2:2
4:0
4:1
- : -
branky (asistence): 15:12 Adam Delong (Josef Rýpar), 19:05 Adam Delong (Jan Jastřembský), 24:24 Lukáš Hájek (Adam Delong), 24:52 Jan Šebesta (Jakub Hubálek), 27:22 Lukáš Hájek (Adam Delong), 29:33 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 45:19 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 46:38 Adam Delong (Jakub Hubálek), 48:17 Ondřej Firda (Jakub Hubálek), 58:16 Lukáš Řezanina
branky (asistence): 10:56 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák), 14:23 Michal Sládek (Dominik Eichner), 57:53 Filip Hrabal (Matyáš Šindler)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:3
16. Adam Delong, 20. Adam Delong, 25. Lukáš Hájek, 25. Jan Šebesta, 28. Lukáš Hájek, 30. Jan Šebesta, 46. Lukáš Hájek, 47. Adam Delong, 49. Ondřej Firda, 59. Lukáš Řezanina - 11. Jiří Bauer, 15. Michal Sládek, 58. Filip Hrabal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 339; zásahy brankářů: Lukáš Souček 10 - Jakub Klobučník 13; po třetinách: 2:2, 4:0, 4:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání domácí Delong hosté Bauer
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Karla Ševčíka: Zápas se nám dnes vůbec nepovedl. Pod tíhou derby jsme vůbec nehráli naši hru. Máme mladý tým a tohle je pro kluky cenná zkušenost. Jdeme dál, sezona je dlouhá. Víme na čem máme zapracovat. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Letos první zápas, kdy jsme nastoupili koncentrovaně a koncentrovaně jsme zápas odehráli. Na to kolik šancí jsme měli, tak se ještě trápíme v útoku, ale vnímám pozitivně dnešní nasazení. Rozjíždíme se...
60:00
Střely na branku po třetí třetině domácí 7 hosté 3
60:00
Střely na branku celkem domácí 23 Hosté 13
60:00
59:42
Delong zkouší a zkouší, pokus za pokusem, ale teď už to asi nepůjde, míček mu odskočil od čepele, i přesto mířil do branky. Klobučník chytá.
59:22
Pěkným zákrokem se teď blýskl golmán hostů.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina bez asistence (10:3).
57:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Matyáš Šindler (9:3).
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:13
Sládka vychytal Souček.
51:22
Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
48:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jakub Hubálek (9:2).
48:17
Krásná spolupráce Hubálka s Firdou, který zakončoval do prázdné.
46:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jakub Hubálek (8:2).
46:38
Delong dorážel před bránou hostů.
45:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (7:2).
45:19
Hájek vystřelil a míček skončil v brance.
44:59
Tyčku nastřeluje Šebesta Jiří.
43:52
Nyní se není na co koukat, hraje se jenom dolu a nahoru
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
Střela do tyčky hráč Jiří Šebesta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
37:49
Hosté kombinují na své vlastní půlce, pak rychle dopředu, avšak Součka nepřekonali.
36:46
Střelu Jastřembského zblokovala obrana hostů.
29:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (6:2).
29:33
Šebesta trefuje přesně na vzdálenější tyč Klobučníka.
27:22
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
27:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (5:2).
25:43
Domácí hrají přesilovou hru.
24:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Jakub Hubálek (4:2).
24:52
Nestihla uběhnout ani půl minuta od posledního gólu a domácí zvyšují po zásluze Šebesty.
24:24
24:24
Hájek dostává domácí tým dovedení.
24:22
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
24:22
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
23:42
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
23:12
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 7 - hosté 9
20:00
19:59
Do šaten se odchází za nerozhodného stavu.
19:20
Rýpar do golmana.
19:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (2:2).
19:05
Adam Delong srovnává.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
15:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (1:2).
15:12
Rýpar na Delonga, který vymetl pavučinky hostujícímu golmanovi.
14:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Eichner (0:2).
14:23
Hosté zvyšuji.
13:43
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
13:43
Pro hosty druhá přesilovka.
11:23
Hrabal vystřelil Souček levým ramenem vyráží.
10:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (0:1).
10:56
Jiří Bauer využívá přesilovou hru a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:19
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.