3:3
0:0
1:4
- : -
branky (asistence): 02:07 Josef Juha (Jakub Buršík), 13:30 Matyáš Krebner (Adam Růžek), 16:26 Patrik Kieler (Kryštof Krbec), 59:53 Adam Růžek (Patrik Kieler)
branky (asistence): 06:14 Filip Langer (Milan Meliš), 10:44 Jakub Kolísko (Marek Beneš), 18:19 Filip Langer (Milan Meliš), 41:53 Marek Beneš (Milan Meliš), 52:16 Marek Beneš (Filip Langer), 55:24 Marek Beneš, 58:35 Mikuláš Komárek

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 4:7
3. Josef Juha, 14. Matyáš Krebner, 17. Patrik Kieler, 60. Adam Růžek - 7. Filip Langer, 11. Jakub Kolísko, 19. Filip Langer, 42. Marek Beneš, 53. Marek Beneš, 56. Marek Beneš, 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 920; zásahy brankářů: Michal Kotouček 29 - Tomáš Fibiger 10; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:4;
65:00
Komentář trenéra Milana Fridricha (Tatran Střešovice) :Jsme rádi že jsme zvládli důležitou třetí třetinu. Utkání se od druhé třetiny neslo v nervóznějsím duchu. Do dalších utkánních musíme zapracovat na větší kvalitě celé hry. Děkujeme soupeři za utkání. Tři body pro nás extrémě důležité.
65:00
Komentář trenéra Jakuba Štěpánka (Fbš Bohemians) :První utkání sezony z naší stany nervózní. Bohužel pokud nedáme přes 40 minut branku vyhrává se těžko. Věřím že se dále budeme zlepšovat. Díky divákům, pořadatelům a soupeři. Věřím jsme si OpenAir všichni užili.
60:00
Střely ve 3. třetině: 7 - 16
60:00
59:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Patrik Kieler (4:7).
59:53
Adam Růžek už jen zmenšil brankový rozdíl.
58:35
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (3:7).
58:35
Kindlovi to podklouzlo a Mikuláš Komárek bezpečně dopravil míček do Kotoučkovi prázdné brány.
57:21
Růžkův pokus zablokoval Váňa.
56:51
Timeout FbŠ Bohemians
55:55
Tým domácích se snaží vyrovnat, a proto se rozhodl hrát v šesti.
55:24
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš z trestného střílení (3:6).
55:24
Marek Beneš provádí trestné střílení.
54:44
Kotouček v souboji s Kreysou. Rozhodčí to ponechali bez povšimnutí.
52:16
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (3:5).
52:16
Langer nahodil míček na bránu Bohemky a Beneš si zpracoval a vystřelil .
52:10
Vítovec se snaží rozeběhnout akci Tatranu a uspěšně.
51:25
Utkání na Centrálním kurtu Štvanice sleduje 920 diváků.
50:01
Komárek sportovně přenechal míček soupeří po přerušení.
50:00
Probíhá střídání stran kvůli svítícímu slunci.
48:22
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
48:22
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
46:34
Ve středu hřiště se střetl Kindl a Meliš.
45:57
Maty Krebner zkusil střelu backhandem. Fibiger bez zákroku...
44:18
Komárek otestoval Kotoučka střelou na přední tyč. Kotouček v pohodě zareagoval a střelu vyrazil.
43:01
Hra byla přerušena po střetu v rohu, když si Ullmann pomohl rukou na zádech.
41:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (3:4).
41:53
Marek Beneš se obtočil kolem tyčky a zustrčil míč Kotoučkovi mezi nohy.
40:52
Nebezpečný volný úder rozehrával Cabejšek, neústil v nic vážného.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
38:40
Celá střídačka domácích se zvedla ze sedaček , když Kolísko omylem nahrál míček Fibigerovi a chytil ho do ruky. Rozhodčí nechává hru běžet, přihrávka byla tečovaná.
38:07
Probíhá technická pauza kvůli opravě velkého brankoviště.
36:10
Fibiger vychytal Bohemku!!! Juha měl úplně prázdnou bránu a v tu mu do toho skočil Fibiger a zkazil mu plány.
34:36
Neskutečná šance Meliše, jenž byl vytlačen ze střeleckého úhlu a tudíž se mu nepovedlo překonat Kotoučka.
32:56
Sládeček špičkou čepele vytečoval míč mimo ohrožení brány.
32:04
Langer jen nechápavě kouká na sudího, který pískl faul.
31:26
Dlouhá hra bez přerušování. Dlouhá hra bez šancí...
30:36
Tým hostí hraje v plném počtu.
30:34
Probíhá komerční přestávka.
28:36
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
28:15
Oba týmy hrají v plném počtu.
27:38
Tatran má zatím více ze hry při hře 4 na 4.
26:15
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
26:15
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
25:54
V krátkém časovém úseku proběhlo 5 faulů .
24:02
Fibriger se natáhl až na mantinel za jeho svatyní pro míček.
22:51
Krebner v souboji s Benešem.
21:58
21:52
Brankář domácích odkopával míček v nebezpečné situaci.
20:01
Právě začala 2. třetina, do které vstoupí Bohemians v přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 4 - 13
20:00
19:58
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
18:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (3:3).
16:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Kryštof Krbec (3:2).
16:26
To se dějí věci .Bohemka v oslabení dává branku. Kieler vystihl přihrávku a šel do samostatného úniku.
16:02
Tatran se snaží využít přesilovku,ale ne a ne překonat obranu.
15:03
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
13:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Adam Růžek (2:2).
13:30
Naprostá sehranost. Tak by se dal ohodnotit gól Matyáše Krebnera. 5 rychlých přihrávek, střela a slavíme.
12:24
Fibiger chytil míček, jenž se kutálel po zemi. Okamžitě byla odpískána malá domu.
10:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (1:2).
10:44
Beneš pracoval za brankou soupeře a z otočky přihrál na nabíhajícího Kolíska, který vystřelil na zadní tyč.
10:08
Buršík tvrdě sražen Kolískem.
10:00
09:15
Mikuláš Komárek trefil tyč!!!
08:25
Dobisík se snažil udělat kličku z rohu, ale Fibiger skočil po míčku.
07:36
Zezulka je naháněný Benešem za brankou domácích.
06:14
06:14
Dobře umístěná střela znamená vyrovnání.
05:47
V rohu na půlce domácích se faulem prezentoval Kieler, který držel hůl hráči Tatranu.
04:37
Čihák otestoval Fibigera střelou z půlky. Brankář je ale pozorný.
03:56
Švéda ostře poslal Krebnera na mantinel. Bohemians budu mít rozehrávku z rohu .
02:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Buršík (1:0).
02:07
Buršík Juhovi dal parádní přihrávku do prázdné brány.
00:26
Bohemka se rychle dostala do útoku a dělá Tatranu problémy.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Jakub Kolísko, Milan Meliš, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Pavel Čihák, Matyáš Krebner, Patrik Šebek, Patrik Kieler
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu 1.kola Tipsport Superligy ve kterém se střetne Fbš Bohemians a Tatran Střešovice.