1:0
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:1
8. Lukáš Gregor, 30. Jan Svoboda, 48. Jan Linhart, 60. Petr Hartman - 52. Martin Rožnovják; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 13 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 7, Otrokovice 5. Střely celkem: SKV - 21, Otrokovice - 14.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Kvapila: S jednou vstřelenou brankou se těžko vyhrávají zápasy. Domácím dnes stačilo málo, ale využili to. Musíme teď využít přestávky, dát se dohromady, a porvat se o zbytek bodů, vyléčit zranění a nastoupit po přestávce jako nový tým. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pazdery: Utkání nenabídlo příliš florbalové kvality. Jsme rádi, že jsme dokázali vyhrát všechny třetiny a inkasovat pouze jedinou branku. Soupeř měl smůlu v zakončení. Děkujeme rozhodčím a divákům. Také děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:23
Hartman si počkal na ideální okamžik a pod obráncem poslal balonek do odkryté branky Otrokovic.
59:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Marian Jelínek (4:1).
58:59
Dobrý Vnukův blok na velkém brankovišti.
58:34
Hanák se snažil zamířit do prázdné branky, jeho pokus ale už kouske za půlkou likviduje Petřík.
57:47
Otrokovice v šesti hráčích v poli.
57:46
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:17
Sovják pálí, ale opět je to pouze nad branku.
56:25
Dobře zakleknutý Ondřej Stuchlík překazil jasný gól v samém závěru přesilovky Otrokovic.
55:48
Začíná zkrácená přesilovka Otrokovic, Zimmer na hřišti.
55:14
Zápas se začíná zbytečně přiostřovat.
54:27
Nagy dostal od Svobody loktem, Svoboda za katrem.
54:26
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
53:44
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
52:35
Hartman si hezky prohodil Švajného, ale vybral si špatnou stranu na oběhnutí. Tu stejnou jako Švajný.
51:04
Hezkou kombinaci v mírně protrhané domácí obraně zakončuje do prázdné branky pohodlně Rožnovják.
51:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Marek Švajný (3:1).
49:51
Vnuk využil svého šestimetrového rozpětí a překazil přihrávku do rohu.
49:25
Ondřej Stuchlík hledal Linharta tam, kde byl útočník domácích předchozích 20 sekund. Teď už tam ale nebyl...
48:21
Kvapil vypálil neskutečnou pumelici, schytal ji ale Zapletal.
47:58
Hartman v situaci 2 na 1 věděl o nabíhajícím Rossim, ale nedokázal na něj dostat balonek.
47:37
Další skvělý Michajlovičův zákrok, rychlý pohyb ramenem zlikvidoval Gregorovu pověstnou dělovku.
47:13
Už to vypadalo, že Linhart celou situaci prováhal a výběh přetáhl moc do úhlu, pak ale vypálil přesně nad Michajlovičovo levé rameno.
47:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Ondřej Stuchlík (3:0).
46:37
Asi popatnácté jsme dnes při návratu domácích do obrany slyšeli Dolejšovo: "Střed! Střed!!"
45:56
Jelínek se nechal šikovně zfaulovat, aby mohla celá jeho pětka po dlouhém střídání z hřiště.
44:28
Halou by teď měl znít mnohem větší potlesk, než se ozval. Michajlovič obral Svobodu o jasný gól, Linhart Svobodovi nabídl úplně prázdnou branku, Svoboda z deseti centimetrů nemohl minout, ale Michajlovič levou rukou fantasticky zasahuje.
43:42
Rožnovják se proháčkoval do dobré pozice, jeho střelu blokuje domácí obrana.
43:04
Otrokovice se vydaly do protiútoku 3 na 2, ale první přihrávka šla přesně mezi dva zbývající útočníky.
42:33
Další břevno zvoní za Weissgärberem.
41:38
Hartman a Rossi si vzájemně brali balonek, Hartman byl ale důraznější a z blízkosti vypálil. Michajlovič opět hodně vyjel a zasahuje.
40:04
Svoboda se hned po buly vydal směrem do útoku a bekhendem hned zdraví hostujícího gólmana.
