- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 56:31 Viktorie Schoberová (Eliška Šidlochová)
TJ Turnov
branky (asistence): 01:21 Karolína Koťátková, 02:04 Barbora Červová (Karolína Exnarová), 26:32 Kateřina Vlková (Kateřina Vacíková), 47:24 Barbora Červová (Marcela Urbanová)

Florbal Chomutov - TJ Turnov 1:4
57. Viktorie Schoberová - 2. Karolína Koťátková, 3. Barbora Červová, 27. Kateřina Vlková, 48. Barbora Červová; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Aneta Blahníková 33 - Eva Horáková 13; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:1;
60:00
59:59
Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny: TJ Turnov: Hráčka č.1 HORÁKOVÁ Eva Florbal Chomutov: Hráčka č.68 Blahníková Aneta
59:59
Komentář trenéra hostů Marcely Urbanové: Od začátku utkání panovala mírná nervozita. Po otrkání první třetiny hrál tým dle taktických pokynů. Důležité bylo nezaspat začátek, což se nám povedlo. Další průběh utkání, po mírném kolísání v konci každé třetiny byl v naší režii. Děkujeme soupeři za hru. Jsem ráda, že nemusím pěšky domů.
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Tauše (1/2): "Tak co dnes říci k zápasu? Soupeř si zaslouženě připsal do tabulky první body. Já mohu hodnotit pouze a jedině náš výkon. Výkon se nedá vůbec srovnávat s tím včerejším, mně osobně přišlo, že dnes na hřišti byl jiný tým, než ten, který včera vyhrát. Přemýšlím, jak přemýšlím a nemohu najít žádný pozitivum.
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Tauše (2/2): "Máme tři týdny se připravit ve všech směrech, aby se tento výkon již neopakoval. Děkuji soupeři za utkání a divákům se omlouvám za dnešek.
58:02
Schoberová nyní obrala Bittnerovou o míček a šla do samostatného úniku. Horáková však perfektním zákrokem střelu zneškodnila
57:01
Malecká rozehrává na útočné polovině a Janouchová střílí těsně mimo
56:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Eliška Šidlochová (1:4).
52:31
Blahníková je odstřelována hráčkami z Turnova, které chtějí opět navýšit skóre
50:18
Hostující hráčky mají i v oslabení už druhou příležitost ke střele
49:12
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:23
Urbanová posílá další přihrávku před branku na Exnarovou, která dvakrát střílela na Blahníkovou. Ta však pokaždé zasáhla
47:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Červová, asistoval Marcela Urbanová (0:4).
46:15
Veselá posílá tvrdou střelu zápěstím na Blahníkovou, která stačila jen vyrazit míček vedle branky
44:20
Skvělý blok Šidlochové u své branky
43:20
Kopýtková střílí z rohu na Horákovou
41:50
Malecká špatně rozehrála a míček přebrala Veselá, která šla až do zakončení na Blahníkovou. Ta však její střelu s přehledem chytla
41:07
Vyloučen hráč Karolína Koťátková družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
36:39
Turnovské hráčky drželi v zámku Chomutovské celou dobu přesilové hry a bombardovali střelami Blahníkovou
34:38
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:20
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
30:07
Binková přebrala iniciativu a prošla k brance Turnova
29:03
Hráčky domácího celku se dostali ke kombinaci na útočné polovině, ale hráčky Turnova výborně blokují každou střelu
28:23
Mullerová Leona posílá tvrdou střelu na Blahníkovou, která stihla na poslední chvíli zasáhnout
27:32
Hráčky Turnova v tuto chvíli dominují na hrací ploše
26:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková, asistoval Kateřina Vacíková (0:3).
24:13
Blahníková nyní likviduje dvě střely za sebou
23:20
Čiháková dostala přihrávku před branku a střílí z první na Horákovou
22:48
Chomutovské hráčky po kombinaci přecházejí na útočnou polovinu, kde začínají kombinovat
21:40
Klementová se dostala do samostatného úniku ale nedokázala zakončit na branku Blahníkové
20:36
Čiháková poslala přihrávku na Fukovou, která byla sama před brankou, ale netrefila míček
19:32
Blahníková nyní rozehrávala přímo na hokejku Exnarová, tak však míček nezpracovala
19:00
Svobodová vybojovala míček, přihrála na Maleckou, která střílí na branku Horákové