1:2
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 17:16 Richard Klimek (Martin Děček), 35:15 Petr Šarközy (Jakub Robenek), 44:09 Martin Děček (Richard Klimek), 48:18 Adam Tesárek (Václav Jurdzin), 53:39 Richard Klimek (Václav Jurdzin)
branky (asistence): 05:34 Petr Pastor (Erik Štěrba), 12:04 Tomáš Novotný (Petr Linc), 37:47 Petr Pastor (Erik Štěrba), 39:49 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 48:52 Petr Pastor (Petr Linc), 50:25 Petr Pastor (Vojtěch Semerád)

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal Chomutov 5:6
18. Richard Klimek, 36. Petr Šarközy, 45. Martin Děček, 49. Adam Tesárek, 54. Richard Klimek - 6. Petr Pastor, 13. Tomáš Novotný, 38. Petr Pastor, 40. Petr Pastor, 49. Petr Pastor, 51. Petr Pastor; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 22 - Lukáš Ščurko 25; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:2;
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 30, Hosté: 28.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 11, Hosté: 11.
60:00
Komentář trenéra hostů(Jakub Šimek): Věděli jsme, že nás nečeká vůbec jednoduché utkání. Domácí od začátku dokazovali, že chtějí otočit nelichotivou sérii. Naši klíčoví hráči zabrali a ukázali své kvality a rozhodli zápas. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka):Je to pořád dokola, chceme hrát v co nejširším kádru, ale někteří hráči nejsou schopni nedělat hloupé až dětské chyby. V momentě největšího tlaku tyto chyby dělají naopak nejzkušenější hráči.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka-pokračování)Dnes jsme vůbec nehráli špatně, ale přehrávání gólových situací nás stál zápas. Musíme se víc tlačit do zakončení a zlomit toto “prokletí”. Příště budeme silnější. Děkuji divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:32
Chomutov měl asi 10 šančí na vstřelení gólu a body si odvážejí hosté.
59:04
MVIL v 6-ti.
58:23
Erik Štěrba mohl rozhodnout, ale Kořínek se stačil vrátit do branky.
57:52
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:52
Hra opravdu graduje!!!!
56:02
A jdeme do závěru. MVIL ze všech sil jde za vyrovnáním.
55:43
Timeout Florbal Chomutov
55:13
Linc málem překvapil Kořínka tahaným backhandem.
54:58
Robenek ve vyložené situaci selhal a musí se na sebe hodně zlobit.
54:23
Jurdzin už už střílel, ale zase mu to sjelo.
53:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Václav Jurdzin (5:6).
53:39
Krásná kombinace domácích, kterou dokončil Klimek.
52:16
Robenek vyměřoval a trefil zadní mantinel.
51:50
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
51:36
Snad hra nabere druhý dech, teď je to jenom o jedno týmu.
51:03
Pastor znovu stříli, tentokrát to domácí bloky zvládly.
50:38
Pastorova one-man show. Pavučinky v druhém rohu jsou taky vymeteny.
50:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Vojtěch Semerád (4:6).
49:18
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
48:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (4:5).
48:52
To je florbal! Linc si dal dvě přihrávky s Pastorem a Pastor už přidává 4. gól.
48:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Václav Jurdzin (4:4).
48:18
Tesárek s obrovským štestím vyrovnává.
47:53
Obrosvká šance pro domácí, aby vyrovnali.
47:34
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:01
Chomutov se nechal strhnout hrou nahoru dolů a málem dostali další gól.
44:58
Kořínek si připisuje další zákrok proti střele Stibora.
44:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Martin Děček, asistoval Richard Klimek (3:4).
44:09
Klimek počkal za bukem, dostal se k balónku a předložil Děčkovi, který snižuje.
42:45
Ve třetí třetině se chtějí všichni předvést a skoro každý hráč zkouší své nejlepší kličky a finty.
42:06
Kopp v pěkné situaci trefuje břevno!
41:32
Jurdzin si teď pohrál s beky soupeře a na míčkou jsou domácí.
40:21
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Pastor.
40:21
Pastor byl nejdříve faulován, přesto stačil udělat freestyle jednoruč. Pak při najézdu udělal normální freestyle, ale míček mu sjel.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 7, Hosté: 9.
40:00
39:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (2:4).
39:49
Šarša se zbavoval balónku tak pěkně, že našel Pastor a ten jednoruč prostřelil Kořínka.
37:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Erik Štěrba (2:3).
37:47
Hru nahoru dolů ruší Pastor střelou k tyči.
37:00
Kubíček teď mohl vstřelil rozdílový gól, ale Ščurek byl proti.
36:27
Šafařovský si teď pohrál s útočníky domácích.
35:35
Šafařovský měl velikou šanci, ale trefil jenom hokejku Děčka.
35:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Šarközy, asistoval Jakub Robenek (2:2).
35:15
Šarközy vyrovnává po pěkné přihrávce od Robenka.
34:15
Domácí měli pěknou akci, ale Kubíčkovi chybělo trochu více štestí, aby trefil balónek.
33:29
Pastor v největší šanci jenom do Kořínka.
32:11
Domácí se usadí na polovině hostů.
31:37
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
30:27
Půlka zápasu a blíží se obvyklá hluchá chvilka domácího týmu.
28:50
Stibor objel soupeře a snažil se dostat míček mezi nohama Kořínka.
27:35
Jakub Štěrba vystřelil jenom do vyjetého Kořínka.
26:42
Gaščíkovi v dobré příležitosti sjel míček z čepele.
24:52
Novotný prokázal technické dovednosti a Kořínek měl, co dělat, aby nedostal další gól.
23:07
Chomutov opticky lepší, ale Kořínek drží.
21:56
Robenek trefuje boční síťku.
20:55
Domácí zatím nic v přesilovce nevymysleli
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 12, Hosté: 8.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
19:16
Smrčka ukliďnuje hru.
17:52
Kořínek vyráží Novotného střelu do V.I.P. prostorů.
17:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Martin Děček (1:2).
17:16
Klimek se štestím prostřelu Ščurka a je to jenom o gól.
16:37
První lajna hostů teď zavařila domácím, skóre se zatím nemění.
15:36
Kořínek se vyznamenal proti individuální akci Koppa.
15:14
Smetana hrubo přestřelil.
14:32
Kotzutovi chyběli milimetry, aby snížil.
13:44
Hra po prvních dvou gólech ztratila určitou kvalitu.
12:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Linc (0:2).
12:04
Hvězda minulého týdne, Tomáš Novotný, vymetl od mantinelu další pavučinky.
11:12
Při domácích stáli všichni svatí, Lincova střela proskákala kolem brankové čáry.
10:49
Smrčka se snažil překvapit Ščurka střelou na bližší tyč.
10:09
Smetana nahazoval před branku. Kubíček si defenzivní práci odpracoval na výbornou.
09:14
Klimek se obtáčel kolem branky, ale obrana hostů byla pozorná.
08:00
MVIL měl zajímavou standartku, technická střela od Robenka se ale neujala.
07:35
Kotzur málem vyrovnal, ale Ščurko byl proti.
06:31
Svačinka nahazoval na branku na Klimka, druhý jmenovaný netrefil balónek.
05:34
05:34
Pastor dostal přihrávku na střed a pavučinky jsou vymeteny.
04:24
Pěkná kombinace domácích a Jurdzin střílí od mantinelu do Ščurka.
03:45
Novotný dostal prostor a Kořínek vyráží.
02:28
Smetana dostal krosovku a obstřelil branku.