4:0
1:3
5:0
- : -
branky (asistence): 05:17 Filip Kopřiva (Jan Pech), 10:39 Jakub Florek (Kryštof Ille), 10:58 Filip Kopřiva (Jan Pech), 11:42 Michal Hřebíček (Jakub Tejnor), 28:55 Roman Aster (Jakub Tejnor), 36:48 Michal Hřebíček (Jakub Tejnor), 36:52 Michal Hřebíček (Roman Aster), 38:42 Marcel Šuranský (Petr Toman), 40:18 Michal Hřebíček (Jakub Tejnor), 40:56 Jakub Tejnor (Jan Cihlář)
branky (asistence): 20:42 Tomáš Jeřábek (Radim Kubíček), 21:16 Michal Truneček (Tomáš Jelínek), 29:11 Tomáš Jelínek (Tomáš Jeřábek)

Slovan J.Hradec - VŠSK PaedF UK Praha 10:3
6. Filip Kopřiva, 11. Jakub Florek, 11. Filip Kopřiva, 12. Michal Hřebíček, 29. Roman Aster, 37. Michal Hřebíček, 37. Michal Hřebíček, 39. Marcel Šuranský, 41. Michal Hřebíček, 41. Jakub Tejnor - 21. Tomáš Jeřábek, 22. Michal Truneček, 30. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Toman ?, Dominik Lovětínský ? - Jana Taušová ?; po třetinách: 4:0, 1:3, 5:0;
40:56
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Cihlář (10:3).
40:18
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Tejnor (9:3).
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Lovětínský družstva Slovan J.Hradec
38:42
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Petr Toman (8:3).
36:52
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Roman Aster (7:3).
36:48
31:12
Vyloučen hráč Jakub Florek družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:11
Branku družstva VŠSK PaedF UK Praha vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Jeřábek (5:3).
28:55
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Roman Aster, asistoval Jakub Tejnor (5:2).
22:29
Vyloučen hráč Michal Hřebíček družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
21:16
Branku družstva VŠSK PaedF UK Praha vstřelil Michal Truneček, asistoval Tomáš Jelínek (4:2).
20:42
Branku družstva VŠSK PaedF UK Praha vstřelil Tomáš Jeřábek, asistoval Radim Kubíček (4:1).
15:00
15:00
11:42
10:58
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Jan Pech (3:0).
10:39
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Kryštof Ille (2:0).
05:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠSK PaedF UK Praha:
00:00
Line-up domácích Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný, Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Jakub Florek