3:5
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:10
19. Jan Vršek, 22. Tomáš Poupa, 29. Jan Vršek, 31. Martin Brejtr, 44. Jan Vršek - 5. Filip Forman, 6. Lukáš Netrefa, 17. Tomáš Pour, 24. Tomáš Pour, 29. Filip Horák, 30. Filip Forman, 32. Tomáš Otcovský, 36. Matěj Netrefa, 53. Tomáš Pour, 60. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 26 - Filip Šik 8; po třetinách: 1:3, 3:5, 1:2;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: 5:9 Celkově střely na bránu:13:35.
60:00
Nejlepším hráčem utkání hostů byl vybrán Pour. Nejlepším hráčem domácích byl vybrán Vršek.
60:00
Komentář trenéra hostů: Nedůraznou obranou a neproměňováním vyložených šancí jsme si ze zapásu udělali zbytečné drama. soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Daniela Prouzy: "Odehráli jsme bojovné utkání se spoustou pozitivních momentů. Zkušený soupeř však dokázal potrestat naše chyby v obraně a nedostatky v systému. Na těchto věcech budeme poctivě pracovat v trénincích a v další fázi sezóny budeme silnější. Děkuji hráčům za odpracované víkendové zápasy a rozhodčím a soupeři za férovou hru."
60:00
59:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (5:10).
59:12
Náchod nyní zkouší power play, ale nevyplatilo se.
59:10
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
58:22
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
58:22
Nyní se hraje čtyři na čtyři. Náchod měl během přesilovky několik šancí.
57:19
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:09
Podobně velkou šanci měli nyní i hosté, ale trefili pouze tyčku.
56:30
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:30
Hráč Náchoda Poupa měl velkou šanci, přímo před bránou ale minul.
54:38
Opět je velký tlak před brankou Náchoda, hráči ale srdnatě brání a nepouští žádné střely na bránu.
53:00
Dnešní utkání sleduje 72 diváků. Děkujeme!
52:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Netrefa (5:9).
51:31
Výjezd Náchoda dva na jednoho zakončený střelou Klimeše opět nebyl úspěšný.
48:54
Náchodský hráč Svoboda nyní málem kopnul míč do vlastní branky, nakonec však míček trefil tyčku.
46:41
Silný tlak Bohemians před brankou Náchoda a několik střel bylo bez úspěchu, stejně tak i následný výjezd Náchoda.
44:02
Domácí jsou v plném počtu.
43:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Henrich Klimeš (5:8).
43:19
Úžasná akce Náchoda měla úspěch v podobě gólu vstřeleného v oslabení.
42:29
Domácí měli v oslabení velkou šanci v podobě výjezdu na bránu, střela ale šla vedle.
42:02
Vyloučen hráč Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: 4:9.
40:00
39:56
Několik střel hostů po sobě málem způsobilo branku domácím, všechny ale odrazil gólman.
37:44
Střelu hostů a dorážku Lehečky výtečně vychytal brankář Hanuš.
36:41
Náchod má další pěknou akci na polovině hostů, branka z ní ale nepadla.
35:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Tomáš Pour (4:8).
32:56
Na půlce domácích došlo k srážce Brejtra a Pěničky a oba skončili na zemi. Oba se ale dokázali zvednout a odejít.
31:54
Skvělá rozehrávka Náchoda bohužel neskončila gólem, ale letěla do rohu.
31:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval Jiří Kratina (4:7).
30:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval Henrich Klimeš (4:6).
30:37
Další krásný gól Náchoda vyšel z hokejky Martina Brejtra, který z osy předně zamířil do šibenice.
29:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (3:6).
28:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Dominik Hanuš (3:5).
28:45
Náchod rychle odpovídá na gól a rychlou akcí gólmana a Vrška snižuje na 3:5.
28:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák bez asistence (2:5).
28:12
Střela Horáka od mantinelu skončila v síti Náchoda.
27:32
Po faulu ve středním pásmu má Náchod rozehrávku, ta ale skončila za mantinelem v rohu.
25:41
Další pěknou akci zařídil Jan Vršek svou střelou, která skončila zákrokem Filipa Šika.
23:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Forman (2:4).
22:53
Na balónku je nyní hlavně Náchod, několikrát už byl veden útok nebyla z něj ale žádná střela.
21:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Henrich Klimeš (2:3).
21:14
Skvělá střela Tomáše Poupy způsobila snížení na 2:3.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: 4:17
20:00
18:36
Během hry se hráči hostů Filipu Formanovi zlomila hokejka v souboji s Tomášem Poupou.
18:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Daniel Kříž (1:3).
18:09
První gól domácích byl vstřelen po zemi, po krásné individuální akci Jana Vrška.
16:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Matěj Pěnička (0:3).
16:36
Během tlaku na bránu domácích vystřelila Bohemians na brankáře, který střelu odrazil, následná dorážka Poura už ale skončila gólem.
12:54
Teď se hraje hlavně ve středním pásmu, zápas je dost vyrovnaný.
11:18
Opět skvěle zakročil golman domácích.
08:26
Teď měli hosté samotného hráče před brankou Náchoda připraveného ke střele, potom ale skvěle zakročil brankář Hanuš.
06:33
Hosté si nyní málem vstřelili vlastní gól, jeden hráč Bohemians ale míček odrazem od těla dostal pryč.
05:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Dominik Šimáně (0:2).
05:08
Náchod nyní měl několik šancí, nejprve Klimeš a poté chtěl přihrát Brejtr před bránu, jeho rána byla zblokovaná.
04:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (0:1).
03:15
Hosté měli rozehrávku z rohu u brány Náchoda. Míček, který letěl před bránou, prolétl mezi několika nohama a chytil ho brankář.
01:10
První velká šance dneška patřila domácím, kdy byl Klimeš sám před bránou hostů. Bohužel míček minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Filip Forman, Matěj Netrefa, Jan Malič, Tomáš Pour, Matěj Pěnička
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Tomáš Poupa, Martin Brejtr, Henrich Klimeš, Michael Havran