3:1
1:2
1:2
0:0
branky (asistence): 07:54 Josef Novák (Viktor Kopecký), 12:13 Aleš Poloprutský (Václav Vavruška), 18:40 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 36:49 Jakub Kolstrunk (David Stummer), 51:31 Viktor Kopecký
branky (asistence): 13:15 Michal Strachota (Jan Běloch), 24:57 Matěj Pruner (Jiří Mutínský), 26:10 Matěj Pruner (Jiří Mutínský), 41:08 Michal Klápa (Michal Strachota), 48:15 Michal Klápa (Matěj Pruner), rozhodující nájezd Michal Strachota

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 5:6pn
8. Josef Novák, 13. Aleš Poloprutský, 19. Viktor Kopecký, 37. Jakub Kolstrunk, 52. Viktor Kopecký - 14. Michal Strachota, 25. Matěj Pruner, 27. Matěj Pruner, 42. Michal Klápa, 49. Michal Klápa, N Michal Strachota; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 211; zásahy brankářů: Marek Netopilík 24 - Václav Zavadil ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč David Stummer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Michal Strachota a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Jakub Kolstrunk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Matěj Pruner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Viktor Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Michal Strachota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč David Stummer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Michal Klápa , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: Ústí 4, Vary 0
65:00
Komentář trenéra hostí p. Pánka: celou první třetinu nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu. Od druhé třetiny jsme v zápase dominovali, bohužel jsme převahu nepřetavili ve víc gólů. Ve třetí třetině soupeř ucítil šanci a kousal až do prodloužení, po té v nájezdech rozhodlo větší štěstí. Děkuji soupeři a výborným divákům.
65:00
Komentář trenéra domácích p. Vojty: Zodpovědnost za naší hru jsme přenechali soupeři, přizpůsobili se a byl z toho jeden velký zmar. Soupeř zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
65:00
64:50
Ufff, vyhození hostí decimetr od tyče
64:00
Strachota s Prunerem jsou nejčastějšími držiteli míčku. Přišli o něj a domácí opět ve čtyřech
63:00
Hosté se snaží domácí vytáhnout z jejich obranné ulity, ale ti zůstávají na svých místech.
62:00
Hosté zůstávají ve třech i na balonku, mají jej ale za vlatní brankou
61:00
Domácí získali míček a šli do čtyřech, pak míček ztratili, ale nikdo nechtěl jít střídat
60:00
60:00
59:40
Mutínský prověřil Netopilíka, domácí čekají na poslední vteřinu a málem se povedlo, Pavelkova střela si svůj cíl nenašla
59:25
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
59:25
Hosté se k zakončení nedostali, Klápa se hodně nehezky díval na rozhodčího po té, co byl sražen u mantinelu
58:35
Opatrně rozehrávali domácí, Vavruška byl o míček obrán.
58:00
Souboje se dohrávají na obou stranách rozhodčí je zatím v klidu. Klápova střela nebyla pro Netopilíka problém. Esterka bekhendem tvrdě, Zavadil vyráží rukou
54:00
Poloprutský za brankou ztratil proti dvěma. Na druhé straně Klápa tak nějak centroval před branku, Netopilík si situaci pohlídal. Kopecký ve velké šanci, bohužel
53:00
Netopilíkův dobrý zákrok proti střele Šnajdra. Domácí do první formace dali to nejlepší, uvidíme snad obrat
51:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (5:5).
51:30
Vavruška sám, ale klička se mu nepovedla. Vášně se zvedají. Několik sporných zákroků. Kopecký v úniku a na podruhé srovnává
51:00
Esterka se dostal ke střele, ale v houfu těl neměla šanci na úspěch
49:30
Ještě zbývá dost času, publikum je slyšet, snad to dopadne
48:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Pruner (4:5).
48:15
Hosté nic kloudného v přesilovce nevymysleli, pak se míček odrazil ke Klápovi a hosté vedou
46:18
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:10
Vavruška se nechal Klápou zahnat do rohu, situaci zvládl. Stumer trerfuje břevno
46:00
Esterka je v pořádku zpátky na hřišti. Kopecký nabízel před branku Pavelkovi nepřesně
45:00
Esterka dostal v rohu do ucha, musel střídat. Ústečtí střílí jen z dálky, jako teď Stummer. Další závar před Netopilíkem
44:00
Domácí odolali a ženou se kupředu. Kolstrunk s Kopeckým ovšem o míček v rohu přišli
43:00
Vary mají na hřišti Klápu se Strachotou a přišpendlili domácí před jejich branku.
42:00
Přiostřuje se, souboje přibývají, oba týmy už jen na dvě lajny
41:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (4:4).
41:08
Klápa zasunul po ztrátě do prázdné, srovnáno
41:00
Třetí třetina začala vyhraným buly domácích, Kolstrunk faulován. Standartka se nepovedla. Následný pokus o útok skončil pro Kopeckého v rohu
39:00
Klápa poslal před branku na Mutínského, ten byl příliš blízko. Pavelka na druhém konci hřiště do středu branky
38:00
Aktivita se vyplatila, teď jen nepolevit. Hosté opět koušou. Iklidnění přináší až Netopilík, který míček chytá
36:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval David Stummer (4:3).
36:49
Zmatek před brankou Zavadila a Kolstrunk vytahuje míček a trefuje víko
36:20
Ústečtí zatím také jen dokola obranného valu hostí, Netopilík podržel proti úniku Jaroše
35:39
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
35:30
Vavruška zablokoval Prunera a domácí jsou v plném počtu, respektive si i oni zahrají přesilovku
33:30
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
33:00
Kuhnel pálil z dobré pozice, střela sražena mimo. Domácí přebrali aktivitu
32:00
Timeout snad trochu pomohl, začalo se hrát i na druhé straně
31:00
Míček jako byl po přesunu na domácí hole hranatý, okamžitě uskakuje.
