2:2
3:2
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:9
15. Václav Jurdzin, 32. Petr Trulík, 38. Adam Tesárek, 46. Adam Tesárek, 52. Michal Sládek, 58. Petr Trulík - 7. Tomáš Boubelík, 9. Jan Vacenovský, 10. Filip Chmelíček, 12. Petr Pražák, 20. Filip Chmelíček, 23. Jan Vacenovský, 27. David Jirásek, 51. Michal Pražák, 59. Michal Pražák; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3 + Tomáš Svačinka (MVL) OS:4; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 30 - Martin Frühbauer 21; po třetinách: 1:5, 2:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka): O zápase rozhodla 1. třetina, kdy jsme soupeři nabídli 4 góly zadarmo a už jsme se z toho “svrabu” nevzpamatovali, i přes zlepšený výkon ve zbývající části utkání, si soupeř zkušeně pohlídal své vítězství a odváží si 3 body. Omlouvám se svým klukům za emoce, ale to už se nedalo vydržet, co si někteří aktéři utkání dokáží vymyslet...
60:00
Komentář trenéra hostů(Ondřej Neuman): “Asi jsem ještě nezažil lehké utkání v Ostravě a dnešek nebyl výjimkou. Pomohla nám koncentrovaná první třetina a pro nás příjemně vysoká produktivita. Pak už pasáže, kde se střídala naše nezkušenost, trocha strachu o výsledek a nějaké emoce. Proto z toho bylo drama. Všem díky za utkání, 3 body pro nás jsou strašně cenné.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 9, Hosté:8 . Počet střel celkem: Domácí: 27, Hosté: 39.
60:00
59:55
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
59:36
Ještě standartka. Sládek střelou jenom do Frühbauera.
58:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák bez asistence (6:9).
58:51
Tesárek fatálek, kápo Pražák dává vykýř.
58:07
MVIL v 6-ti.
58:06
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Jan Hranický (6:8).
57:36
Trulík neuspěchal střelu, prodloužil pohyb a Frühbauer už byl na střelu krátký.
56:28
Svačinkův pokus zblokovaný do rohu.
55:57
Smrkča se dostal před Košaře, ale ve stejný moment se vrátila i obrana Startu.
55:14
Frühbauer tak tak vyrazil střelu Trulíka.
53:45
Sládek tentokrát od mantinelu, trefa jenom do zadního mantinelu.
53:07
Košař našel Volfa, Volf Vacenovského a Vacenovský těsně vedle.
52:44
Volek volný na středu, trefuje reklamu za brankou.
52:01
Oba týmy jsou už unavené. Emoce ve vzduchu.
51:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Adam Tesárek (5:8).
51:10
Sládek dostla míček za záda gólmana.
50:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Petr Pražák (4:8).
50:45
Pražská akce v oslabení.
50:08
Vyloučen hráč František Kosař družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost.
50:08
Košar dal strom Hranickému, další dvojka.
49:49
Svačinka dobře vyřešil obranou situaci, Vacenovský byl zase v akci.
49:28
Kotzur si pomohl faulem a proto z toho není gól.
47:41
Prášek to hodně zadupal, ale Hranický si s Kotuzem nerozuměli a míček končí vysoko nad brankou.
46:12
Hluché místo zápasu. Start ztratil trochu kvality v zakončení.
45:28
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Sládek (4:7).
45:28
Tesárek volný na středu, snižujeme.
44:27
Vyloučen hráč David Jirásek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:36
Kotuzr v akci, vyjetý Frühbauer zabránil gólu.
41:20
Kerzel si udělal prostor na středu, ale netrefil branku.
40:34
Sklenář famoźní kros na Plačka. Kořínek vyráží ramenem.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 11, Hosté: 12.
40:00
39:54
Hranický dostal jeden nakopávaný, ale poždě. Kdyby to trefil je za hrdinu.
39:00
Zase závar před Kořínkem. Tentokrát bez gólu.
38:16
Technická pauza. Martin Frühbauer v péči zdravotníka.
37:58
37:58
Sládek našel vzuchem Tesárka na zadní tyč a domácí kapitán trefuje přesně.
37:31
Už tady dlouho nebyl fatálek, málem se o něj postaral Děček.
36:38
Vacenovský dal málem gól v oslabení 5 na 3. Rarita.
36:18
Hranický spíše nahazoval, ale závar to byl.
35:43
Sklenář dobře v bloku, Trulík dostal krosovku, jenom to trefit.
34:59
5 na 3 i MVIL.
34:52
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
34:52
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:23
Péťa Pražák pěkná ekvilibstika, něco jako Rasmus Enstrom v posledním superfinále, ale rozhočí ukazují vysokou hůl. Škoda, moc hezká akce.
32:46
A Vacenovský umí do obrany, Sládek už zakončoval, ale hostující hvězda je všude.
31:48
Děček do tří hráčů, možná faul, možná ne, balónek mají hráči Startu.
31:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Lukáš Svačinka (2:7).
31:22
Trulík si vyjel od mantinelu a na přední tyčku procedil míček do sítě.
