4:1
1:5
- : -

FbŠ Bohemians - Ivanti Tigers Jižní Město 6:8
13. Adéla Bočanová, 25. Hana Poláková, 32. Andrea Kadidlová, 37. Anna - Marie Divišová, 40. Andrea Kadidlová, 48. Eliška Vrátná - 10. Dominika Kubišová, 17. Denisa Billá, 28. Eliška Chudá, 43. Iveta Hyršlová, 48. Vendula Beránková, 51. Eliška Chudá, 57. Iveta Hyršlová, 59. Dominika Kubišová; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 27 - Kristýna Karli 17; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:5;
60:00
Nejlepší hráčka domácích - Eliška Vrátná
60:00
Nejlepší hráčka hostů: Nikola Hermannová.
60:00
Komentář hostující trenérky Markéty Šteglové: Vyrovnané utkání, které se divákům muselo líbit. Jsme rádi, že jsme dokázali utkání vyhrát a děkuji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: První dvě třetiny od nás velmi dobrý výkon. Bohužel, když soupeř přepne na vyšší obrátky, tak začneme panikařit a dělat zbytečné chyby, což nás dneska stálo zápas. Děkuji soupeři za hezký zápas.
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Eliška Chudá (6:8).
58:06
Timeout FbŠ Bohemians
56:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Michaela Šulanová (6:7).
54:07
Bohemka ze standartní situace trefuje pouze clonící zeď.
50:05
Tým Tigers po gólu Elišky Chudé srovnávají skóre.
50:03
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Michaela Šulanová (6:6).
47:59
Dvě rychlé branky teď viděli diváci. Nejprve se podařilo hráčkám Tigers srovnat, ale Eliška Vrátná vrátila domácím vedení.
47:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Aneta Toulová (6:5).
47:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Iveta Hyršlová (5:5).
45:48
Hosté mají možnost vyrovnání. Za sekání je potrestána Eliška Reichlová.
45:47
Vyloučen hráč Eliška Reischlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
44:35
Efektivní zákrok Kreisingerové teď zabránil hostům ve srovnání skóre.
43:44
Bohemka je pod náporem Tigers držena na své polovině.
42:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Nikola Hermannová (5:4).
39:42
Dámy a pánové, kdo neviděl, neuvěří....Eliška Císařová usedala na trestnou lavici s rozporuplnými pocity, ale paradoxně jí dění na hřišti rozzářilo tvář. To když se proti několikanásobné přesile probila k zakončení Andrea Kadidlová a technickou střelou zvýšila vedení svého celku hned na rozdíl branek. V posledním dějství se máme rozhodně na co těšit...
39:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Anna - Marie Divišová (5:3).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:34
Svoji první přesilovou hru si zahrají i hráčky Tigers. Za nedovolenou vzdálenost je potrestána Eliška Císařová.
38:30
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:07
Divišová skvěle trefila tyč, od které se balónek odrazil za záda Kristýny Karli.
36:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eliška Vrátná (4:3).
32:30
Tigers se dostávají do přečíslení, šanci neproměňují.
31:30
Andrea Kadidlová skvěle obešla hostující obranu a stav tak máme vyrovnaný 3:3.
31:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Eliška Vrátná (3:3).
29:55
Kreisingerová chytá težkou střelu Pisárové.
27:42
Hosté jdou opět do vedení. Střela Elišky Chudé končí až za zády Kreisingerové.
27:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Dominika Kubišová (2:3).
26:48
Domácí hráčky se drží na balónku a snaží se vymyslet postup do útoku.
24:55
Domácí využívají svou druhou přesilovou hru. Duo Bočanová-Poláková opět srovnávají stav.
24:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
23:55
Domácí mají možnost druhé přesilové hry. Iveta Hyršlová je potretána za nedovolené vrážení.
23:15
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává tým Tigers.
20:00
20:00
Střely v první třetině: BOH-8,TIG-11
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20
Povedená kombinační hra Tigers končí mimo bránu.
16:46
Denisa Billá vystřelila zpoza obrany a její střela skončila až za zády domácí brankářky. Hosté tak jdou do vedení 2:1.
16:41
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Vanda Šnajberková (1:2).
15:45
Eliška Císařová se dostala do samostatného úniku, obrana Tigers se však stihla vrátit.
13:00
Skvěle využitá přesilová hra domácích.Útočné duo Bočanová, Poláková srovnává na 1:1.
12:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:1).
11:22
Domácí zahajují svou první přesilovou hru. Za blokování hole je vyloučena Šnajberková.
11:19
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
09:24
Hosté se ujímají vedení.Eliška Chudá nahrála na volnou Doiniku Kubišovou a ta neměla se zakončením do prázdné brány