5:1
1:3
0:2
0:1
branky (asistence): 08:31 Jakub Buršík, 11:16 Jakub Buršík (Matyáš Krebner), 15:38 Patrik Šebek, 17:45 Matyáš Krebner (Daniel Cabejšek), 19:59 Jakub Buršík (Matyáš Krebner), 20:14 Adam Růžek (Michal Chudina)
branky (asistence): 08:47 Ivo Teichman (Patrik Petr), 21:47 Adam Šmíd (Ivo Teichman), 31:55 David Žáček (Michal Janeček), 33:12 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 41:45 Adam Šmíd (Ivo Teichman), 52:58 Patrik Petr (Adam Šmíd), 63:41 Martin Zozulák (Jakub Levínský)

FbŠ Bohemians - Sokol Pardubice 6:7p
9. Jakub Buršík, 12. Jakub Buršík, 16. Patrik Šebek, 18. Matyáš Krebner, 20. Jakub Buršík, 21. Adam Růžek - 9. Ivo Teichman, 22. Adam Šmíd, 32. David Žáček, 34. Jan Kourek, 42. Adam Šmíd, 53. Patrik Petr, 64. Martin Zozulák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Michal Kotouček 13 - Jakub Levínský 16; po třetinách: 5:1, 1:3, 0:2, 0:1;
63:41
65:00
Střely na branku v prodloužení: Bohemians 1 - Pardubice 1
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Bohužel jsme se nechali uchlácholit brzkým vedením. Od druhé třetiny nás soupeř předčil v bojovnosti a bere zasloužené body. My se musíme zlepšit a začít sbírat body. Diky soupeři, divákům i rozhodčím.
65:00
Komentář trenéra hostí Ladislava Štancla: Konečně jsme prolomili střeleckou smůlu a podle mého si zaslouženě vezeme dva body. Ale nesmí se nám stávat, že si soupeře necháme odskočit na rozdíl tolika gólů, toho se musíme vyvarovat, protože takový vývoj se otáčí opravdu těžko. Tým ukázal velký morál a vůli po vítězství. Důležité body, které nás snad odrazí k dalšímu růstu a dobrým zápasům.
63:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Jakub Levínský (6:7).
63:41
Levínský sebral ze vzduchu padající balonek, slušným výhozem našel Zozuláka a ten prázdnou branku trefil.
62:53
Timeout FbŠ Bohemians
62:38
Bohemka sice zamkla hosty na jejich polovině, ale příliš střel na Levínského nejde.
59:45
Pardubice zahrávaly standardku v těsné blízkosti Kotoučkovy branky. Proto si dokonce vzali čas na poradu. A jen tak tak že to neskončilo gólem. Kotouček Vytahoval balonek z brankové čáry.
59:40
Timeout Sokol Pardubice
59:23
Prodloužení se nezadržitelně blíží. Sebemenší chyba může rozhodnout.
58:35
Obě lavičky vřou emocemi.
56:51
Bohemka opět zabrala a jednoznačně chce dnes brát tři body za vítězství v základní hrací době.
55:50
Dnešní dramatické utkání sleduje 103 diváků. Děkujeme!
52:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Adam Šmíd (6:6).
52:58
A je vyrovnáno! Domácí si nepohlídali náskok, který drželi téměř celý zápas a Pardubice jsou na koni. Uvidíme prodloužení?
52:21
Napětí v hale by se dalo krájet. Právě teď se láme chleba.
51:30
Cabejškův pokus dělal Levínskému jen lehké starosti. #buhflorbalu
50:57
Teichman spíše baseballovým úderem netrefil branku.
48:49
Kotouček skvělým zákrokem zneškodnil střelu Bílého.
47:51
Po tlačenici u Kotoučkovy branky se domácí brankář ocitl pod svou svatyní. Hra je přerušena.
46:28
Pardubice si přinesli dobrou formu z druhé třetiny a dál se tlačí za vyrovnáním nepříznivého stavu.
45:38
Krebner tváří v tvář Levínskému selhal.
41:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Ivo Teichman (6:5).
41:45
U tohoto gólu bude spytovat svědomí Kotouček. To mohl mít.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Bohemians 7 - Pardubice 7
40:00
39:54
Chudina mohl doklepnout skákající míček do prázdné branky. Promáchl.
