0:2
2:1
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:4
1. Filip Machálek, 7. Petr Trulík, 11. Jakub Smrčka, 20. Daniel Kotzur, 42. Jakub Robenek, 52. Jan Hranický - 14. Lukáš Pudil, 38. Oldřich Jireček, 40. Michal Skuhrovec, 47. Daniel Hulič; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 5:4; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Jiří Vybíral 16; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:1;
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 8, Hosté: 10.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 22, Hosté: 23.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Svačinka): První polovina utkání z naší strany velmi slušná, hráli jsme na míčku sebevědomě, za což kluky chválím, ale od poloviny druhé třetiny jsme se uspokojili a přestali hrát a soupeř toho dokonale využil. Ve třetí třetině jsme se už nemohli dostat do zápasu a bylo to jenom o ubránění výsledku, jsme rádi za 3 body. Díky soupeři a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Daniel Hulič): Nakonec to nebylo úplně špatný, škoda nevyužitých šancí na konci, ale domácí tam resp tady taky něco měli. Možná zbytečně vyhecovanej konec, ale jinak díky za zápas a venku je už doufám že tma.
60:00
59:36
NO Goal, vysoká, škoda mohlo to být zajímavější.
57:23
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
55:56
Kořínek suprový zákrok, Skuhrovcovi se o tom bude zdát ještě v play-off.
55:14
Kořínek osekán, ale drží.
54:15
Skuhrovec byl blízko gólu, ale backhand proplachtil kolem tyčky.
51:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Filip Machálek (6:4).
51:36
Akce večera! Hranický objel Jirku Pecháčka, ještě přidal otočku a střelou na bližší tyčku dává góooool!
50:42
Pudil hodně naivní. Po zemi skoro z půlky.
46:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Jiří Pecháček (5:4).
46:41
Hulič procedil míček do branky a skutečně tedy přihrál Jirka Pecháček. Děkujeme vyloučenému Valterovi za objasnění.
45:53
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
45:53
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
44:39
Teď to je hodně nahoru dolů, Trulík pěkná střela na bližší tyčku.
43:52
Valterova tvrdá rána proletěla kolem horní tyčky.
42:36
Zajímavá situace, dáme buly, byl to balón.
41:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek bez asistence (5:3).
41:35
Pecháček přecenil své síly, pro Robenka normální práce, blafáček, gólman šel na páreček.
40:52
Hosté nic nevymysleli a hrajem zase 5 na 5.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny nevyhrál žádný tým, faul a míček mají hosté.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 5, Hosté: 4.
40:00
39:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (4:3).
39:31
Skuhrovec dává dvojité housle.
38:51
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
38:51
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
38:51
5 na 3. Tesárek sekyrka ze zadu, Kotzur vypínač u mantinelu.
37:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Daniel Hulič (4:2).
37:00
Hulič dal krosovku na Jirečka, který přes ruku backhandem přehazuje Kořínka.
35:12
Smrčka nahazoval na branku, tečované, míček mají hosté.
33:00
Kotzur ve formě, nahrávka na Tesárka excelentní, ale střela horší. Pak zmařil akci hostů 3 na 1 svým pádem.
31:12
Půlka zápasů a kritické minuty domácích jsou tady, Jirečkův blafák je první vlaštovkou.
30:12
"Fakt jsem se ho nedotkl"- Daniel Hulič.
30:11
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Klimek nevyzrál na Vybírala, ke gólu neměl daleko ani na druhé straně Hocelík.
27:13
Hodně nemastná neslaná přesilovka.
26:26
Trulík mířil do vinklu, ale netrefil vůbec ideálně.
25:37
Hulič se dostal příhrávku na hodně dlouhou ruku, a proto z toho nic nebylo a ještě dostal naložené od Dombrovského.
25:05
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
24:06
Jurzdin jezdí, ale střela se dostala jenom do rohu. Do rohu hřiště.
22:08
Kluci jsou zatím hlavama v šatně, na můj vkus až moc nepřesností.
20:40
Vitvar se snažil snížit na brankovišti, ale trefil jenom zadní mantinel.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 9, Hosté: 9.
20:00
19:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Lukáš Svačinka (4:1).
19:54
Kotzur se otočil na malém brankovišti a dává jednoho do šatny.
19:20
Robenek dvě tutovky, skóre se nemění.
18:35
Robenek předržel balónek a místo střely skončil v mantinelu.
17:15
Vyloučen hráč Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:23
Pekná akce domácích, příhrávky z první, jesličky, pak dostal míček Kotzur a končíme v rohu.
13:27
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Jan Vacín (3:1).
13:27
Pudil prostřelil Kořínka, naděje pro hosty?
13:03
Další fotbalový gól, tentokrát Vitvar bodlem.
11:33
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
10:32
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Filip Fňukal (3:0).
10:32
Smrčka prostřeluje na přední tyčku.
09:29
Klimek zkoušel ze vzduchu zády brance z úhlu, ale neuspěl.
08:13
Vitvar mířil do protipohybu Kořínka, ale takhle to nepůjde.
07:20
Hranický se tlačil do stčely, ale chyběly mu kila navíc, aby vyhrál souboj.
06:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Daniel Kotzur (2:0).
06:30
Hluchou chvilku domácích ruší Trulík svým prvním gólem, pěkný růžek.
04:20
Pro upřesnění nejde o Daniela Pudila, bývalého reprezentatna ve fotbale, ale o Lukáše. Neměl teď ale daleko ke gólu, jeho placírka málem překvapila Kořínka.
03:40
Kořínek další zákrok, Pudil se ještě snažil dorazit, ale marně.
03:04
Do hry se zapojili i rozhodčí a pískli faul.
01:34
Skuhrovec nahodil na Kořínka, překvapivě míček skončil mimo hřiště.
00:59
Litvínov se poprvé dostal k balónku.
00:26
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Filip Machálek, asistoval Michal Dombrovský (1:0).
00:26
Machálek dostal na střed a z první střely otevírá skóre.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Michael Pitek, Daniel Hulič, Oldřich Jireček
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Václav Jurdzin, Adam Tesárek, Daniel Cabiš, Michal Dombrovský, Filip Machálek
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na utkání první ligy mužů mezi domácím týmem 1. MVIL Ostrava a hostujícím týmem SK BIVOJ LITVÍNOV.
00:00
3 klíče k vítězství MVIL Ostrava 1. Navázat na vítěznou vlnu. V posledních dvou zápasech se MVILu podařilo vyhrát a odpoutal se ode dna tabulky. 2. Dva vyrovnaní brankáři S příchodem Petra Gurkovského se můžou domácí spolehnout na dva vyrovnané brankáře, to nebývalo u domácích zvykem.i 3. Využití mladých hráčů na střídavých startech I v letošní sezóně spoléhá MVIL na hráče ze superligových Vítkovic a FBC.
00:00
3 klíče k vítězství Litvínov 1. Úspěšné výjezdy do Ostravy Litvínovu se v Ostravě daří a jejich minulé výjezdy skončily vždy nějakými body. 2. Nezlomný Daniel Hulič Nejstarší hráč 1. ligy znovu táhne Litvínov, uvidíme, kolik bodů se mu povede získat dnes. 3. 6 proher v řadě Hosté se pokusí o přerušení velmi nelichotivé série zápasů.