1:2
1:5
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:10
4. Daniel Kotzur, 17. Daniel Kotzur, 31. Petr Trulík, 41. Jan Hranický - 10. Jonáš Kůra, 14. Jonáš Kůra, 16. David Coufal, 35. David Coufal, 40. Luděk Ondráček, 46. David Coufal, 47. David Sládeček, 54. Dominik Dvořák, 55. Jan Grábl, 57. David Sládeček; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Filip Kejík 12; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:5;
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 5, Hosté: 12.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 16, Hosté: 39.
60:00
Komentář trenéra hostů(Marek Fiala): Do poloviny zápasu nás trápil brankář soupeře a naše vlastní nepozornost směrem dozadu-často jsme zapomínali hráče za sebou. Pokud jsme hráli s balónkem v pohybu a rychle od hokejky, tak jsme soupeře dokázali dostat pod souvislý tlak. A to je pozitivní. Do příštího zápasu tohle přenést a větší disciplína směrem dozadu. Soupeři dekuji za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka): Od stavu 4:6 bylo na hřišti jenom jedno družstvo a to díky proměňování šancí, které je z naší strany ubohé. Jinak zápas velká nuda. Lituji Pavla Bruse, že se na to musel dívat. Díky divákům a soupeři za zápas.
60:00
59:34
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
56:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval David Coufal (4:10).
56:10
Sládeček se s tím nepáral a z vrcholu dává gól.
56:01
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:34
Kejík to přehnal s výhozem a Coufal to nedoběhnul.
54:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Petr Graclík (4:9).
54:07
A další. Tentokrát Grábl.
53:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Lukáš Jalový (4:8).
53:43
Blbě rozebraní hráči a jednoduchá práce pro Dvořáka.
53:20
Tyčka od Coufala, jinak nic zvláštního.
51:44
Dva kroky a dej balón, zafunguje?
51:11
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:01
Po delší době akce domácích, Hranický netrefil míček, Děček jenom do Kejíka.
49:31
Rozběhnutý Děček volil sólo útok místo přihrávky na volného Trulíka.
48:17
Kotzurek výborně, Jurdzin už méně, už podruhé mu Kejík vykopnul míček pod nohama.
46:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Luděk Ondráček (4:7).
46:34
Když nastoupí Sládeček, dostane nafráček.
45:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (4:6).
45:12
Coufal využívá přesilovku střelou na přední tyčku.
44:43
Coufal dva pokusy, oba vedle.
44:18
Dobrá střela Broma, Svačinka v bloku.
44:03
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:16
Dan Kotzur teď pěkně sundal Ondráčka.
41:55
Tyčka na druhé straně.
40:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Adam Tesárek (4:5).
40:22
Hranický snižuje z otočky.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 4, Hosté: 13.
40:00
39:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (3:5).
39:58
Čekali jsme konec. Ale Ondráček dělovkou ještě dává jeden gólík.
39:26
Neskutečné oči od Smrčky. Jurdzin to zadupal. Kejík totiž vyběhnul.
38:48
Mela u branky domácích.
36:44
Brom se prokličkoval přes 3 hráče, ale trefil jenom Kořínka.
34:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Petr Graclík (3:4).
34:40
Coufal ukázal milimetrovou přesnost a prostřelil všechny bloky.
34:00
Zajímavá standartka na velkém brankovišti, Brom trefil jenom bloky.
31:19
Obraz hry se moc nezměnil, jenom skóre je vyrovnané.
30:28
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Lukáš Svačinka (3:3).
30:28
Trulík vyrovnává nechytatelnou střelou do vinklu.
29:41
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
28:39
Pěkná kombinace mezi Fuchsem a Bromem. Kořínek se vytáhnul dobrým zákrokem.
28:00
Zápas ztratil potřebnou kvalitu.
27:07
Jurdzin pěkné tělíčko do Coufala, ale s faulem.
25:27
Chovanec orazítkoval břevno, to je nástup do utkání.
24:00
Coufalovi odskočil míček. Ze strídačky domácích jenom hlasité "jeeees".
23:00
MVIL po delší době na míčku, ale hned ho ztratil.
21:14
Hattrick stále na balónku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 7, Hosté: 14.
20:00
17:32
Hattrick přes volno nezaláhel a dal si asi nějaké kondiční soustředění.
16:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur z trestného střílení (2:3).
16:37
Dobrý tah od kapitána Tesárka. Kotzur jednuduše vystřelil a snižuje.
15:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jan Grábl (1:3).
15:53
Coufal dokončuje kombinaci do odkryté branky.
15:32
To byl beton od Kořínka.
13:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Marek Fuchs (1:2).
13:53
Kůra trefuje pěkně pod břevno.
13:24
"Tak to hrálo Finsko, a taky vyhrálo". A. Tesárek.
12:05
Je to jeden útok za druhým ze strany hostů.
11:07
Hranický zakvedlal a trefil břevno.
09:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Lukáš Jalový (1:1).
06:34
Sládeček natáhnul, ale píská se důraz v brankovišti.
05:26
Krušné chvíle pro domácí obranu. Brom nabral rychlost, dával Fuchsovi, ale Robenek byl na svém místě.
03:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Lukáš Svačinka (1:0).
03:52
Tak to čekal málokdo. Kotzur ze vzduchu trefil těžký balón a otevírá skóre dnešního utkání.
03:15
Trulík sám na Kejíka, trefuje tribunu.
02:30
Fuchs prolétl středem, ale Kořínek jistý proti střele do středu branky.
01:54
Zápas je zatím v pěkném tempu, teda hosté jsou v tempu.
01:10
Ondráček položil Kořínka, ale trefil jenom boční síťku.
00:25
První střídání za náma.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Dominik Dvořák, Tomáš Brom, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Jonáš Kůra
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Martin Děček, Jan Hranický, Petr Trulík, Adam Tesárek, Jakub Robenek