0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 44:45 Daniel Richtr (Petr Tlapa)
branky (asistence): 11:07 Dominik Czeszewski (vlastní branka), 23:32 Lukáš Kučera (Rostislav Verner), 29:59 David Petržela (Filip Novák), 37:32 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 45:37 Vojtěch Kaluža (Adam Šmíd)

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Pardubice 1:5
45. Daniel Richtr - 12. Dominik Czeszewski, 24. Lukáš Kučera, 30. David Petržela, 38. Lukáš Kučera, 46. Vojtěch Kaluža; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Čermák 17 - Martin Haleš 25; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Soupeř nás dnes porazil díky efektivní hře. Když jsme měli ve druhé třetině dát branky, tak jsme selhali v produktivitě. Poté to byla křeč.
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes jsme chtěli víc, než soupeř a to rozhodlo. Hráli jsme obětavě do obrany, fungovali jako tým, proměnili své šance a parádně zachytal Pejsek v brance. Díky za zápas a už se těšíme na zítřejší derby.
60:00
Střely celkem: 26-22
60:00
57:46
Čermákovi proklouzl míček pod rukou a pomalu se kutálel do brány, na poslední chvíli ho sbírá obránce.
57:24
Opětovně jsou střely všech Sparťanů blokovány.
55:27
Čermák si připisuje další úspěšné zákroky.
54:50
Riley střílí tahem z půlky, dostala se až na vystroj golmana.
53:58
Novák doběhl balón, který nestihl zachytit obránce Sparty, z horšího úhlu se pokouší střílet, ale netrefuje bránu.
52:57
Další střela, která přeletěla sparťanskou bránu.
52:17
Halešův výhoz zastavil až domácí brankář.
52:01
Oba týmy teď prověřily brankáře střelou z větší vzdálenosti.
50:36
Pardubice hrají v plném počtu.
49:10
Velc nedostal ideální nahrávku před odkrytou bránu, balón vrátil na svého obránce.
48:36
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:34
Další kombinace Velc-Hurt, kdy Hurt zakončoval, Haleš opět chytá.
47:00
Na Čermáka šel opět hráč se sparťanským obráncem v zádech, pokus o přehození dokázal brankář vytěsnit a míček skončil vedle brány.
46:44
Rychlá nahrávka na pardubického hráče před bránou Sparty a následná střela na Čermáka, ten balón chytá.
45:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Adam Šmíd (1:5).
44:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Richtr, asistoval Petr Tlapa (1:4).
44:40
Zeman měl velkou šanci dát první sparťanský gól.
43:52
Sparta hraje v plném počtu.
43:49
Pár nebezpečných situací pro Spartu, kdy nejdřív na Čermáka střílel Šmíd.
42:40
Halešovi vyskočil míček z ruky a málem skončil v bráně.
41:52
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
39:36
Pardubice mají rozehrávku za půlkou u mantinelu.
39:03
Kavan má další střelu, tentokrát prošla až na bránu, Haleš chytá.
38:50
Kavan střílí tahem, střelu blokuje obránce Pardubic.
37:46
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (0:4).
36:13
Standartní situace od mantinelu, Riley jde výběh a nastřeluje břevno.
35:55
Tlapa si krásně vyvezl balónek z půlky hřiště, přičemž přešel přeš tři hráče, následovala nahrávka na Velce před bránou, který střílí pouze do nohou brankáře.
34:00
Sparta se velmi snaží vstřelit gól, ale stále jim nevychází koncovka.
29:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Filip Novák (0:3).
29:58
Petržela už zahnaný k rohu do balónu plácnul a dává další gól Pardubic.
29:00
Akce Hurt-Čermák, druhý jmenovaný se snažil míček posunout na svého volného spoluhráče na levé straně, to už ale zachytili obránci.
26:28
Velc střílí tahem, po zblokování míří balón nad pardubickou bránu.
25:50
Czeszewski se snažil překonat Čermáka, ten si opět dobře vyjel z brány a se svým obráncem situaci vyřešil.
23:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Rostislav Verner (0:2).
23:00
Další nebezpečná střela Sparty.
22:54
Hurt měl pěknou střelu na bránu, míček záhadným způsobem vylítl z brány a není to gól.
21:51
Nebezpečná situace před sparťanskou bránou, míček si sbírá Čermák a uklidňuje tím hru.
19:58
Tlapa v posledních sekundách ještě střílí Haleš zasahuje nohama.
18:35
Velc už vstává a jde na svou střídačku.
15:51
Novák sám na Čermáka. Brankář už ležel, ale Novák trefil pouze tyč.
15:30
Po souboji u mantinelu je zraněn hráč Velc. Zatím se o něj stará zdravotník.
15:02
Tlapa nahrál svému spoluhráči před prázdnou bránu, ten míček ale netrefil.
12:05
Teď si málem daly Pardubice také vlastní gól.
11:08
Omlouváme se za chybně uvedeného střelce branky. Systémová chyba, kterou budeme řešit se správcem onlinu.
11:07
Vlastní branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski (0:1).
11:07
Vlastní branku Sparty vstřelil Josef Huňat.
10:03
Hurt dostal nahrávku a chtěl střílet tahem, balónek mu ale sjel z čepele.
07:30
Veber trefuje tyč pardubické brány.
03:23
Pardubický hráč se řítil sám na domácího brankáře, ten vyjetím zmenšil střelecký úhel. Pardubický útočník o Čermáka zakopl a končí na zemi.
02:50
Po nevydařené rozehrávce Sparty se pardubický útok dostává do šance. Střela i dorážka míří pouze do Čermáka.
02:00
Oba brankáři si už sáhli na balónek.
01:27
O první střely se pokusili Sparťané, obě však byly zblokovány.
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta, ale míček získávají Pardubice, kvůli sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Rostislav Verner, Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Daniel Richtr, Martin Zeman, Petr Tlapa, Daniel Riley, Matyáš Velc