3:0
4:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 04:59 Barbora Husková (Alžbeta Ďuríková), 10:19 Justyna Krzywak (Lenka Novotná), 13:29 Eliška Planková (Justyna Krzywak), 14:56 Jana Trošková (Zuzana Šponiarová), 28:10 Jana Trošková (Zuzana Šponiarová), 30:44 Jana Trošková (Veronika Enenkelová), 34:40 Barbora Husková (Eliška Planková), 50:43 Lucie Suchánková (Šárka Boľová), 54:52 Eliška Planková (Justyna Krzywak), 56:56 Justyna Krzywak (Lenka Novotná), 57:21 Tereza Mikulová (Lucie Suchánková)
FBS Olomouc
branky (asistence): 08:28 Tereza Mošťková, 46:04 Sára Jakubkovičová

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 11:2
5. Barbora Husková, 11. Justyna Krzywak, 14. Eliška Planková, 15. Jana Trošková, 29. Jana Trošková, 31. Jana Trošková, 35. Barbora Husková, 51. Lucie Suchánková, 55. Eliška Planková, 57. Justyna Krzywak, 58. Tereza Mikulová - 9. Tereza Mošťková, 47. Sára Jakubkovičová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Petra Klečková 8 - Martina Franková 35; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:1;
60:00
Nejlepší hráčka domácích: 51 Jana Trošková Nejlepší hráčka hostů: 13 Michaela Žáková
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 15 - hosté 4 Střely celkem: domácí 46 - hosté 10
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Zápas jsme zvládli slušně. Snažili jsme se hrát rychle a kombinačně, což se nám i dařilo, chyběla ovšem efektivnější finální fáze a koncovka. Musíme ještě omezit hluchá a zmatečná místa v zápase, někdy je snahy až moc. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů, paní Alice Pavlíkové: Bohužel jednoznačné utkání. Soupeř byl v mnoha ohledech lepší a zaslouženě vyhrál velkým rozdílem. Ve hře bylo pár světlých okamžiků, ale bylo to málo. Děkujeme soupeři a věříme, že příště budeme už nebezpeční.
60:00
59:59
Dnešní utkání s přehledem vyhrávají Vítkovice.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:21
Timeout FBS Olomouc
57:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Lucie Suchánková (11:2).
57:21
Mikulová má svůj první gól za ženy.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Lenka Novotná (10:2).
54:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (9:2).
54:52
Vítkovice skóruji.
51:02
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Zuzana Šponiarová.
50:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Šárka Boľová (8:2).
50:43
Suchánková zvyšuje.
49:55
Střelu Theimerová vyráží gólmanka.
46:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Sára Jakubkovičová bez asistence (7:2).
46:04
Hosté využívají přesilovou hru.
44:49
Žáková nastřeluje tyč.
44:10
Vyloučen hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
40:00
Střela do tyčky hráč Michaela Žáková družstva FBS Olomouc .
40:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
37:55
Opakovanou střelu Plankové chytá Franková.
37:11
Střelu Enenkelové vyráží hostující gólmanka.
36:25
Ďuríková pouze do boční sítě.
35:00
Dnešní utkání sleduje 89 diváků. Děkujeme
34:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (7:1).
34:40
Husková zvyšuje.
31:32
Protiútok Olomouce zastavila Theimerová.
30:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Veronika Enenkelová (6:1).