1:0
0:7
3:3
- : -
branky (asistence): 14:18 David Staněk (Jan Volf), 41:16 Václav Strouhal (Adam Černý), 57:59 Lukáš Trojáček (Jakub Štván), 59:46 Petr Henzl (Kryštof Süsmilich)
branky (asistence): 24:00 Jan Procházka, 24:34 Jakub Dufek (Ondřej Novotný), 27:31 Petr Majer (Jakub Seger), 27:51 Jiří Lebeda (Ivan Pergler), 28:09 Ondřej Novotný (Kryštof Valenta), 28:45 Jiří Koklar (Vojtěch Bečka), 29:04 Jakub Adam (Ivan Pergler), 41:42 Matěj Duda (Petr Majer), 52:42 Jakub Adam (Jakub Seger), 53:18 Jan Procházka (Kryštof Valenta)

FBC Došwich Milevsko - VŠO FLORBAL CHODOV 4:10
15. David Staněk, 42. Václav Strouhal, 58. Lukáš Trojáček, 60. Petr Henzl - 25. Jan Procházka, 25. Jakub Dufek, 28. Petr Majer, 28. Jiří Lebeda, 29. Ondřej Novotný, 29. Jiří Koklar, 30. Jakub Adam, 42. Matěj Duda, 53. Jakub Adam, 54. Jan Procházka; rozhodčí: Patrik Trejbal - Ondřej Jícha; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 22, Vlastimil Dvořák 28 - Martin Petr 16; po třetinách: 1:0, 0:7, 3:3;
60:00
59:52
Komentář domácího trenéra: Nevyšel nám začátek druhé třetiny kdy jsme během 10 minut obdrželi 7 branek. Poté si soupeř výhru již pohlídal. Děkujeme soupeři za zápas přejeme šťastnou cestu.
59:50
Komentář trenéra hostů: "Dnes opět utrápený výkon. Na výhru nám stačilo hrát 10 minut což je málo. Děkujeme divákům za atmosféru a soupeřům za zápas."
59:47
Střely v poslední třetině končí poměrem 7:20.
59:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Henzl, asistoval Kryštof Süsmilich (4:10).
59:46
Po vyloučení Novotného snižuje milevský Henzl na 4:10.
59:28
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:59
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Štván (3:10).
57:56
Po samostatném úniku snižuje Trojáček na 3:10.
53:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Procházka, asistoval Kryštof Valenta (2:10).
53:18
Po Valentově přihrávce zvyšuje chodovský Procházka již na 2:10
52:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Adam, asistoval Jakub Seger (2:9).
52:42
Střelu chodovského Adama si do vlastní branky srazil domácí obránce.Stav utkání je 2:9.
50:32
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
50:32
Za sekání odchází na trestnou lavici domácí Stráňka.
48:26
Po pádu hostujícího hráče měl odsedět 2 minuty Domácí Strouhal. Soupeř ukázal že má sportovního ducha a přiznal rozhodčím že zakopl o svou nohu.
44:52
Chodovští zasypávájí domací branku jednou střelou za druhou .Domácí Dvořák úspěšně odolává.
41:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (2:8).
41:42
Vzápětí posílá opět do 6ti brankového náskoku chodovský Duda. Stav utkání 2:8.
41:16
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (2:7).
41:16
Domácí Strouhal snižuje v oslabení na 2:7.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Petr Henzl družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování hokejky.
39:59
Počet střel ve druhé části je v poměru 9:26.
39:58
Vyloučen domácí Henzl za blokování hole.
39:00
Začala poslední minuta 2. třetiny.
35:05
Po uvolnění a střele domací Susmelich pouze orazítkoval tyč.
32:45
Timeout FBC Došwich Milevsko
30:26
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
30:26
Vyloučen hráč Chodova Radim Slunečko za sekání
29:04
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Adam, asistoval Ivan Pergler (1:7).
29:04
Střídání brankáře. Nový brankář Vlastimil Dvořák družstva FBC Došwich Milevsko
29:02
Následuje střídání brankařů. Do domácí brakny si stoupne Vlastimil Dvořák.
29:01
Následují opět dva slepené góly a chodov odskakuje již na 1:7
29:01
Domácí tým následně střídá brankáře a do brakny se postaví Vlastimil Dvořák.
28:45
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Vojtěch Bečka (1:6).
28:09
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Kryštof Valenta (1:5).
28:01
Následují 2 slepené góly v rozmezí několika vteřin stav utkání je 1:5.
27:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Ivan Pergler (1:4).
27:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Jakub Seger (1:3).
27:31
Po rychlém protiútoku zvyšuje Majer na 1:3.
24:50
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:50
Po zákroku v rohu hřiště je vyloučen domácí Stráňka za nedovolené bránění.
24:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Ondřej Novotný (1:2).
24:34
Po půl minutě od vyrovnávajícho gólu zvyšuje Jakub Dufek.
24:00
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Procházka bez asistence (1:1).
24:00
Po chybě domácích a po samostatném úniku vyrovnává Procházka Jan.
17:54
Chodov ve snaze vyrovnat končí na milevském brankáři Kahounovi.
14:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil David Staněk, asistoval Jan Volf (1:0).
14:18
Po přihrávce Volfa na střed hřiště otevírá skóre utkání milevský David Staňek.
12:11
Milevsko důsledně brání a z chyb soupeře si vytváří řadu šancí.
08:38
Hra nabírá na rychlosti a vidíme pohledné akce na obou stranách. Gólmani jsou zatím 100%.
04:37
Po chybě ve středu hřiště se do gólové šance dostalo i mužstvo Milevska. Bohužel hostující brankář byl připraven.
03:49
Střelu do odkryté brány domácích zastavil pohodovým zákrokem brankář Kahoun.
02:03
Vyloučen hráč Petr Henzl družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
02:03
Následuje přesilovka hostujícího týmu z Chodova.
01:36
Střela chodova z čepele Hájka orazítkovala pouze horní tyč domácí branky.
01:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, bez vyložených šancí.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Jakub Adam, Jiří Lebeda, Jakub Seger, Ivan Pergler, Martin Fenik
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jiří Lípa, Kryštof Süsmilich, Václav Strouhal, Adam Černý, Tomáš Janda