1:3
2:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 4:5
11. Tomáš Sladký, 32. Lukáš Hájek, 52. Jan Jastřembský, 58. Josef Rýpar - 26. Michal Kareš, 36. Marek Zouzal, 38. Michal Kareš, 45. Jan Marvánek, 58. Marek Zouzal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 217; zásahy brankářů: Lukáš Souček 13 - Martin Beneš 20; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:2;
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 8 Sparta 5
60:00
Střely na branku celkem Vítkovice 24 Sparta 18
60:00
Vyjádření trenéra hostů Skaličky: Vítkovice nás v tomto zápase předčily v pohybu především na útočné polovině, ale my jsme kvalitním týmovým výkonem tomu dokázali čelit. I díky využitým přesilovkám si odvážíme hodně cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Bruse: Ono si to klasicky zase sedne, ale teď nám chybí šmrnc. Sparta nás dnes porazila jen houževnatostí, kterou jsme my ovšem v obraně neměli. V útoku si vytváříme naší kreativitou obrovské množství šancí a je jen otázka času až se pytel s gólama roztrhne.
60:00
59:24
Vítkovice mají tlak jako .... ale taaaakhle veliký, ovšem při Benešovi stáli všichni svatí obránci čili nic
57:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (4:5).
57:23
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Lukáš Ujhelyi (3:5).
56:55
Hubálek doslova hodil míček po Oborákovi, ten zahrál moc silný topspin do toho voleje. vedle
55:05
Tak Bartoš si teď pěkně povodil Hájka. Co mu je to platné když hned na to ztratil
53:09
Šebesta je teď jakože při chuti, co se začal motat v předu má to hned jinou šťávu, další slušná střela na Beneše po nahrávce Oboráka
51:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Jan Šebesta (3:4).
51:00
Hájka teď dva sparťani poskládali do krychličky, ten se zvedl a běžel dál. Tohle měl vidět Neymar.
49:50
Delong teď docela dobře stál pár sekund s míčkem za vlastní brankou, pak šel střídat, tato fáze hry je domácí
48:09
Beneš žabím skokem vyhodil míček ze hřiště.
47:00
Moment, nemá být modrých víc?
45:51
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
45:51
Fair play v duchu oko za oko, sekeru za sekeru, jde sedět Křenek
44:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Radim Křenek (2:4).
44:01
No a po té výhodě to už podruhé v zápase trvalo zhruba půl minuty a Vítkovice tečou o dva. Marvánek se asi naštval kvůli té zlomené hokejce
43:42
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
43:42
Sparta hraje takticky, už po druhé v zápase drželi výhodu při odloženém vyloučení přes minutu
39:59
Třetina končí, ale jízda snad ještě začne.
39:30
Vítkovice se to snaží trochu rozhýbat, ale končí to stejně jako Polášek.... leží na zemi za brankou.
38:00
Hájek napodobil předtím Bräuera a poslal zadovku přes dvě třetiny hřiště přímo k Součkovi. Souček převedl dobrou práci nohama.
37:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Marek Zouzal (2:3).
37:23
Tohle je Sparta. Jako musím říct, že to sehráli exklusivně. Ze středu na manťák, posunutí, shození na střed před Branku a Souček vybaluje rybářskou soupravu
35:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Marvánek (2:2).
34:34
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:30
Bräuer našel perfektně Svatoše, před kterým už byl jenom Souček, ale přidal se do zednického cechu. Souček mu tam teda dost pomohl.
31:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Řezanina (2:1).
31:02
Řezanina střílí a málem vystřelil Hájkovi hokejku za Beneše, ale končí tam jen míček , brilantní souhra domácích opět znamená vedení
31:02
Firda buly neustál a že z toho byl tak nějak nakřivo, rozhodčí rovnou nařizuje rozehrávku pro Spartu
26:29
Ve druhé půlce je obraz hry opačný. Leč rozdíl tu je, žlutí hrajou, modří moc neběhají
25:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Radim Křenek (1:1).
25:31
Po Vítkovické standartce se tak nějak za Součkovou brankou objevil Kareš a hned na to se objevil míček v brance
24:30
V první třetině zkoušeli Delong se Šebestou, teď ze stejného místa pokus z půlky od Zemana. Souček se natáhl dost, takže nic.