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 6 - 5 Otrokovice
40:00
39:35
Druhá lajna domácích čekala na poslední útok, špatnou rozehrávkou ale připravila poslední útok Otrokovicím.
38:22
Kvapil natáhl z půlky a Weissgärber měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil.
37:34
Michajlovič teď skvěle přečetl hru a z našeho místa bylo vidět, že zmenšil Rossimu úhel tak, že to bylo buď do pupku, nebo vedle. Rossi volil zaprvé.
36:56
Domácí trenéři se snaži své borce stůj co stůj udržet v tempu, rychlá střídání, vysoké napadání, aktivní obrana ve vlastním pásmu...
36:28
Zimmer nabíhal nebezpečně po pravém mantinelu, jeho střela ale byla nebezpečná pouze pro rozhodčího za brankou.
35:33
Zapletalovi střela sjela z hokejky, o to ale byla pro Weissgärbera nepříjemnější, protože získala rotaci a kroutila se po zemi na vzdálenější tyč.
34:36
Svoboda tak dlouho míchal před brankou hostí, až to několik obránců najednou nevydrželo a všichni ho zfaulovali.
34:01
Hanák teď dost riskantně vystoupil z posledního proti průnikové přihrávce a na milimetr mu to vyšlo.
33:31
Raiterovo střílené nahození na velkém brankovišti zpracoval Dolejš, k zakončení se ale nedostal.
32:47
Nakonec se domácím podařilo balonek získat a kombinovat na polovině soupeře, přesilovce ale zásadně chyběla střelba.
31:45
Otrokovické oslabení se nese přesně v duchu taktiky: "Když soupeř nemá balon, těžko mi dá gól."
30:44
Svoboda získal balonek a vyrazil do rychlého protiútoku, Sovják mu přiklekl nohu, a to se prostě nesmí.
30:43
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
29:33
Stuchlík na Svobodu, Svoboda na Stuchlíka, každý normální člověk by střílel do prázdné branky, ale Zbyněk Stuchlík ještě vykoupal jednoho obránce a vrátil Svobodovi do ještě větší prázdné. Svobodův první gól po návratu do SKV.
29:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:0).
28:54
Raiter pohledně zastavil protiútok hostů, za což ho domácí speaker Jirka Buchta pochválil slovy: "Hezky, Štěpo."
28:11
Balonek se nepříjemně motal kolem tyčky domácí branky, domácí fanoušci jen zadrželi dech.
27:04
Hezká kombinace dvojčat Stuchlíkových, zakončující Ondra ale neměl potřebný klid na střelbu.
25:57
Hartman lacině ztratil balonek, ale Rožnovják z protiútoku nemířil přesně.
24:54
Rossi se snažil uvolnit z rohu, v poslední chvíli ho ale zablokovali hostující obránci.
23:28
Jelínek postrčil unikajícího Hašu, z následného trestného střílení se Švajný neprosadil, Weissgärberovo mocné "JO!" hřmí halou doteď.
23:27
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Marek Švajný.
22:52
Už už to vypadalo, že Volek půjde sám na Weissgärbera, ale i Usain Bolt by měl problémy s touhle přihrávkou.
22:09
Haša z krátkého výběhu pálil velmi prudce, balonek ale opět končí nad.
21:25
A i při následné rozehrávce hostů domácí aktivně napadají, vypadá to na změnu taktiky.
21:05
Rossi teď snažil zatlačit hostující obránce, pomohl si ale faulem.
20:41
Chybu v rozehrávce hostů chtěl Svoboda zužitkovat rychlou střelou, Michajlovič ale stihl zaujmout správné postavení.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 8 - 4 Otrokovice
20:00
18:55
Jelínek se dostal do dobré střelecké pozice na středu, Michajlovič ale jeho pokus kryje.
18:06
Stuchlíkovu přihrávku ze všech hráčů na hřišti pochopil akorát Martin Nagy, který si vklidu sebral balonek pro sebe.
17:31
Raiter teď slušně přitvrdil u mantinelu a důrazný hvizd ho upozorňuje, že příště už by to mohlo být za dvojku.
