0:0
0:3
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 17:46 Pavel Čihák (Jan Dobisík), 19:38 Pavel Čihák (Patrik Kieler)
FBC Liberec
branky (asistence): 16:10 Tomáš Marek (Petr Salát), 16:54 Matěj Klucho (Prokop Ferdan), 48:54 Matěj Klucho (Petr Kološ), 57:26 Jakub Kopecký, 59:52 Jakub Kopecký (Petr Salát)

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 2:5
18. Pavel Čihák, 20. Pavel Čihák - 17. Tomáš Marek, 17. Matěj Klucho, 49. Matěj Klucho, 58. Jakub Kopecký, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Michal Kotouček 17 - Vít Vaníček 18; po třetinách: 2:2, 0:0, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 6 - Liberec 11.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: "Neproměňování šancí a zbytečné fauly rozhodly utkání. Díky soupeři za utkání."
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu Filipa Hanžla: "Na Bohemce se lehce nevyhrává, proto si moc vážíme toho, že odvážíme všechny body. Soupeři děkuji za zápas a našim hráčům již poněkolikáté letos za nezlomnou víru ve vítězství."
60:00
59:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Salát (2:5).
59:09
Timeout FbŠ Bohemians
58:45
Bohemka dobře kombinuje na polovině Liberce, ne a ne se ale dostat ke střele.
57:33
Bohemka jde ihned po zisku balonku do šesti.
57:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký bez asistence (2:4).
56:35
Dobrým zákrokem podržel svůj tým hostující golman. Tohle oslabení Liberec zvládl dobře.
55:28
Čihák v dobré šanci jen těsně míjí branku.
54:47
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
54:41
Dobisík si teď z hráčů Liberce udělal kužely, kterými prokličkoval, jen přesnější zakončení tomu chybělo.
53:42
Na balonku je teď převážně Bohemka, žádnou větší šanci na vyrovnání stavu, která by stála za komentář, jsme však v posledních minutách neviděli.
51:58
Cabejšek unikl po mantinelu, z velkého úhlu ale na Vaníčka nevyzrál.
50:47
Bohemka z rohu zahrála balon na druhou stranu hřiště, odkud Krebner nastřelil blok Liberce.
49:50
Kotouček teď vytáhl dva neuvěřitelné zákroky.
48:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Petr Kološ (2:3).
48:54
Kapitán hostů prostřelil domácího brankáře "na blišoura".
48:10
Kotouček vyhazuje míček do nejvzdálenějšího bodu hřiště.
47:20
Vyloučen hráč Mikuláš Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
46:52
Ani Kopecký, ani na druhý pokus Baudisch neprostřelili blok domácích až ke Kotoučkovi, nebo dokonce za něj do sítě.
46:12
...Cabejška ta nová florbalka zatím ale vůbec neposlouchá!
45:09
Kindl dostal při rozehrávce výhodu, nic nebezpečného z toho nakonec ale nebylo.
43:02
Kotouček kryje střelu Liberce z velkého úhlu.
40:20
Nový muž v dresu Bohemky na place - Mikuláš Forman se zařadil do druhé formace.
40:18
Valeš trefuje břevno nad Kotoučkem.
40:01
Vítěz buly tentokrát trochu nejasný, jako první se do šance dostal Liberec.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 9 - Liberec 3.
40:00
39:01
Začíná poslední minuta druhé třetiny, Liberec si připravuje svůj útok.
38:41
Juha nastřelil tyčku. Domácí přesilovka skončila bez využití.
37:31
Čihák byl blízko hattricku, hostující golman ale zasáhl ramenem.
36:41
Střelu Krebnera srazili hostující hráči za mantinel.
36:15
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
35:23
Liberec mě standardku z rohu, ale nic moc nevymyslel.
33:19
Bohemka vybojovala standardku v rohu, což udělalo radost dokonce i domácímu trenérovi, který své svěřence pochválil zvoláním: "Hezky"
32:08
Dobisík se pěkně uvolnil otočkou na hraně brankoviště, nakonec však zasáhla hostující obrana a zakončit nedokázal.
29:58
Baudisch po krosu před odkrytou Kotoučkovo brankou nezkrotil neposedný balonek.
27:52
Cabejšek zblokoval střelu Liberce tak obětavě, až z toho zlomil hokejku. To pro něj naštěstí není nic nového, takže ho to nemůže rozhodit.
27:30
Pěknou střelu vyslal po výběhu z rohu Růžek.
26:34
Hráči Liberce se dostali do přečíslení, jedna nepřesná nahrávka ale od čepele uskočila za mantinel a rozehrává Bohemka.
26:01
Kotouček si tygřím skokem uzmul balonek a rychle vyslal své spoluhráče dopředu.
24:01
Kindl vystihl rozehrávku Liberce, pak ale nepřesnou přihrávkou o míček přišel.
23:18
Salát se pěkně prosmýkl u mantinelu, namířil si to do středu hřiště, avšak potom trefil obranu Bohemky.
21:33
Golman hostujícího týmu lapil balonek, který poskakoval po brankovišti, a uklidnil tak svůj tým po menším tlaku Bohemky.
20:01
Do druhé částí vstoupí s balonkem jako první po vyhraném buly Liberec.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 5 - Liberec 7.
20:00
19:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Patrik Kieler (2:2).
19:38
Odražený balonek baseballově (ale do výše kolen) trefuje Čihák a dorovnává tak před přestávkou stav utkání.
19:04
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Josef Juha.
19:01
Právě začíná poslední minuta první třetiny a domácí si připravují útočnou akci.
17:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jan Dobisík (1:2).
17:44
Standardku Bohemky od mantinelu proměnil Čihák.
16:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Prokop Ferdan (0:2).
16:36
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
16:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Petr Salát (0:1).
13:59
Klucho označil "beruškou" Dobisíka.
13:00
Domácí si trpělivě připravují rozehrávku,
11:09
Bohemka se ubránila a Zezulka se okamžitě zapojil do útoku.
09:40
Cabejšek se Šebkem teď ve vlastním oslabení zatopili obraně Liberce.
09:09
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:16
Balonek se odrazil k Růžkovi a ten ve spěchu o kousek minul branku soupeře.
06:24
Valeš to na Kotoučka zkusil kolem tyčky. Domácího golmana sice obelstil, za něj ale zaskočil jeden z obránců a stav zůstává bez branek.
05:02
Salát zkusil ze standardky překvapit domácí obranu, zeď však byla postavená vzorně.
04:35
Juha to v přečíslení 2 na 2 vzal na sebe, ale trefil bránícího hráče.
02:50
Kotouček poprvé v akci.
02:09
Standardku ze středu hřiště rozehrál Liberec jen do domácí zdi.
01:09
Kindl zblokoval rozehrávku hostujícího týmu jen za mantinel. Ze standardky nebyl Liberec nebezpečný.
00:01
Úvodní buly pro svůj tým vyhrál Ferdan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Petr Kološ, Prokop Ferdan, Lukáš Lhota, Radek Valeš, Lukáš Kořínek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Jan Dobisík, Vojtěch Zezulka, Jakub Buršík, Josef Juha