6:3
2:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 12:6
2. Matěj Pěnička, 5. Matěj Pěnička, 11. Vilém Kavan, 14. Lukáš Netrefa, 22. Filip Forman, 23. Patrik Šebek, 34. Filip Forman, 36. Patrik Šebek, 39. Vojtěch Beneš, 40. Matěj Pěnička, 46. Matěj Pěnička, 49. Filip Forman - 29. Daniel Šterbák, 35. Vilém Kavan, 40. Martin Remeš, 47. Matyáš Velc, 58. Daniel Riley, 60. Matyáš Velc; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 20 - Filip Čermák 25; po třetinách: 4:0, 6:3, 2:3;
60:00
střely v poslední třetině Bohemians 7 Sparta 10
60:00
Komentář trenéra Sparty Jaroslava Berky . Děkujeme soupeři za zápas ve vysokém tempu. Soupeř vyhrál zaslouženě, hrál v pohybu a dobře proměňoval své šance. My se musíme poučit a do odvety se zlepšit.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa První dvě třetiny jsme odehráli v tempu třetí třetinu, hráči vypustili děkuji soupeři za utkání
60:00
59:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Richtr (12:6).
59:00
probíhá poslední minuta třetí třetiny
57:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley bez asistence (12:5).
57:43
snažení Sparty v posledních chvílích nese své ovoce v podobě páté branky
57:00
máme tu poslední tři minuty třetí třetiny
55:35
Honza Malič se ocitl sám před bránou Sparty , neměl však čas míček zpracovat a míček končí v náručí sparťanského gólmana
48:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Matěj Pěnička (12:4).
48:17
Filip Forman se mohl zeptat v klidu ještě zeptat kam má střílet
46:53
Bohemka v akci , ale v poslední chvíli míček mění směr
46:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Šterbák (11:4).
45:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (11:3).
44:59
Bohemka přesunuje hru do pásma Sparty
44:26
Sparta v obranném pásmu domácích hledá místečko v hodné k založení přesné střely na bránu
40:00
střely na bránu ve druhé třetině jsou schodné jako v první Bohemians 15 Sparta 8
40:00
39:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš, asistoval Vilém Kavan (10:3).
39:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Tomáš Otcovský (10:2).
39:10
krásná souhra trojice Forman Otcovský Pěnička,
38:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Beneš, asistoval Patrik Šebek (9:2).
37:50
hezké uvolnění Patrika Šebka přes dva hráče
35:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Vojtěch Beneš (8:2).
34:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan bez asistence (7:2).
28:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Matyáš Velc (6:1).
22:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (6:0).
21:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman bez asistence (5:0).
18:37
další pokus Sparty skvělá práce Honzy Šobotníka a opět Kuba Zavřel vše uklidňuje
17:35
únik Ondřeje Hurta nechal vyniknout domácího gólman Jakuba Zavřela
15:20
tvrdá střela Filipa Formana , tentokrát gólman hostů ve střehu
13:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa bez asistence (4:0).
13:46
dle hesla nedáš dostaneš , krásné zpracování Lukáše Netrefy a navýšení skóre domácích
13:28
Chybu Kryštofa Lehečky , sparťanský Hurt nevyužil
12:30
čerstvé síly na ploše a Sparta se stále snaží umazat manko na své straně skóre
10:52
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan (3:0).
09:40
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
09:30
nedovolený zákrok na Filipa Formana a domácí si hrají přesilovou hru
08:41
nedovolený zákrok domácích , rozehrávat bude Sparta na polovině soupeře
07:05
přihrávka kapitána hostí bohužel nenašla adresáta, kterého chtěl kapitán poslat do útoku na bránu
04:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (2:0).
04:18
únik Matěje Pěničky navyšuje vedení Bohemians
02:50
hosty branka nezlomila , naopak jakoby se probudili a tempo nabralo větší obrátky
01:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (1:0).
00:30
půl minuty za námi , gólman hostů už si připsal dva zákroky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Josef Huňat, Daniel Richtr, Petr Tlapa, Daniel Šterbák, Matyáš Velc
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jakub Buršík, Jan Šobotník, Patrik Šebek, Dominik Šimáně, Josef Juha
00:00
Dobrý den vítáme Vás u 4, kola KB ligy juniorů dnes se o body ,,poperou domácí tým FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a tým hostů ACEMA Sparta Praha UNYP,, .