16:34
Hanák teď schytal ránu Petříka do části kotníku nad botou a odkulhal na střídačku.
15:44
Houra ihned po návratu z trestné lavice blokuje střelu hostů a uklidňuje hru.
15:22
Sovják pálil z pravého křídla, ale zatím se otrokovičtí střelci trefují spíše do gólových prostor pro americký fotbal.
15:00
SKV teď dobrou půl minutu nepustilo Otrokovice k balonku.
13:38
Hned vzápětí domácí nabízí Otrokovicím další přesilovku, Ondřej Houra se postavil příliš blízko rozehrávce hostů a bude za to dvě minuty pykat.
13:37
Vyloučen hráč Ondřej Houra družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:32
V poslední sekundě přesilovky Otrokovice dokonce trefily břevno! Domácí teď měli i trochu štěstí.
13:17
Další hezká přesilovková souhra, jejímž posledním adresátem byl na středu Haša, ale i on zamířil na dnes neobsazený balkon.
12:23
Hosté teď hezky otočili balonek dokola kolem bránící čtveřice, ale Švajný z první vysoko přestřelil.
11:33
Svoboda u mantinelu dohrál souboj, když už byl balonek daleko, a to se Jiřímu Dolanskému nelíbilo.
11:32
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
11:07
Svoboda chtěl zpoza branky uvolnit Ondřeje Stuchlíka na středu, ten měl ale zablokovaný prostor pro střelu.
09:43
Weissgärber klasicky vyseděl rozehrávku hostí a balonek si našel cestu do jeho plastronu.
08:45
Linhart ještě hledal přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů, ale ve své pozici měl spíše střílet.
07:34
V obrovské šanci se teď ocitl Rožnovják, před prázdnou brankou mu ale do střely stihl sáhnout Houra.
07:25
Domácí druhý útok vyťukal obranu soupeře, nakonec Hartman uvolnil Gregora, který zhruba z pěti metrů nedal Michajlovičovi šanci.
07:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Petr Hartman (1:0).
07:01
Hostující brankář opět v centru dění, tentokrát se velmi nepříjemně střel s Rossim a tento střet rozdýchává v letové bezpečnostní poloze.
06:43
Svoboda nepříjemně vyzkoušel Michajloviče z pravého křídla, poté ještě Hanák hledal dorážku, tu ale hostující brankář nedopustil.
06:02
Šermířský souboj v domácím útočném rohu končí faulem na Ondřeje Houru.
05:34
Nagy překazil kombinaci Gregora s Hartmanem a oba týmy střídají.
04:35
Krásnou kombinaci domácí první lajny zakončoval po nečekané Svobodově přihrávce opět Linhart, který dnes podruhé trefil tyč.
03:01
Zapletal se nepříjemně motal okolo domácí branky, jeho zakončení ale bylo z příliš velké blízkosti, aby mohlo proletět někudy kolem Weissgärbera.
02:25
První lajna domácích tráví své druhé střídání na balonku, jediné zakončení ale obstaral Linhart, opět ze vzduchu, tentokrát mimo.
00:27
Linhart trefil skákavý balon rovnou ze vzduchu a zazvonil na tyč hostující branky.
00:16
Otrokovice vyhrály první buly a po průniku po levé straně střílí mimo Nagy.
00:00
Střela do tyčky hráč Marek Švajný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Marek Švajný, Martin Szweda, Martin Nagy, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Zbyněk Stuchlík, Jan Svoboda, Jan Hanák, Jan Linhart
00:00
Dobrý den, vážení diváci, vítám vás u sledování textového online přenosu ze zápasu 12. kola Tipsport superligy mezi domácími TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícími Hu-Fa Panthers Otrokovice. Vinohrady v pondělním televizním utkání podlehly vedoucí Spartě 4:6, Otrokovice ve svém posledním utkání prohrály s Českou Lípou 2:5. Oba týmy dělí v tabulce 5 bodů, Vinohrady by se v případě vítězství přiblížily na rozdíl dvou bodů se zápasem k dobru.