1:1
4:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 9:3
4. Dominik Eichner, 10. Michal Sládek, 10. Jakub Mendrek, 13. Jiří Juhaňák, 35. Jan Daniš, 46. Michal Sládek, 49. Jan Daniš, 54. Jan Daniš, 60. Jan Daniš - 22. Daniel Cabejšek, 41. Matyáš Krebner, 53. Patrik Šebek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 199; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 11 - Michal Kotouček 4, Ondřej Kratěk 6; po třetinách: 4:0, 1:1, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 6 - 6
60:00
Střely celkem: 19 - 14
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Dneska rozhodla 1. desetiminutovka, ve které jsme byli ještě v autobuse. Bohužel jsme opět byli nuloví směrem dopředu, ale myslím si, že v mezihře jsme byli lepší. Soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme divákům, soupeři a rozhodčím a omlouváme se za pozdní příjezd.
60:00
Komentář domácího trenéra Karla Ševčíka: Na tento zápas jsme se poctivě připravovali. S týmy ze středu tabulky, jako je Bohemka, musíme posbírat maximum bodů. Vyšla nám první třetina, kdy jsme zahráli velmi dobře kombinačně. V dalším průběhu jsme se snažili hrát hodně s míčkem a kontrolovat průběh zápasu, což se zdařilo. Děkujeme divákům za super atmosféru, soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Matyáš Šindler (9:3).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:44
Střelu Juhy hrdinsky blokuje Posselt.
56:15
Sládek ztrácí míček za zdržování hry a dává tak možnost FbŠ Bohemians.
55:00
FBC odvádí v obraně dobrou práci i proti 6 protihráčům.
54:47
Timeout FbŠ Bohemians
53:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (8:3).
53:46
Daniš šel sám na gólmana, nepředvedl ani žádnou složitou kličku, ale i tak zvyšuje skóre.
52:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Pavel Čihák (7:3).
52:24
Šebek dostal dobrou přihrávku před bránu a nemýlil se.
51:15
Praha to opět zkouší v šesti.
49:55
Juhaňák si šikovně projel celé hřiště, nad Kraťkem však nevyzrál.
49:05
Bohemians hraje v šesti.
48:49
48:49
Sládek Danišovi naservíroval míček až do "kuchyně" a Ostrava zvyšuje náskok.
48:22
Mendrek končí za mantinelem a po chvíli s bolestivým výrazem odchází na střídačku.
47:52
Přerušení hry kvůli vodě na hrací ploše.
46:54
Ostrava drží hosty v tlaku na jejich polovině.
45:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (6:2).
45:14
Obrovská chyba hostujícího gólmana stojí Bohemians obdržený gól.
43:58
Pražští hráči dělají spoustu hektických rozhodnutí, které jim znemožňují pohnout se stavem zápasu.
42:44
Domácí nikam nespěchají a s rozehrávkou si dávají na čas.
41:54
Chumel před domácí bránou končí faulem na hostujícího hráče.
40:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Josef Juha (5:2).
40:44
Krebnerovi se podařilo využít přesilovku a snižuje náskok FBC.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 4 - 6
40:00
38:55
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
38:34
Bohemians v herní převaze.
37:00
FBC je místy pod velkým tlakem, který se však Praze nedaří využívat.
35:49
Posseltova špatná nahrávka skoro stála Ostravu obdržený gól.
34:55
34:15
Nepřesné přihrávky kazí dojem ze hry hostujícího týmu.
33:06
Hra je teď opravdu nahoru dolů a Bohemians se začíná dostávat do tempa.
31:57
Šindler byl u mantinelu "zpacifikován" Zezulkou a přichází o míček.
31:01
Zajímavá standardní situace nepřinesla domácím zasloužené ovoce.
30:04
Nádhernou křižnou přihrávku od Bauera se Sládkovi nepovedlo zužitkovat.
29:18
Domácí tým je v plném počtu.
28:37
Hostující tým je v plném počtu.
28:07
Sládek nesmyslně nahrává na střed, kde míček sbírá Krebner.
27:18
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
27:15
Rozhodčí opět zvedají ruku a uvidíme hru 4na4.
26:37
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
25:20
Krebner si poradil s napadajícím Sládkem a uklidňuje hru za vlastní bránou.
24:57
Dobisík střílí vysoko nad.
24:42
Růžek faulovaný u mantinelu, Praha rozehrává.
24:05
Sládkova střela ze středu byla zblokována, dokončit akci se nepovedlo ani Šindlerovi s jeho dorážkou.
23:12
Ostravě se nedaří rozehrát kvůli napadání Bohemians.
22:13
Střelou po zemi postrašil Šebek, Klobučník však připraven.
21:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Michal Chudina (4:1).
21:29
Cabejšek vyslal zajímavou střelu, která končí za zády Klobučníka.
17:19
Bauerovi se podařilo vybojovat míček a Ostrava může vystřídat.
16:42
Bohemians zatím bez většího ohrožení brány domácích,
16:01
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
15:49
Šindler se pokusil Kraťka překvapit střelou od mantinelu, avšak jmenovaný gólman byl ve střehu.
15:03
Praha je z menšího "kolotoče" asi trochu zmatená a ze hry zatím moc nemá.
14:22
Ostrava opět na míčku, Juhaňák a Bauer se snaží z obrany vymyslet postupný útok.
13:21
Posselt vystihl přihrávku soupeře a ujímá se míčku.
12:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Jan Daniš (4:0).
12:45
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
12:45
Juhaňák se ze středu hřiště nemýlí a zvyšuje skóre.
12:01
Sládek před bránou trefuje pouze Kotoučka.
11:26
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
11:22
Zmatek před domácí bránou nevyústil v riziko a FBC po chvíli hru uklidňuje.
10:11
Ostrava zatím srší bojovností a chutí hrát. Bohemians si neví rady.
09:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Hrabal (3:0).
09:44
Další krásná akce Ostravy, která končí gólem po střele Mendreka.
09:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Daniš (2:0).
08:40
Kindl si hravě obhodil Daniše, jeho spoluhráč, který dostal nahrávku, míček ztratil a Ostrava jde do přečíslení.
07:00
Šindler byl na středu v krásné pozici pro střelu, avšak v klíčový moment byl zblokován dvěma protihráči.
05:41
Bohemians tlačí na obranu domácích.
04:50
Hrabal nechtěně nahrál na středu Juhovi, kterému se tato nečekaná situace nepodařila vyřešit, a míček se opět dostává na hole Ostravy.
03:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (1:0).
03:55
Eichner s Hrabalem předvedli krásnou akci, kdy se dvěma nahrávkami dostali přes celé hřiště, a zakončili celé "představení" gólem.
02:50
Bauer šel sám na gólmana hostí, i přes krásnou kličku však gól nevstřelil.
01:31
Moravčikova střela z poloviny těsně míjí bránu,
00:01
Úvodní buly patří hostujícímu týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Kryštof Krbec, Ľuboš Šefčík, Michal Chudina, Adam Růžek, Tomáš Kindl
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš