0:3
4:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
2. Dominik Kaloč, 5. Dominik Kaloč, 12. Matěj Matoška, 41. Dominik Kaloč, 48. Dominik Kaloč, 48. Daniel Flašar, 53. Jakub Přikryl - 14. Rostislav Gattnar, 34. Rostislav Gattnar, 37. Jakub Koch, 39. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Maláč 52 - Štěpán Zerzoň 19; po třetinách: 3:1, 0:3, 4:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: 12 - 16
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích pana Heisera: Musím pochválit všechny hráče za bojovnost a diváky za povzbuzování v celém zápase. Cením si hlavně vyhrané 3. třetiny, která byla v celém zápase nejdůležitější. Jsou to pro nás cenné 3 body, které musíme potvrdit i v dalších zápasech venku. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Tomáše Sladkého: Otřesné, vystresované utkání, lituji všechny diváky, kteří přišli na florbal a viděli házenou. Jsme impotentní, ztratili jsme 3 body. Děkuji.
56:35
Maláč parádní zákrok proti dorážce Sidunova.
55:51
Hra je nahoru dolů.
54:41
Mikulok v dobré šanci přestřeluje.
53:28
Pícha se hravě dostal až před bránu hostí, s Zerzoněm už si však neporadil.
52:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Matěj Matoška (7:4).
52:01
Domácí mají občas více štěstí než rozumu, když Vítkovice netrefují bránu nebo pouze tyčky.
51:08
Souboje se začínají přiostřovat.
49:43
Strkanice před domácí bránou skončila pádem Hanzlíka na Maláče.
48:31
Kapec zastavuje protiútok FBC.
48:20
Mikulok opět trefuje tyčku.
47:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Jakub Přikryl (6:4).
47:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (5:4).
47:18
Domácí se snaží kombinovat na útočné polovině.
45:43
Homola se snažil prokličkovat hřiště, ale ztrácí míček.
44:21
Hostující tým hraje v plném počtu.
43:50
Ostrava zatím bez větší šance.
42:56
Homola vypustil svůj smrťák, Kapec blokuje.
42:21
Vyloučen hráč Jan Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
42:15
Sasyn se dostal před Zerzoně, ale špatně zakončil.
41:27
Kapec měl teď značné problémy s Matoškovým napadáním.
40:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Mikulok (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 5 - 24
40:00
38:50
Vyloučen hráč Matouš Zita družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Besta (3:4).
38:01
Ostrava pod tlakem.
36:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Ondřej Sidunov (3:3).
35:24
Mikulok rozeznívá tyčku.
34:14
Matoška s Přikrylem se chytře dostali až před Zerzoně, kde akci zbytečně překombinovali a míček ztratili.
33:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Kryštof Malina (3:2).
32:53
Vyloučen hráč Dominik Kaloč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:24
Maláč tak tak vyráží střelu Sekuly.
30:53
Flašarův pokus skončil hodně mimo bránu.
29:17
Matoška vybojoval míček a následně střílel bekhendem, Zerzoň ve střehu.
27:54
Vítkovice jsou většinu času na míčku, ale domácí je nepouští do větších šancí.
26:31
Homola vyslal zajímavou střelu, Zerzoň vyráží.
25:31
Mikulok se pokusil zaútočit na Zerzoňovu bránu, nakonec byl zastaven Kapcem.
24:17
Vítkovice se teď ocitly ve velkém tlaku.
22:35
Domácí tým hraje v plném počtu.
21:42
Gattnarovi sjel míček při střele.
21:15
Herblich vystřelil, ale míček skončil za mantinelem.
20:35
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
18:29
Malina teď netrefil tutovou šanci po nahrávce Gattnara.
17:15
FBC kombinuje v obraně.
15:40
Ostrava je pod tlakem na vlastní polovině.
14:11
Pícha trefuje nešťastně pouze břevno.
13:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jan Vojáček (3:1).
12:20
Maláč je obstřelován ze všech stran, ale svůj tým drží.
11:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matěj Matoška, asistoval Patrik Pícha (3:0).
11:01
Homola krásně na Kaloče, kterému se tuto přihrávku nepodařilo zužitkovat.
09:20
Chumel před bránou Maláče, jen se štěstím pro domácí, neskončil obdrženým gólem.
08:53
Hezký výhoz Maláče dostal do šance Mikuloka.
07:15
Zajímavou střelu po zemi vyslal Koch, Maláč ve střehu.
05:34
Kapec zastavil řítící se protihráče v jejich přečíslení 2na1.
04:44
04:44
Po šikovném zpracování přichází další střela Kaloče a opět gól.
04:10
Pícha krásně zblokoval střelu Gattnara, který se pokoušel střílet z poloviny.
03:01
Vítkovice uzamkli domácí hráče na jejich polovině.
01:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč bez asistence (1:0).
01:56
První akce FBC a hned góól!
00:34
Zita se po chybě Krhovjáka dostal až před Maláče, kde však ani na 3. pokus nedostal míček za jeho záda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Daniel Sekula, Daniel Lademberger, Matouš Zita, Jakub Koch, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Vojtěch Krhovják, Dominik Kaloč, Jakub Nota, Jakub Mikulok