39:00
Levínský teď vůbec nevěděl kde má balonek. Ani Buršík ani Dobisík toho nedokázali využít.
38:10
Cabejšek střílí přímo do náruče hostujícího brankáře. #buhflorbalu
36:57
Odpískán útočný faul na Levínského.
33:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (6:4).
33:12
Jan Kourek udělal radost všem sázkařům, kteří dnes tipovali "více než 9,5 gůlu" s krásným kurzem 1.95, jelikož je to právě on, kdo dává desátou branku utkání.
31:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Michal Janeček (6:3).
31:55
David Žáček se prosazuje z rychlého protiútoku.
31:41
Pardubice drobnými fauly kouskuje hru za svoji brankou.
30:36
Adam Růžek je v péči fyzioterapeuta. Snad to nebude nic vážného.
29:26
Růžek ve sprinterském souboji poráží Janečka, který ho následně fauloval.
26:06
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Ivo Teichman.
26:06
Dobisíkův faul zapříčinil velkou šanci hostí v podobě trestného střílení.
25:55
Buršík po kontaktu s jedním z pardubických hráčů navštívil hvězdy bohemáckého céčka na tribuně za mantinelem.
25:04
Hra se teď na chvíli uklidnila, oba týmy rozehrávají trpělivě.
23:29
Zelenobílí zodpovědně brání a nepouštějí Pardubice na dostřel Kotoučkovy branky.
21:47
20:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Michal Chudina (6:1).
20:14
Růžek s Chudinou předvedli jak by měli být hráči, kteří chtějí skórovat důrazní a navyšují skóre.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Bohemians 8 - Pardubice 3
20:00
19:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matyáš Krebner (5:1).
19:59
Špičkovej Buršík kompletuje hattrick vteřinu před koncem první třetiny a kolkani tak odcházejí do šatny s čtyřbrankovým vedením.
19:58
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
18:25
Pepa Juha bekhendovým sekáčem přestřeluje.
17:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (4:1).
17:45
Maty Krebner se po božské přihrávce zapisuje do listiny střelců. #buhflorbalu
17:33
Teď se sice hraje nahoru dolů, ale šance má pouze Bohemka.
15:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek bez asistence (3:1).
15:38
Mladí táhnou Bohemku i dále. Tentokrát se prosazuje Šebek.
14:17
Teichman šel sám na Kotoučka, ten ho vychytal.
11:56
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
11:16
11:16
Jakub Buršík využívá přesilovku a dostává Bohemku do vedení.
10:56
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Patrik Petr (1:1).
08:47
Blesková odpověď Pardubických, kteří si poradili s únikem dva na jednoho.
08:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (1:0).
08:31
Pardubice se už radovali z gólu, ale ne na dlouho. Rozhodčí se vzájemně poradili a branku vzápětí odvolali, jelikož gólu předcházela standardní situace v rohu na polovině Pardubic, ale v druhém, než odkud se rozehrálo.
07:59
Závar před brankou Pardubice zastavuje prošlánutí míčku.
06:48
Pardubice teď zamkli domácí na vlastní polovině, ale ti tlak ustáli a stále čekáme, až gólové hody započnou.
04:02
Pardubická přesilovka skončila, vážnější ohrožení kotoučkovy branky jsme neviděli.
02:02
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Adam Šmíd.
02:02
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
02:02
Dobisík v předbrankovém prostoru fauloval, rozhodčí nařizuje trestné střílení, což se domácí střídačce nelíbí.
01:53
Jakub Buršík selhal ve vyložené šanci.
00:59
Začalo se z ostra. Během první minuty jsme viděli tři šance a jeden faul.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Jan Bílý, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix, Jan Kourek, Martin Zozulák
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Adam Růžek, Tomáš Kindl, Michal Chudina
00:00
Přeji dobré odpoledne všem fanouškům kvalitního flóčka. Dnes na Děkanku dorazili Sokolové z Pardubic. V posledních pěti vzájemných utkáních byli třikrát úspěšnější hráči Bohemians. V letošním ročníku Tipsport superligy se zatím lépe daří domácím, kteří se se šesti body nachází na devátém místě, zatímco Pardubice mají body tři a okupují jedenáctou pozici, ovšem mají dva zápasy k dobru.