6:1
3:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC EMER SHOP Hradec Králové  12:3
12. Jan Horák, 18. Filip Horák, 20. Kryštof Lehečka, 23. Filip Folauf, 28. Patrik Šebek, 32. Jiří Kratina, 35. Lukáš Netrefa, 36. Jakub Buršík, 37. Tomáš Pour, 55. Jan Horák, 60. Filip Folauf, 60. Filip Horák - 26. Johan Liebich, 52. Martin Krejčí, 52. Martin Šejvl; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Filip Šik 10, Roman Nový 5 - Jan Charouz 28; po třetinách: 3:0, 6:1, 3:2;
60:00
střely na bránu ve třetí třetině Bohemians 12 Hradec 7
60:00
Komentář trenéra domácích Děkujeme soupeři za utkání, I tomto jednoznačném zápase se na naší straně stále objevují nepřesnosti v rozehrávce a chyby v obraně.Přejeme soupeři šťastný návrat domů.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes utkání v neuvěřitelném tempu v první třetině jsme hráli dobře takticky, chlapci splnili vše do puntíku, ve druhé se projevila nezkušenost mladého týmu a soupeř toho náležitě využil. třetí třetina byla z naší strany ta nejlepší , máme se od čeho odrazit do dalších utkání. Děkuji hráčům za bojovnost do poslední minuty a gratuluji soupeři k vítězství
60:00
59:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (12:3).
59:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jiří Kratina (11:3).
54:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Kryštof Lehečka (10:3).
53:59
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
53:24
trochu chaosu na hřišti, nevadí jedeme dál , domácí na míčku
52:44
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
52:44
síly se nám srovnají
51:55
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Johan Liebich (9:3).
51:55
Vyloučen hráč Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:12
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Michal Martinek (9:2).
48:30
hra se přelévá ze stranu na stranu , zatím žádná strana z toho nic pořádného netěží
36:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Josef Juha (9:1).
35:52
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (8:1).
35:52
domácí sice přišli o rozehrávku , ale míček si berou okamžitě zpět a skórují
34:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa bez asistence (7:1).
34:47
naopak domácí navyšují své vedení
33:35
pěkná přihrávka Jirky Kratiny nenašla správného adresáta, hosté ale ani tentokrát ze situace nic netěží
32:20
hosté se konečně dostali na polovinu soupeře, ale vlastní chybou opět přišli o míček
31:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jiří Kratina, asistoval Lukáš Netrefa (6:1).
27:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (5:1).
27:13
Bohemians svou přesilovku využívá velmi rychle
27:09
Vyloučen hráč Johan Liebich družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
26:55
Bohemians dostane příležitost druhé přesilové hry
25:18
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Johan Liebich bez asistence (4:1).
25:18
hostům se přeci jen daří využít přesilovou hru
24:53
dva pokusy hostů maří domácí gólman
23:42
Vyloučen hráč Kryštof Lehečka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
23:42
Hradečtí se řítili do útoku, zastaveni byli nedovoleným zákrokem a zahrají si přesilovku
22:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Lukáš Netrefa (4:0).