5:2
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 08:19 Lucie Kopýtková, 10:22 Petra Malecká (Klára Svobodová), 14:51 Natálie Janouchová (Viktorie Schoberová), 16:56 Lenka Čiháková (Lucie Kopýtková), 19:18 Lucie Kopýtková (Dominika Kratochvílová), 28:24 Lenka Čiháková (Nikol Manlíková), 38:13 Viktorie Schoberová, 54:03 Natálie Janouchová (Viktorie Schoberová)
branky (asistence): 15:08 Lada Flachsová, 17:07 Lada Flachsová, 26:39 Tereza Urbášková, 42:29 Tereza Urbášková (Denisa Pechánková)

Florbal Chomutov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:4
9. Lucie Kopýtková, 11. Petra Malecká, 15. Natálie Janouchová, 17. Lenka Čiháková, 20. Lucie Kopýtková, 29. Lenka Čiháková, 39. Viktorie Schoberová, 55. Natálie Janouchová - 16. Lada Flachsová, 18. Lada Flachsová, 27. Tereza Urbášková, 43. Tereza Urbášková; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 11 - Veronika Ziegelbauerová 9, Tereza Soukupová 16; po třetinách: 5:2, 2:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář domácího trenéra Davida Tauše: "Dnes to byl pro nás velmi důležitý začátek do nové sezóny. Děkuji všem hráčkám za dnešní výkon a budu se těšit na zítřejší zápas do kterého jdeme s jediným cílem. Děkuji všem fanouškům, kteří dnes dorazili do haly.
59:59
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Arazima: "Po nesmělém začátku jsme odehráli dobrých 40 minut. Škoda zbytečných vyloučení a neproměněných šancí. Děkujeme soupeři za pěkné utkání. "
56:43
Domácí hráčky se i v oslabení dokáží prosadit, vybojovat míček a ohrozit branku soupeře střelou
56:01
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
55:16
Blahníková vychytala neuvěřitelnou střelu
54:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Viktorie Schoberová (8:4).
42:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková, asistoval Denisa Pechánková (7:4).
41:26
Oslabení stále pokračuje v režii domácích hráček
41:13
Chomutovské florbalistky v oslabení jsou na míčku a Litvínov k němu nepouští
40:48
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
40:01
Buly v počátku třetí třetiny vyhrály hosté a hned šly do útoku.
40:00
40:00
38:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová bez asistence (7:3).
38:13
Viktorie Schoberová využívá další přesilovou hru a zvyšuje na 7:3
38:12
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
37:39
Hosté hrají v plném počtu. Domácí nevyužívají přesilovku ani po zdárných kombinacích
35:40
Vyloučen hráč Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:18
Vaníčková posílá na domácí brankařku další střelu, kterou ale krásně zblokovala Svobodová
28:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Nikol Manlíková (6:3).
27:25
Soukupová nyní vyslala další nepříjemnou střelu na domácí brankařku
26:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Urbášková bez asistence (5:3).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hostující hráčky.
20:00
20:00
19:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Dominika Kratochvílová (5:2).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:46
Hra se nyní přesouvá z jedné strany na druhou a začíná to být opravdu zajímavé.
17:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová bez asistence (4:2).
16:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková, asistoval Lucie Kopýtková (4:1).