3:3
3:4
1:2
- : -
branky (asistence): 11:53 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 14:51 Lukáš Hájek (Adam Delong), 15:42 Jan Šebesta (Josef Rýpar), 23:10 Josef Rýpar (Adam Delong), 23:58 Jan Jastřembský (Jiří Besta), 35:53 Marek Bräuer, 53:57 Marek Bräuer (Jakub Hubálek)
branky (asistence): 01:56 Tadeáš Chroust (Tomáš Novák), 07:58 Jiří Curney, 13:37 Jan Natov (Jiří Curney), 28:27 Tomáš Chroust (Josef Pluhař), 33:54 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 36:28 Tomáš Chroust (Jan Jelínek), 39:25 Jiří Curney (Milan Tomašík), 47:20 Milan Tomašík (Martin Tokoš), 59:56 Jan Natov (Jan Řehoř)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Technology Florbal MB 7:9
12. Jan Šebesta, 15. Lukáš Hájek, 16. Jan Šebesta, 24. Josef Rýpar, 24. Jan Jastřembský, 36. Marek Bräuer, 54. Marek Bräuer - 2. Tadeáš Chroust, 8. Jiří Curney, 14. Jan Natov, 29. Tomáš Chroust, 34. Tadeáš Chroust, 37. Tomáš Chroust, 40. Jiří Curney, 48. Milan Tomašík, 60. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:5 + Tomáš Novák (MLB) 5; využití: 4:3; diváků: 374; zásahy brankářů: Lukáš Souček 12 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 3:3, 3:4, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Pavla Bruse: Dneska jsme měli dobré pasáže, ale i hodně nekvalitních. Ve chvíli kdy jsme mohli trefit 3 odkryté klece na konci, tak to nevyšlo, vyloučení za špatné stříání, 2 odrazy přímo na čepel soupeře. Dnes bohužel nevyšlo až příliš mnoho momentů, na to abychom uspěli. Přesto jsme byli blízko. Doladíme a budeme lepší.
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího celku pana Pazdery: Pro diváka nádherný zápas, ve kterém se dnes i díky přesilovkám více útočil než bránilo.Spousta emocí na obou stranách. My jsme si dnes především díky hře 5na5 vybojovali velice důležité tři body.
60:00
Střely na branku Vítkovice 9 Boleslav 7
60:00
Střely na branku celkově Vítkovice 31 Boleslav 21
60:00
Nejlepší hráč domácího celku 31 Josef Rýpar Nejlepší hráč hostujícího celku 14 Tomáš Chroust
60:00
59:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jan Řehoř (7:9).
59:56
A je po srandě Natov bere balon na vidle a háže ho do branky.
56:43
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:47
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
54:47
Novák se zahrubil jemu se ta židle tady líbí nebo co, dvojka
53:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jakub Hubálek (7:8).
53:57
Hájek Šebesta Hubálek Bräuer a počkej si .... gól Pěkná souhra, všehno z jedničky
53:30
Rýpar solidní bomba z leva, Bauer mu to chytl, Firda ho za to přetáhl přes helmu
51:07
Řezanina se vytočil na pravé straně křížem na Hájka na střelu z první, no jo, on to má přes ruku a s tím jeho hákem to na backhand asi moc není
50:57
Vítkovice kombinují, Řezenina zvolil narážečku o Chrousta
47:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Martin Tokoš (6:8).
46:04
Sladký Delong bauerovo břicho. Oni mu ten oběd fakt nepřejou
46:04
Nový model hry s brankou hostů v rohu. Návrh z dílny Sladkého, které tímto pověřil někdo z obránců MB mocným žduchnutím do zad. Následující slovní výměna obsahovala "Co jee!!!"
44:50
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jiří Curney.
44:20
Nárazově mají i Vítkovice nebezpečné družstvo na hřišti. Řezanina na Hajka za branku hostů na brankoviště Oborák do Bauera. Doufám, že oběd už strávil... jinak po té bombě nevím kde by skončil.
43:40
dá se říct, že Technology florbal MB patří k nebezpečnějším bolesalvským družstvům na hřišti
42:00
Vítkovičtí hráči si vyměňují Tokoše jako hračku, teď se s ním postrkal Šebesta
40:30
Jastřembský ve slibné pozici před Bauerem... ... a tak ne tentokrát jeho lišácký pokus, který projel pomalu pod položeným povrchem, Bauer očekával.
39:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (6:7).