29:53
Timeout Florbal Ústí
29:50
Polovina zápasu je téměř za námi, Stummer se už na to nemohl dívat, tak na útočnou polovinu prošel kolem mantinelu, Běloch vyhodil mimo.
29:00
Ani teď si ústečtí při přechodu do útoku nerozuměli, Novák zastavil Štorka a míček na karlovarských hokejkách
28:00
Hosté opět nastěhovaní na domácí polovině, nedaří se, nedaří.
27:00
Domácí potřebují hru zklidnit, Novák je faulován, standartka ze zajímavé pozice, Kopeckého střela sražena.
26:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Pruner, asistoval Jiří Mutínský (3:3).
26:10
Domácí poslali na hřiště třetí formaci. Buly v rohu Vavruška prohrál, Vlček nedosáhl a hosté srovnávají, zaslouženě
26:00
A stále hosté. Domácí míček neposlouchá, chyby se bohužel množí. Teď snad chvíle pro oddych pro domácí
24:57
24:57
Střela Vašíčka trefila jen Zavadila, k Netopilíkovi nedošla. Hosté aktivnější v této partii, Pruner další chybu při rozehrávce trestá Pruner
24:00
Střelu Nicklase vykopl Stummer do rohu
23:08
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Jakub Kolstrunk.
23:07
Po chybě hostí byl před brankou faulován Kopecký, uvidíme trestné střílení, Kolstrunk je připraven
22:00
Stummer nahrál po závaru před brankou na hůl Nicklase, ten netrefuje zařízení. Pavelka prachbídně naložil s přečíslením a odevzdal
21:00
Neurovnaná pasáž hry, ani jeden z týmů nepodržel souvisleji míček, nepřesné přihrávky tento fakt ještě podpořily
20:00
20:00
Střely v první třetině: Ústí 8, Vary 7
20:00
19:00
Zbývá minuta a aktivita je na ústeckých holích, pas Kuhnela byl dlouhý a Zavadil jej v pohodě sebral.
18:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (3:1).
18:40
Ne úplně ideálně sehraná situace 2 na 1, ale i tak míček prochází pod padajícím Zavadilem, Ústí si bere dvoubrankové vedení zpět
18:00
Esterka táhl přečíslení tři na dva, ale střelu uspěchal a trefil nové obložení haly. Střely Prunera a Mutínského na druhé straně měly podobné parametry
17:00
Hra se uklidnila a odehrává se především na polovině hřiště, ani jeden tým se nedostal před branku.
16:00
Domácí mají dnes kombinovanou sestavu, chybí celkem 7 hračů základního kádru
15:00
Klápa společně s Prunerem motal domácí obranu za brankou, tam i míček prozatím zůstal
14:00
A před brankou hostí se pro změnu usadili domácí, Kopecký trefuje nabídku ze vzduchu, Zavadil připraven
13:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jan Běloch (2:1).
13:15
Vary v náporu, Strachota nadvakrát míček dostal za záda Netopílíka, sníženo
12:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Václav Vavruška (2:0).
12:13
Poloprutský postupoval na Zavadila sám ze strany a prostřelil, Ústí vede o dva
12:00
Kopecký střílel, Zavadil proti jeho pokusu vytrčil nohu a míček vyrazil
11:00
Strachota je na hřišti hodně a taky hodně na balonku, z Chodova víme, že si s míčkem rozumí
10:00
Koník faulován pod naším stolkem, následná rozehra na Kolstrunka a nepovedená střela.
09:00
Zavadil posílal před branku, překazil mu to pozorný Netopilík
07:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Viktor Kopecký (1:0).
07:54
Kopecký si s míčkem nejprve nerozuměl, pak měl velkou šanci. Kolstrunk zastavil hostující útok čistě už na polovině. Novák dádá po zmatcích první gól, Ústí vede
07:00
Pavelka podržel míček za brankou, kde byl faulován. Fatální chyba Vybírala, Netopilík Klápu v samostatném úniku vychytal
06:00
Kopecký s Kolstrunkem a Esterkou měli míček za brankou, nic z toho
05:00
Novák se Štorkem vysoko napadali, hosté míček udrželi. Klápa v šanci, trefil jen připraveného Netopilíka, v zápětí Strachota do bloku.
04:00
Domácí rozvážně, Esterka chyboval, nic z toho. Domácí hrají na dvě lajny, občas se ve hře objeví i ta třetí, jako zrovna teď.
03:00
Stummer posílal nabídku před branku na Štorka, hosté zablokovali.
02:00
První střelu na branku si připsal Mutínský, Netopilík připraven. Potom už zase na míčku domácí, kteří v klidu vystřídali
01:00
Vary začali s míčkem na svých holích, Strachota chvíli míchal, ale útočný faul je zastavil. Nebezpečně pálil Stummer, ale minul
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Jan Běloch, Dominik Šíbl, Ondřej Vašíček, Jaroslav Jaroš, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Radim Kühnel, Jakub Kolstrunk, Viktor Kopecký, Jakub Koník
00:00
Dobrý večer z Ústí nad Labem. Vítám Vás u on-line přenosu zápasu 1. kola druhé nejvyšší soutěže. Vypadá to, že diváci na domácí po sestupu nezanevřeli a hala se plní. Týmy už odešli do šaten na poslední poradu, zápas za nedlouho začne. Příjemné počtení
00:00
Na úvodní buly se postavili hostující Strachota s domácícm Kolstrunkem, úspěšnější byl Kolstrunk