0:3
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 44:55 Tomáš Kucharič (Josef Žižka), 56:51 Daniel Krejčíř (Martin Pánek)
branky (asistence): 09:44 Petr Novotný (Jan Hřebřina), 15:21 Štěpán Slaný (Radek Krajcigr), 17:39 Radek Krajcigr (Petr Novotný), 42:29 Petr Novotný (Radek Krajcigr), 59:37 Radek Krajcigr (Štěpán Slaný)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5
45. Tomáš Kucharič, 57. Daniel Krejčíř - 10. Petr Novotný, 16. Štěpán Slaný, 18. Radek Krajcigr, 43. Petr Novotný, 60. Radek Krajcigr; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 300; zásahy brankářů: Jan Hándl 10 - Ivan Ponomarev 25; po třetinách: 0:3, 0:0, 2:2;
60:00
střely ve 3.třetině- Znojmo:13 Česká Lípa: 3
60:00
Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: "Vydřené vítězství, které jsme si už zasloužili a doufám, že jsme se tímto odrazili od dna. Znojmo se nám podařilo vymazat v jejich koncovce, což byl náš cíl."
60:00
střely celkově- Znojmo:27 Česká Lípa:14
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Šťastníka: " Do utkání jsme vstoupili dobře. Do 10. minuty jsme mohli vést 3:0, ale gólových příležitostí si vůbec nevážíme a proto přišel krutý, ale zasloužený trest. Po zbytek zápasu jsme bušili do zavřených vrat, za kterými stál výborný Ponomarev. Omluva divákům, máme na čem pracovat.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (2:5).
59:27
Hándl rychle přiběhl do brány a chytil střelu hostů.
58:57
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
58:52
Znojmo zkouší hrát v 6.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty 3.třetiny.
57:48
Pánkova tvrdá střela těsně minula horní tyč brány.
56:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Martin Pánek (2:4).
56:51
Krejčíř po střele tahem přidává další branku pro Znojmo!
55:23
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
55:23
Znojmo má šanci dorovnat v další přesilovce.
53:45
Kucharičova ani Pánkova střela nekončí v síti.
52:40
Ďuriška těsně minul balonek před prázdnou bránou.
51:36
Pánek trefuje blokujícího hráče.
50:50
Krejčíř posílá dobrou střelu na brankáře hostů, míček v síti ale nekončí.
48:35
I Žižkovu střelu zastavil hostující brankář.
47:36
Kucharič trefuje brankáře.
46:53
Vyloučen hráč Radek Matějíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
46:28
Hostující útočník netrefuje Hándlovu bránu.
45:49
Šindelář těsně minul po nahrávce Kuchariče.
44:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Josef Žižka (1:4).
44:55
Domácí fandové se konečně dočkali radosti z gólu díky dvojici Kucharič-Žižka.
44:19
Žižka míjí.
42:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Radek Krajcigr (0:4).
42:22
Hosté rozehrávají ze standartní situace na polovině domácích.
40:45
Šindelářova střela letí mimo.
40:00
40:00
39:59
Po 2.třetině zůstává stav stále stejný, 3:0 pro Lípu.
33:48
Číhal z rychlého úniku trefuje pouze gólmana.
32:19
Skvělá zákrok Hándla, který chytá střelu i dorážku.
31:03
Hosté napadají až za bránou domácích.
29:58
Palátovu dobrou střelu blokuje obránce hostů.
27:51
Salavovi sjel míček před prázdnou bránou.
26:49
Novák doráží, pouze do brankáře.
25:32
Mlejnkovu střelu blokuje Procházka J., bere míček a sám střílí. Trefuje pouze brankáře.
24:02
Žižkovu prudkou střelu jen tak tak vyrazil hostující brankář.
22:30
Procházka V. střílí z půlky po zemi.
21:09
V první minutě 2.třetiny je aktivnější Lípa.
20:00
20:00
19:59
V poslední minutě jsme již gól neviděli, stav po 1. třetině 0:3. střely v 1.třetině- Znojmo:7 Česká Lípa:7
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny. Znojmu se zatím nepodařilo upravit nepříznivé skóre.
17:39
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Novotný (0:3).
16:49
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
15:21
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Radek Krajcigr (0:2).
15:21
Střela hostů z půlky končí v síti a Lípa zvyšuje skóre na 2:0.
14:46
Novotný míjí bránu domácích.
13:19
Číhal míří vysoko nad bránu.
11:58
Po faulu na Procházku J. má Znojmo rozehrávku z velkého brankoviště.
10:08
Střelu Krejčíře hostující brankář nečekal, i přesto se s ní dokázal vypořádat.
09:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Hřebřina (0:1).
08:23
Standartní situace hostů na jejich polovině.
07:19
Palát i Číhal se také snaží překonat hostujícího brankáře.
06:48
Šindelář netrefuje míček ze vzduchu po nahrávce Kuchariče.
05:56
Pánek střílí po standartní situaci mimo.
04:46
Kučera míjí bránu,.
04:21
Procházka V. předvádí parádní kličku mezi dvěma hráči Lípy.
02:24
Zápas je po dvou minutách pozastaven z důvodu převlékání rozhodčích, jejichž dresy jsou barevně podobné dresům domácích.
01:58
Mlejnek těsně minul.
01:15
Domácí Novák, který zůstal sám před bránou, trefuje pouze brankáře hostů.
00:24
První střelu domácích si připisuje Šindelář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Jan Hřebřina, Radek Krajcigr, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Josef Žižka, Martin Pánek, Filip Horák, Tomáš Kucharič, Martin Šindelář
00:00
Dobrý večer všem fanouškům! Vítám Vás na utkání mezi TJ Znojmo LAUFEN CZ a FBC 4CLEAN Česká Lípa. Přeji příjemnou zábavu!