39:25
Curney je to střídání naučí, no
38:53
Vyloučen hráč Marek Polášek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:53
Ach ty počty, pět hráčů na hřišti a jeden golman v brance, těch šest je fakt moc
36:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (6:6).
36:28
Bräuer zabräusil do rozehrávky Boleslavi a sebral míček po pravém manťáku a vyvěsil Bauera
35:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer bez asistence (6:5).
35:00
Tento nářez sleduje 374 diváků. A slušné dusno. Mouchy jsou zavřené v popelnici.
33:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (5:5).
33:54
Tadeáš Chroust svým druhým zásahem ukončil poslední kolo přesilovkové centrifugy.
33:40
Po další centrifuze kolem branky Součka odzvonil Tomašík poslední kolo o tyčku
33:00
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
33:00
Boleslavskou pouťovou atrakci ve formě kolotoče vypnul Sladký hasičskou sekerou
28:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (5:4).
28:27
Noo, takové situace mám velice rád, míček někde skáče nějak se odrazí někdo do něj plácne a..... najednou je v bráně, a to se můžeš třeba na hlavu postavit. Hubálek teĎ může vyprávět. Míček odskákal k Tomáši Chroustovi a ten odpálil do brány za Součka.
27:30
Přátelské shledání Tokoše s Rýparem u Součka. Návštěva na kafíčko to nebyla. Doslovný přepis rozhovoru se ztrácí v hvězdičkách...
23:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Jiří Besta (5:3).
23:58
Jastřembský o sobě dal na hřišti vědět i jinak než štoucháním a věší další za Bauera
23:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (4:3).
23:10
předtím z prava teď z leva, Delong doleva na Rýpara, který otevřel víko Bauerovy branky
22:19
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
22:19
Řehoř někoho pomasíroval v rohu, za masérské sloužby i řekl o dvojku na trestné
20:00
Střela do tyčky hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB .
19:59
končí zajímavá první třetina stalo se v ní snad skoro všechno. góly, vyloučení, přesilovky, znovu góly a další vyloučení, let plavmo, kotoulmo i nekortolovalmo. Taky nějaká strkanice a sekanice. Diváci jsou ve varu.
15:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Josef Rýpar (3:3).
15:42
Zmiňuji to proto, že Šebesta vypálil srovnávácí branku v přesilovce.
15:42
Fis je skvělá věc, když padne nadstandardní gól, třeba v přesilovce a já to tam zadám v pořadí střelec, asistence, typ branky, po zvolení branky v přesilovce mi fis smaže zvoleného střelce, a já myslel, že jsem chuj já....
14:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (2:3).
14:51
Tak Boleslav jde do čtyř, no ne že by je vyloučili, ale Delong sehrál opět doprava na Hájka a ten dvacet nad led na zadní tyč posílá Kadlece do hry.
14:05
Vyloučen hráč Tomáš Kadlec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
14:05
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 5 minut za hrubost.
14:05
Pěkne se nám tady zatahuje, docela bouřlivo na hřišti nejprve Kadlec udělal z Řezaniny sekaninu, a při následné argumentaci použil Novák dost drsné srgumenty a za hrubost jde na pět
13:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:3).
12:13
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
11:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (1:2).
11:00
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
07:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney bez asistence (0:2).
05:50
Zachycení Oboráka, odvážný výpad, pokus poslat míček k Hájkovi na pravou stranu, což teda těžce nevyšlo, ale i tak měl Bauer co dělat aby to chytil
04:45
Vítkovice vycestovaly na půlku Bolky se svým číslem "rozherávka na právém rohu velkého brankoviště" hlavní účinkující Sladký s Delongem. no je to tak na 36% na CSFD. Hlavně ten konec.
03:00
Teď se trochu víc plácá kolem na půlce domácích přerušená hra míček v rohu vypadl ze hřiště a Hájek s Řehořem asi půjdou tančit nějaké lidové tance podle toho jak se drží za ruce.
01:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Novák (0:1).
01:56
Boleslav po slabší minutovce ovládla tu druhou. Novák napálil míček od půlky před branku a je dochroustáno za Součka. Chroust Tadeáš byl dost důsletdný.
00:46
První pokus o ohrožení některé branky si připisují Vítkovice, nejprve pokus z prava Delonga v zápětí Delong opět z prava křižně na Jastřembského, po zemi do Bauera, skákající míček Nehera posílá vedle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Adam Delong, Jan Jastřembský, Tomáš Sladký