1:1
4:1
0:1
- : -
branky (asistence): 13:00 Patrik Šebek (Matyáš Krebner), 29:45 Jakub Buršík (Tomáš Kindl), 32:10 Jakub Buršík (Pavel Čihák), 33:00 Pavel Čihák (Matyáš Krebner), 38:18 Josef Juha (Jakub Buršík)
branky (asistence): 05:23 Martin Rožnovják, 25:52 Petr Kittel (Marek Švajný), 56:58 Tomáš Sovják (Ladislav Gál)

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:3
14. Patrik Šebek, 30. Jakub Buršík, 33. Jakub Buršík, 34. Pavel Čihák, 39. Josef Juha - 6. Martin Rožnovják, 26. Petr Kittel, 57. Tomáš Sovják; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Michal Kotouček 16 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 1:1, 4:1, 0:1;
60:00
Komentář domácích ( Jakub Štěpánek ): Navázali jsme na kvalitní výkon z Boleslavi. Opět špičkový Buršík a koncentrovaný výkonem jsme 60 minut kráčeli za vítězstvím. Škoda zblázněného závěru, ale to si sedne. Díky divákům, rozhodčím i soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians - 5, Otrokovice - 7
60:00
Komentář hostů ( Kvapil Michal ): O našem dnešním neúspěchu rozhodla druhá třetina. Kdybychom byli celý zápas aktivní jako třetí třetinu, tak by se ten zápas, tak by se ten zápas asi vyvíjel jinak. Opět se projevila naše největší slabost a to je střelba na bránu a tím neskórujeme. Gratuluji domácím k výhře.
57:00
Tlak hostů slaví úspěch. Tomáš Sovják dotlačil balonek za záda Kotoučka a snižuje tak na 5:3
56:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Ladislav Gál (5:3).
56:20
K vidění teď byly dva ostré souboje, pokračujeme však bez vyloučení.
53:04
Otrokovice se dál tlačí do útoku, Kotouček však vytáhl další skvělý zákrok!
52:05
Kotouček teď předvedl skvělý zákrok rukou a vyrazil balonek mimo tři tyče.
50:00
Jsme v polovině třetí třetiny.
48:45
Otrokovice se snaží snížit, jejich snahu však hatí připravený Kotouček.
46:12
Domácí se tlačí do útoku, obrana Otrokovic je však pozorná.
44:03
Cabejšek se hnal kupředu, jeho snažení však přerušuje píšťalka rozhodčího.
43:02
Čihák se dostal do šance, ale jeho střela minula branku.
42:03
Úvod třetí třetiny patří zatím domácím. Jsou na balonku a kombinují na půlce soupeře.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians - 11, Otrokovice - 5
40:00
38:20
Další branka pro domácí. Josef Juha vystřelil na Michajloviče a tomu balonek propadl pod nohou až za brankovou čáru.
38:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Jakub Buršík (5:2).
36:43
Krbec proběhl středem hřiště a nahrával na volného Cabejška. Jeho ránu však Michajlovič kryje.
33:02
Domácí se rozjíždí! V rychlém sledu přidává Pavel Čihák další branku a domácí tak vedou 4:2.
33:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Matyáš Krebner (4:2).
32:13
Parádní individuální akci nyní předvedl Jakub Buršík, který se prohnal okolo obrany Otrokovic a s klidem zasunul balonek za záda Michajloviče. Dává tak svůj druhý gól v utkání a posílá Bohemku do vedení 3:2
32:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Pavel Čihák (3:2).
29:47
Tomáš Kindl krásně našel volného Jakuba Buršíka, který svoji střelu nasměroval přesně mezi nohy Michajloviče a srovnává tak na 2:2
29:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Tomáš Kindl (2:2).
28:43
Růžek se dostal před brankou ke střele. Obrana hostů ji však dokázala vytlačit mimo hřiště.
27:20
Hosté se dál drží na balonku a nepouštějí Bohemians do akce.
25:53
Otrokovice se dostávají do vedení! Rychlý přechod z obrany do útoku a Petr Kittel nekompromisně proměňuje.
25:52
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Marek Švajný (1:2).
24:46
Hosté v plném počtu.
24:30
Zezulkovi sjela střela a šla tak mimo branku.
23:27
Otrokovice zatím úspěšně brání a Bohemku nepouštějí do vážnější šance.
22:51
Domácí mají další výhodu přesilové hry. Za opakované přestupky je vyloučen hostující hráč s číslem 74 Kvapil.
22:45
Vyloučen hráč Lukáš Kvapil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za opakované přestupky.
21:02
V úvodu druhé části jsou na balonku hosté, k šanci se však nedostávají.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 8 - Otrokovice 7.
20:00
Skončila nám první třetina utkání mezi FbŠ Bohemians a Panthers Otrokovice. Vedení v zápase se jako první ujali hosté, když Martin Rožnovják využil svého důrazu před brankou a poslal hosty do vedení. O vyrovnání se postaral Patrik Šebek, který dokázal využít přesilovou hru. Stav po první třetině tak máme 1:1. Druhá část začne přibližně v 17:41.
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:35
Domácí v plném počtu.
14:40
I hosté si zahrají přesilovou hru. Při menší nedorozumění v domácí obraně Vojtěch Zezulka nedovoleně blokoval hokejku a rozhodčí ho potrestal dvěma minutami.
14:34
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
13:07
Tomu se říká skvěle využitá přesilovka. Sled rychlých přihrávek a Patrik Šebek zakončuje do prázdné branky. Zápas tak máme vyrovnaný 1:1.
13:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (1:1).
12:29
Máme tu první vyloučení. Za sekaní je potrestán hostující Petřík a domácí tak mají možnost na srovnání skóre.
12:28
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
10:53
Juha proběhl půlku hřiště a snažil se vystřelit. Jeho pokus však šel hodně mimo.
10:12
Krebner vyslal svojí dlouhou přihrávkou Čiháka, u balonku však bala dříve obrana hostů.
10:00
Jsme v polovině první třetiny. Otrokovice vedou nad FbŠ Bohemians 1:0.
08:58
Otrokovice drží balonek na svých hokejkách a vymýšlejí kombinaci dopředu.
07:31
Dobosík vypíchl balonek hostující obraně. Jeho zakončení však kryje hostující brankách Michajlovič.
06:58
Šebek se dostal ke střele. Michajlovič však připraven.
05:33
První vážnější akce Otrokovic hned slaví úspěch. Martin Rožnovják obkroužil obránce a zasunul balonek za záda Kotoučka. Hosté se tak dostávají do vedení 1:0.
05:23
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Rožnovják bez asistence (0:1).
04:41
Hosté se zatím do útoku moc nedostávají. Hraje se převážně na půlce Otrokovic.
03:25
Juha se dral do útoku. Soupeř ho však vytlačil až za mantinel.
02:03
V úvodu utkání jsou u balonku více domácí. K vážnější akci se však zatím nedostali.
00:42
K první střele se odhodlal Matyáš Krebner. Jeho ránu však zblokovala obrana Otrokovic.
00:02
Úvodní buly je za námi a u balonku je Bohemka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Kvapil, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Martin Szweda
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Josef Juha
00:00
Vážení sportovní přátelé, vítejte u psaného přenosu utkání mezi domácí FbŠ Bohemians a Hu-Fa Panthers Otrokovice.