2:3
3:3
4:2
- : -
branky (asistence): 04:37 Lukáš Herblich (Matěj Kapec), 11:15 Lukáš Herblich (Štěpán Kaleta), 25:58 Rostislav Gattnar, 27:19 Lukáš Herblich (Kryštof Malina), 27:23 Tomáš Hanzlík (Lukáš Herblich), 40:15 Jakub Koch (Rostislav Gattnar), 40:57 Lukáš Herblich (Tomáš Hanzlík), 49:25 Jan Besta (Rostislav Gattnar), 57:10 Lukáš Herblich (Kryštof Malina)
branky (asistence): 12:30 Jan Fiedor (Adam Feber), 16:31 Ondřej Čech (vlastní branka), 19:58 Martin Kutáček (Ondřej Drong), 28:18 Martin Kutáček (Martin Šulc), 36:28 Jan Fiedor (Dominik Křístek), 36:52 Tomáš Habrnál (Martin Šulc), 42:21 Ondřej Drong (Martin Šulc), 49:35 Adam Feber (Dominik Křístek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Exelsior Havířov 9:8
5. Lukáš Herblich, 12. Lukáš Herblich, 26. Rostislav Gattnar, 28. Lukáš Herblich, 28. Tomáš Hanzlík, 41. Jakub Koch, 41. Lukáš Herblich, 50. Jan Besta, 58. Lukáš Herblich - 13. Jan Fiedor, 17. Ondřej Čech, 20. Martin Kutáček, 29. Martin Kutáček, 37. Jan Fiedor, 37. Tomáš Habrnál, 43. Ondřej Drong, 50. Adam Feber; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Patrik Plevák 13, Štěpán Zerzoň 8 - Vojtěch Marszalek 23; po třetinách: 2:3, 3:3, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: K zápasu se raději moc vyjadřovat nebudu. Doufám, že si všichni zapamatují to, co se dělo po první třetině v šatně. Díky soupeřům a pořadatelům za uspořádání zápasu. Ve středu se uvidíme na derby!
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Ondruše: Pomalé utkání s dramatickým průběhem. Zahráli jsme přesně jak jsme si řekli, za což svému týmu děkuji. Utkání rozhodlo větší štěstí na straně domácích. Děkuji týmu za nasazení a přístup ke hře, soupeři gratuluji k vítězství.
60:00
Nejlepší hráč domácích: 26 Lukáš Herblich Nejlepší hráč hostů: 87 Tomáš Habrnál
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 10 Střely celkem: domácí 32 - hosté 29
57:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Kryštof Malina (9:8).
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:09
Malina míří vysoko nad.
55:45
Vojáček míjí bránu.
54:53
Koch střílí, hostující gólman s přehledem chytá.
52:25
Feber měl šanci, vzápětí na druhé straně i Koch, ale pořád bez gólu.
49:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Dominik Křístek (8:8).
49:35
Vzápětí Havířov vyrovnává.
49:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Rostislav Gattnar (8:7).
44:20
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Rostislav Gattnar.
42:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Martin Šulc (7:7).
42:21
Hosté vyrovnávají.
40:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Tomáš Hanzlík (7:6).
40:57
Herblich přidává další gól.
40:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch, asistoval Rostislav Gattnar (6:6).
39:04
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
39:04
Domácí mají výhodu hry 5 na 3.
38:07
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
38:07
Domácí si zahrají přesilovou hru .
36:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Šulc (5:6).
36:52
Habrnál dostává svůj tým dovedení.
36:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Dominik Křístek (5:5).
36:28
Fiedor vyrovnává.
36:02
Malina měl odkrytou bránu, ale hostující gólman ho vychytal.
35:26
Kaleta to zkoušel z dálky, ale pouze do hostující obrany.
35:00
Dnešní utkání sleduje 60 diváků. Děkujeme
33:59
Hra se začíná trochu přiostřovat.
31:19
Gattnar v oslabení unikl, ale Marszalek ho skvěle vychytal.
29:29
Vyloučen hráč Matěj Kapec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:29
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
28:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Martin Šulc (5:4).
28:18
Kutáček snižuje na rozdíl jediné branky.
27:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Lukáš Herblich (5:3).
27:19
27:19
Herblich má hattrick.
25:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar z trestného střílení (3:3).
25:58
Gattnar vyrovnává z trestného střílení.
25:16
Vyloučen hráč Tom Pavlis družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:16
Domácí si zahrají přesilovou hru.
21:43
Feber to zkoušel bekhendem, ale jen těsně míjí bránu domácích.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 8 - hosté 9
20:00
19:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Ondřej Drong (2:3).
19:50
Domácí se ubránili.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:50
Vyloučen hráč Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:50
Hosté si zahrají přesilovou hru.
16:31
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech (2:2).
16:31
Domácí si vstřelili omylem vlastní gól.
16:05
Havířov zkoušel dlouhý nához, ale Plevák s přehledem chytá.
13:29
Plevák vyráží střelu Křístka
12:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Adam Feber (2:1).
12:30
Havířov snižuje.
11:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Štěpán Kaleta (2:0).
11:15
Herblich zvyšuje
10:15
Hostující brankář teď na dvakrát vychytal Vítkovice.
08:23
Vítkovice v tlaku.
06:59
Viděli jsme na půlce pár šermířských akcí.
06:23
04:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Matěj Kapec (1:0).
04:37
Herblich vymetl pavučinky hostujícímu gólmanovi.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Jan Fiedor, Dominik Křístek, Tom Pavlis, Adam Feber
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Daniel Lademberger, Daniel Sekula, Jakub Koch, Ondřej Sidunov, Matouš Zita