1:3
0:0
1:6
- : -
branky (asistence): 17:47 Nikola Kuchařová (Šárka Smetáková), 45:25 Anet Jarolímová
branky (asistence): 01:25 Adéla Jůzová (Karolína Suchá), 08:35 Martina Řepková (Gabriela Tožičková), 17:00 Magdaléna Plášková (Daniela Frantíková), 41:30 Martina Řepková (Daniela Frantíková), 45:05 Adéla Jůzová (Nikol Pekárková), 47:15 Daniela Frantíková (Nela Jiráková), 55:12 Martina Řepková (Gabriela Tožičková), 57:42 Adéla Jůzová (Nikol Pekárková), 57:59 Magdaléna Plášková (Gabriela Tožičková)

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:9
18. Nikola Kuchařová, 46. Anet Jarolímová - 2. Adéla Jůzová, 9. Martina Řepková, 18. Magdaléna Plášková, 42. Martina Řepková, 46. Adéla Jůzová, 48. Daniela Frantíková, 56. Martina Řepková, 58. Adéla Jůzová, 58. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 79; zásahy brankářů: Veronika Samková 26 - Kristýna Provázková 18; po třetinách: 1:3, 0:0, 1:6;
60:00
59:59
střely domácích 6 hosté 12
59:59
střely celkově: domácí 20 hosté 35
59:59
Komentář trenéra hostů. O moc povedenější zápas než v prvním kole, také v mnohem lepším tempu. Byli jsme sice lepší, ale soupeř nás do poloviny zápasu dost prověřil. Byli jsme ale trpěliví , ale jsme rádi za to, jak jsem zápas zvládli. Soupeři přejeme hodně štěstí do sezóny.
59:59
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: První dvě třetiny to byl vyrovnaný zápas. V třetí třetině nás však potrestaly vlastní chyby, což se promítlo na výsledku. Do dalšího zápasu na tomto musíme zapracovat. Děkujeme soupeři a divákům.
59:00
Fanoušci ale stále fandí
58:30
Krásná akce domácích bohužel nekončí brankou.
57:59
Timeout KM automatik FBK Jičín
57:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (2:9).
57:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Nikol Pekárková (2:8).
55:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Tožičková (2:7).
55:12
Martina Řepková přidává třetí branku
52:21
Fanoušci zase ožívají a chtějí podpořit své hráčky.
50:19
Ve velké šanci byla Anet Jarolímová
49:25
Rychlý útok domácích bohůžel nekončí brankou.
47:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Nela Jiráková (2:6).
47:15
Další využitá přesilovka
46:49
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
45:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová bez asistence (2:5).
45:25
Rychlé snížení domácích.
45:05
43:40
Chodov hraje na útočné polovině.
41:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Daniela Frantíková (1:4).
40:41
Hráčka Chodova Martina Řepková netrefila prázdnou bránu.
39:53
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:25
Pěkná šance domácích, ale zase mimo. a halou se ozývá my chceme gol.
38:58
Střela Anet Jarolímové nad, ale jinak pěkná šance.
37:30
Chodov je častěji na míčku.
33:45
krásný zákrok Samkové Veroniky.
32:25
Chodov byl blízko ke vstřelení čtvrté branky, ale domácí obrana byla proti.
29:47
Brankářka domácích vytáhla skvělý zákrok.
29:30
Chodov začíná více faulovat.
27:05
hraje se na půlce domácích.
23:25
Brankářky v druhé třetině zatím bez chyb.
22:30
Domácí jsou více na míčku a to se líbí i divákům.
20:01
hosté vyhráli buly.
20:00
Střela do tyčky hráč Nikol Pekárková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
17:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Šárka Smetáková (1:3).
17:47
domácí snižuji na 1:3. Gol dala Nikola Kuchařová
17:40
Domácí hrají na útočné půlce.
17:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (0:3).
17:00
hosté zvyšují na 3:0. Gol dala hráčka 18 Magdaléna Plášková.
16:21
Vyloučen hráč Šárka Smetáková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
01:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Karolína Suchá (0:1).
01:25
Hosté se ujímají vedení. Gol dala hráčka číslo 27 Adéla Jůzová.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Střela do tyčky hráč Šárka Chlumská družstva KM automatik FBK Jičín .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Gabriela Tožičková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Daniela Frantíková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Markéta Kosová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová