4:1
3:0
3:4
- : -
branky (asistence): 06:25 Adam Hudeček (Adam Hemerka), 11:12 Adam Hudeček (Adam Hemerka), 13:31 Adam Hemerka, 16:26 Adam Hemerka, 20:08 Jiří Halama (Adam Hemerka), 22:48 Adam Hemerka (Zdeněk Malich), 31:06 Antonín Šmerák (Petr Olšák), 42:31 Zdeněk Malich (Vojtěch Kužela), 50:08 Petr Olšák (Adam Hemerka), 55:22 Daniel Matloch (vlastní branka)
branky (asistence): 02:14 Lukáš Gamrot (David Lisztwan), 41:06 Tom Pavlis, 44:02 Jan Fiedor (Martin Kutáček), 46:07 Ondřej Drong, 52:47 Dominik Křístek

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Exelsior Havířov 10:5
7. Adam Hudeček, 12. Adam Hudeček, 14. Adam Hemerka, 17. Adam Hemerka, 21. Jiří Halama, 23. Adam Hemerka, 32. Antonín Šmerák, 43. Zdeněk Malich, 51. Petr Olšák, 56. Daniel Matloch - 3. Lukáš Gamrot, 42. Tom Pavlis, 45. Jan Fiedor, 47. Ondřej Drong, 53. Dominik Křístek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: David Nečas 15 - Vilém Zámečník 17; po třetinách: 4:1, 3:0, 3:4;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině 6:10 pro Havířov
59:59
Vyjádření trenéra hostů: První dvě třetiny zbytečnými fauly a vylučováními jsme se nemohli dostat do tempa, to se podařilo až ve 3. třetině, ale rozdíl skóre už byl vysoký a podařilo se jen uprav
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Zápas jsme mimo prvního střídání a v něm obdržené úvodní branky měli celou dobu pod kontrolou až na posledních 15 min. Výpadek koncentrace a co hůř i nasazení v poslední třetině kazí celkový dojem ze zápasu a mrzí mě. Doufám, že tento moment hráče poučí a už se nebude opakovat.
57:29
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
55:22
Vlastní branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch (10:5).
55:00
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
52:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek bez asistence (9:5).
52:47
Po ztrátě Hudečka přidává Havířov další gól.
50:27
Hemerka přidává 7 bod v utkání, poté co prošel kolem mantinelu a nahrál na osamoceného Olšáka.
50:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Petr Olšák, asistoval Adam Hemerka (9:4).
48:34
Havířov zlepšil svoji hru, má hodně šancí možná to bude ještě drama.
46:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong bez asistence (8:4).
46:07
Drong trefil od půlky krásně do šibenice.
44:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Martin Kutáček (8:3).
42:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vojtěch Kužela (8:2).
42:31
Malich z hranice velkého brankoviště trefil krásně backhandem k tyči.
41:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tom Pavlis bez asistence (7:2).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině 12:6 pro domácí.
38:56
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:28
Hraje se hodně nahoru dolu a šancí nám přibývá na obou stranách.
35:09
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Adam Hemerka.
35:09
Hemerka unikl a šel sám na golmana, byl však zezadu faulován a tak jel trestné střílení , které neproměnil.
33:19
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:11
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
33:11
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
32:09
Domácí se znovu usadili na půlce Havířova, Kuželovu střelu však Zámečník vyráží nad.
31:21
Havířov byl po delší době na míčku, po chybné rozehrávce však skóruje Hattrick.
31:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Petr Olšák (7:1).
29:10
Hattrick má stále velkou převahu ve hře zatím, ale nepřišla žádná výrazná šance.
22:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Zdeněk Malich (6:1).
22:48
Hemerka šel znovu sám na golmana a znovu dává gól, vypadá to, že o hráči utkání máme jasno
20:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (5:1).
20:08
Po buly našel Hemerka za obranou osamoceného Halamu, který šel sám na Zámečníka a nekompromisně zakončil.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 9:4 pro domácí.
16:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (4:1).
16:26
Hemerka předvedl další skvělou kličku, na kterou Zámečník nestačil.
13:31
13:31
Po chybě v rozehrávce Havířova šel Hemerka sám na golmana, po kličce zakončil do prázdné brány.
11:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (2:1).
11:12
Máme tu v podstatě stejnou situaci, jen si Hudeček zakončil k druhé tyči.
09:30
Vyloučen hráč Jiří Mach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
06:25
06:25
Hattrick chvíli kombinoval na půlce hostů, Hemerka poslal křižnou nahrávku a Hudeček trefil přesně k tyči.
05:54
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
02:48
Havířov dal další gól, rozhodčí však ještě před odpískal vysokou hůl.
02:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Lukáš Gamrot, asistoval David Lisztwan (0:1).
02:14
První spíše nahození na Nečase končí gólem.
00:40
hraje se zatím nahoru dolu bez vyložených šancí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Daniel Matloch, Tom Pavlis, Dominik Křístek, Adam Feber, Martin Kutáček
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich