2:2
0:5
4:1
- : -
branky (asistence): 10:31 Jiří Bauer (Jakub Klobučník), 15:01 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 43:34 Filip Hrabal (Dominik Eichner), 49:01 Jan Daniš (Matyáš Šindler), 53:21 Jiří Bauer (Michal Sládek), 55:56 Jakub Mendrek (Filip Hrabal)
branky (asistence): 04:20 Ondřej Vošta (Ondřej Plíhal), 11:55 Ondřej Plíhal (Ondřej Vošta), 24:16 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 25:26 Ondřej Plíhal (Tomáš Vávra), 34:44 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 35:10 Martin Řezáč (Jiří Koutný), 35:52 Ondřej Vošta (Marek Matejčík), 59:29 Martin Řezáč

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:8
11. Jiří Bauer, 16. Dominik Eichner, 44. Filip Hrabal, 50. Jan Daniš, 54. Jiří Bauer, 56. Jakub Mendrek - 5. Ondřej Vošta, 12. Ondřej Plíhal, 25. Tom Ondrušek, 26. Ondřej Plíhal, 35. Tom Ondrušek, 36. Martin Řezáč, 36. Ondřej Vošta, 60. Martin Řezáč; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 9 - Jan Barák 21; po třetinách: 2:2, 0:5, 4:1;
60:00
Střely ve 3.třetině - Ostrava:16, Chodov: 2
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Dnes nám stačilo k vítězství 20 dobře odehraných minut. Zbytek bohužel nemůžu hodnotit pozitivně a můžeme být rádi, že v laufu hrající domácí zápas neotočili. Na druhu stranu to byl pro tenhle tým první zápas a ty prostě bývají těžké. Děkuji domácím za skvělou atmosféru a přeju příjemnou oslavu."
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Ševčíka (1.část): "Úvodní třetinu jsme zahráli docela slušně, hráči plnili pokyny, zodpovědně jsme bránili a byli jsme vyrovnaným soupeřem. Ve druhé třetině jsme se bohužel nechali strhnout k útočení a byli nezodpovědní do obrany. V této části nám nevyšlo vůbec nic a museli jsme se zejména srovnat v hlavách.
60:00
Komentář trenéra domácích Karla Ševčíka (2.část): "Soupeř potrestal všechny naše chyby. Ve třetí třetině jsme neproměnili hromadu šancí a chybělo nám štěstí k vyrovnání. Hráči nechali na hřišti všechno a nevzdali to. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Také děkujeme skvělým divákům za to, že nás celý zápas hnali dopředu.
60:00
59:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (6:8).
55:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Hrabal (6:7).
53:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Michal Sládek (5:7).
53:10
Bauerovi se dnes opravdu daří.
50:31
Sládek přestřeluje prázdnou bránu.
50:00
Ostravě se přesilovka daří, hned 3 obrovské šance na začátek.
49:25
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
49:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Matyáš Šindler (4:7).
48:12
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
47:28
Kombinace až do prázdné branky, Sládek ale nedokázel dokončit finální část a trefil tyč.
46:09
Všichni už si mysleli, že to je gol, Šindler však trefil pouze boční síťku.
44:00
Hra zase dostává tempo.
43:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Dominik Eichner (3:7).
43:01
Mendrekova střela spíš připomínala nához na bránu.
42:17
Vošta byl zavolán rozhodčím a napomenut. Za co, to však nevíme.
42:00
I Chodov má problém s rozehrávkou.
41:28
Na hřišti se zatím nic moc neděje. Tempo je dost pomalé.
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
39:31
Daniš skončil na zemi po tom, co přepadl přes Baráka.
38:59
Ostrava je stále na míčku ale nedokáže se vytvořit žádnou šanci.
36:58
Barákův dlouhý výhoz skončil za mantinelem.
35:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Marek Matejčík (2:7).
35:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jiří Koutný (2:6).
35:10
Barák neskutečným zákrokem podržel svůj tým, za to na druhé straně už Klobučník nemohl nic dělat.
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (2:5).
33:31
Klobučník skočil na druhou stranu brány a zabránil tak jasnému golu.
33:11
Krbec nevyužil svou šanci před odkrytou bránou, chyběly centimetry.
25:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Tomáš Vávra (2:4).
25:26
Plíhal neměl moc práce, Vávra mu poslal míček před práznou bránu a Plíhal mu jen nastavil florbalku. Krásná akce.
24:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (2:3).
23:42
Vávrovi sjel míček a zase z toho nic není.
22:44
Pražan měl před sebou odkrytou bránu, ale nedokázal trefit míček ze vzduchu.
22:01
Klubučník si připisuje další úspěšný zákrok.
21:09
Volňásky na párek na zajistily volnou halu.
18:12
Míček se pomalu dokutálel ke Klobučníkovi, který hned zkouší dlouhý výhoz dopředu.
17:24
Matejčíková nepřesná přihrávka skončila na holi Lipového.
16:32
Bauer to zkusil od půlky, ale netrefil bránu.
15:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (2:2).
14:55
Vávrovu střelu s přehledem chytá Klobučník.
13:59
Mendrekova střela zablokována Kašovským.
13:24
Ostrava se snaží aktivně napadat.
11:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Ondřej Vošta (1:2).
11:55
Hosté dokázali odpovědět hodně rychle a stejně jako u první branky u toho byl Vošta s Plíhalem.
10:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jakub Klobučník (1:1).
10:30
Premiérovou branku v dresu Ostravy si připisuje Jiří Bauer!
09:25
Kašovský nešikovnou kličkou ztratil míček, ale hosté jej hned vybojovali zpět.
08:43
Moravčík vypálil z půlící čáry. Míček minul bránu.
07:21
Pražan natahoval ke střele, ale míček mu sjel.
06:36
Klobučník už na zemi, ale tak tak ještě stačil chytit míček.
06:02
Barák posílá Krbce svým dlouhým výhozem do úniku, ale Krbec nedokázal míček zpracovat.
05:48
Domácí se snaží dostat za půlku, ale nedaří se jim rozehrávka.
04:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Ondřej Plíhal (0:1).
03:47
Daniš byl sám před Barákem, svou šanci ale neproměnil.
02:59
Také Barák si připisuje první zákrok.
01:52
Klobučník si připisuje první zákrok.
01:17
Ze standartky pro Chodov na půlce Ostravy nakonec nic není.
00:52
Veliká šance pro domácí, kdy Daniš trefuje tyčku hostující brány.
00:01
Úvodní buly letošní superligy vyhrává pro domácí tým Jan Daniš.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Daniel Maxa, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Marek Lipový, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš, Erik Moravčík
00:00
Hezký páteční podvečer z ostravské ČPP arény. Dnes startuje 1.kole Tipsport etxtraligy 2018/2019 také pro ostravský celek FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA, který se utká s hostujícím celkem FAT PIPE FLORBAL CHODOV.