30:33
Chtělo by to nějaký gólík, ať trochu ožije.
29:42
Zápas ztartil potřebnou kvalitu a je to jenom taková šermovačka.
29:05
Smrkča už výmluvnější ksichtík ukázat nemohl, ale nakonec přihrávku dostal.
28:18
Z přesilovky jenom jeden gól a dvě tyčky.
27:14
Jirásek další tyčka.
27:00
Start drží celou dobu míček.
26:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Jirásek, asistoval Jan Vacenovský (1:7).
26:14
Jirásek z vrcholu využívá přesku.
25:19
Start 5 na 3.
25:18
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
25:18
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
25:18
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
25:18
Vyloučen trenér Tomáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW - osobní trest.
24:33
Start další dvě akce až do kuchyně, Jurdzin si dobře splni roli centra.
23:02
Děček našel pěkně Kotzura, ale vysoký centr si neporadil s balónkem a Frühbauer další zákrok.
22:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Tomáš Boubelík (1:6).
22:05
91 a 9, to je jackpot. Vacenovský dorazil svojí střelu.
21:20
MVIl to trochu přeházel, příjde zlepšení?
20:25
Jirásek ustál atak od Jiráska a Start na balónku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 7, Hosté: 19.
20:00
19:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Jan Kerzel (1:5).
19:28
Tesárek přihrál jenom Krezelovi, ten Chmelíčkovi a Chmelíček po zemi další gól.
18:43
Kápo Pražák trefil tyčku, dneska budeme mít asi rekord ve střelách.
17:45
Volf dostal nabito od Vacenovského(ten kluk je u každé akce). Kořínek horký brambor nakonec chytil.
17:07
Vacenovský už už v dalším brejku, ale pomohl si faulem,
16:40
Na hřišti se objevila třetí lajna domácích a zase průchoďák.
15:45
Sládek dostal nabito od Smrčky, ale horko težko vystřelil. Frühbauer další zákrok.
15:32
Domácí to už stáhli na dvě lajny.
14:53
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Richard Klimek (1:4).
14:53
Klimek sám proti Frühbauerovi nedal. Z dorážky se prosazuje Jurdzin.
14:05
Chmelíček v další akci. Start zatím v LAUFU.
13:16
Není ten Trojan trojským koňěm v domácím týmu? Další fatálek, Plaček to tentokrát nedal.
12:41
Balónek před Frühbauerem, zatím jistý.
11:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Pražák bez asistence (0:4).
11:47
Další průchoďák v obraně domácích, Péťa Pražák to měl snadné, výjezd od manťáku až do brankoviště.
11:15
Vacenovský teď až moc v klidu zazdil tutovku, ale měl to přes ruku.
10:14
V klidu hrající Vacenovský našel Kříže, Kořínek si připisuje zákrok.
09:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Adam Kulík (0:3).
09:33
Trojan se pěkně uvedl v Cabišově devítce. Fatálek a máme to o 3 góly.
08:45
Petr Pražák, jo ten co má dva tituly s Chodovem. střílel na zadní tyčku, Kořínek tentokrát zákrok.
08:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Vacenovský bez asistence (0:2).
08:06
Adámek přehnal sebevědomí a zadovkou našel jenom Vacenovského. Ten už to měl jednoduché a na přední tyčku zvyšuje rozdíl.
07:50
Start měl další dvě šance na gól.
06:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Jan Vacenovský (0:1).
06:13
Boubelík si udělal z Laciny dobrý den a střelou na zadní tyčku otevírá skóre.
05:33
Ota Prášek ve velké šanci netrefil míček, branka byla úplně volná.
04:38
Hranický v pěkné tutovce střílel po zemi do Frühbauera. Odražený míček si našel Sládek a Frühbauer si připsal další zákrok.
04:18
Franta Košař z dálky nahazoval, ale vedle.
03:44
Jurdzin nedovoleně, Start standartka z rohu.
03:20
MVIL teď dvě šance v krátkém sledu, Trulík teď minul branku o malý kousek.
02:24
Vacenovský sám na středu, Kořínek druhý zákrok.
01:05
Chmelíčkův pokus zblokován Fňukalem.
00:36
Během prvního střídaní se nic zvláštního nestalo.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Jakub Sklenář, David Jirásek, Michal Pražák, Vojtěch Plaček, Petr Pražák
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Michal Sládek, Jakub Smrčka, Jan Hranický, Lukáš Svačinka
00:00
Situace se otočila a MVIL začal sbírat body. V minulém kole se ostravským podařilo získat 3 body v derby proti Florbal Havířov. Tým stále táhne kapitán Adam Tesárek, který odskočil svým spoluhráčům na 21 bodů. Tým z pražských Kunratic by se hodily další body do tabulky, ještě když vezme v potaz, že v posledním klání proti Karlovým Varům nedali ani jeden gól.
00:00
Dobrý den Vážení diváci, vítám Vás na utkání první ligy mužů mezi domácím týmem 1. MVIL Ostrava WOOW a hostujícím týmem FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice.