6:1
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 8:4
20. Andrea Kadidlová, 23. Hana Poláková, 24. Eliška Reischlová, 38. Adéla Bočanová, 39. Andrea Kadidlová, 39. Eliška Reischlová, 40. Adéla Bočanová, 57. Andrea Kadidlová - 25. Daniela Reindlová, 47. Barbora Zabavská, 55. Daniela Reindlová, 55. Lucie Šindelářová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 512; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 16 - Eliška Drbalová 14, Markéta Antalová 8; po třetinách: 1:0, 6:1, 1:3;
65:00
Komentář trenéra hosti: Po našich zbytečných ztrátách a nevynuceně odevzdaných balonků jsme Bohemce darovali 3 body na zlatém podnose. V dalších utkáních se těchto chyb musíme vyvarovat. Děkujeme soupeři za hezký zápas a pořadatelům za možnost zahrát si na OpenAir.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Zápas jsme začali dobře a zaslouženě vedli. Ve druhé třetině jsme si vytvořili rozhodující náskok. Výpadku ve třetí třetině se musíme vyvarovat. Díky soupeři a pořadatelům za hezký zápas a holkám za předvedený výkon.
60:00
Počet střel ve třetí třetině : Bohemians 9 Tatran: 7
60:00
59:17
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
59:04
Timeout FbŠ Bohemians
56:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (8:4).
56:14
Přímočará přihrávka na Kadidlovou která v klidu zakončila
55:32
Souboj v rohu byl ukončen faulem na Bočanovou.
54:57
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Šindelářová (7:4).
54:57
Ale to je nemilé vlastní branku si dala Šindelářová když si špatně zpracovala přihrávku
54:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (7:3).
54:07
Reindlová trefila volley a dává nechytatelný gol.
50:55
Utkání sleduje 512 díváků.
50:00
Probíhá střídání stran kvůli svítícímu slunci.
49:57
Kadidlová se po faulu svalila na zem a je ošetřována.
48:03
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
48:03
Andrlová brutállně sekla Zabavskou a byla potrestána na 2 minuty.
46:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Žaneta Reková (7:2).
45:21
Tým hostí hraje v plném počtu.
44:33
Zelenobílí se snaží něco vymyslet, ale neprůstupná obrana Tatranu je proti.
43:21
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
41:47
Svůj první zákrok si Antalová připsala po střele Divišové.
40:01
V brankovišti hostí se vyměnily brankářky.
39:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (7:1).
39:35
Bočanová ještě zvyšuje v závěru třetiny na 7:1
38:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Eliška Vrátná (6:1).
38:54
Teď se roztrhl pytel s brankami. během 2 minut Bohemka dala 3 braky
38:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Hana Poláková (5:1).
37:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (4:1).
37:28
Při oslabení si Reková omylem srazila míček do branky po střele Bočanové.
36:59
Vyloučen hráč Julie Faťunová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
35:31
Dnešní utkání spíše připomíná tenis. Hraje se ze strany na stranu.
32:57
Císařová na poslední chvíli chytila přihrávku a zabránila jasné brance.
31:19
Drbalová vytáhla střelu Šindelářový mimo branku.
30:13
Tým domácích hraje v plném počtu.
29:47
Válková po nebezpečné střele trefila pouze boční síť.
29:07
I přes to že Bohemka hraje v oslabéní tak si právě vytvořila nebezpečný útok.
28:13
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
28:07
Poláková mohla zakončit, ale míček jí přeskočil hůl.
26:37
Červenobílí zatím odolávají přesilovce.
26:32
Tatran hraje v plném počtu.
24:32
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová bez asistence (3:1).
24:09
Reindlová poslala Kreisingerové dárek do pravého rohu.
23:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Eliška Nová (3:0).
23:01
Reischlová po úniku vystřelila po zemi a brankářka hostí byla bez šancí.
22:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:0).
22:17
Poláková dostala namazáno do prázdné brány a bez problémů trefila.
21:44
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
21:12
Bohemians se ještě nedostali ze své půlky.
19:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová bez asistence (1:0).
19:01
Kadidlová vypíchla míček jedné z obránkyň Tatranu a šla do úniku.
17:32
Loudová zablokovala střelu, která zaletěla mimo hřiště. Tatran rozehrává z rohu domácích.
15:48
Hosté v nebezpečném útoku nevymysleli nic nebezpečného a brankářka zelenobílích si jen skočila po míčku.
14:44
Tatran má výraznou přesilu jak na hřišti tak i v publiku.
13:06
Karolína Marko měla čas na zakončení, ale Kreisingerová se včas přesunula.
10:07
Teď se ve velkém brankovišti děli věci!! Reindlová dorážela střelu, ale dorážka nedorazila do cíle.
08:21
Parádní střelu kterou vystřelila Matěvosová, bohužel nenašla místo za zády Kreisingerové.
06:42
Šindelářová natlačila Zabavskou na mantinel nedovoleném způsobem. Tatran má volný úder z rohu.
04:18
Zlámalová udělala obrovskou chybu, ale při 2 na 1 Krystýna Andrlová zblokovala střelu a vyslala míček do proti útoku.
02:52
Poláková vyslala nebezpečnou střelu, jenž Drbalová s klidem chytla.
01:38
Po odehrané minutě a půl si žádné družstvo nevytvořilo golovou šanci.
00:01
Uvodní vhazování vyhrál tým domacích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Anna Válková, Barbora Zabavská, Daniela Reindlová, Karolína Marko, Žaneta Reková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Vážení diváci vítejte u online přenosu 1.kola Extraligy žen, ve kterém se střetnou domácí Fbš Boohemians a hosté Tatran Střešovice. Zápas začíná v 12:30 .