1:1
3:0
5:0
- : -
branky (asistence): 09:11 Daniel Kříž (Antonín Staněk), 17:44 David Cejnar (Martin Brejtr), 22:46 Michal Hejzlar (Marek Svoboda), 27:07 Michal Hejzlar (David Cejnar), 30:51 David Cejnar (Marek Svoboda), 32:24 David Cejnar, 38:19 Martin Brejtr (David Cejnar), 39:26 Martin Smola (Marek Svoboda), 43:18 David Cejnar (Martin Brejtr)
branky (asistence): 10:13 Lukáš Tinavský

Florbal Primátor Náchod - FBC Štíři Č. Budějovice 9:1
10. Daniel Kříž, 18. David Cejnar, 23. Michal Hejzlar, 28. Michal Hejzlar, 31. David Cejnar, 33. David Cejnar, 39. Martin Brejtr, 40. Martin Smola, 44. David Cejnar - 11. Lukáš Tinavský; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 12 - Ondřej Vondra 17; po třetinách: 1:1, 3:0, 5:0;
45:00
43:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Brejtr (9:1).
42:56
Vyloučen hráč Vojtěch Linhardt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Marek Svoboda (8:1).
38:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Brejtr, asistoval David Cejnar (7:1).
32:24
Timeout Florbal Primátor Náchod
32:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar bez asistence (6:1).
30:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Marek Svoboda (5:1).
30:00
30:00
27:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval David Cejnar (4:1).
27:07
Hejzlar opět využívá přesilovku střelou do odkryté brány.
26:17
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:30
Z neustávajícího tlaku vysvobozuje štíry až Dědič, který si obhodil tři hráče a s míčkem se dostal až na polovinu soupeře, kde po jeho střele končí míček vysoko nad bránou.
22:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval Marek Svoboda (3:1).
22:46
Michal Hejzlar zvyšuje vedení Náchoda přesnou střelou po zemi.
22:27
Náchod kombinuje na polovině soupeře, ale nedaří se mu dostat ke střele.
21:04
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:45
Náchod nyní hraje v 6ti díky odloženému vyloučení
20:13
Výborný blok Linharta, ale štíři pokračují v útoku, až míček končí za bránou.
19:03
Štíři se nemůžou dostat z poza svojí brány a tak raději míček vyhazují ze hřiště.
17:44
17:44
Pár přesných přihrávek a Náchod jde do vedení.
16:50
Severin elegantně získal míček na půlce a Budějovice můžou rozehrávat.
15:00
15:00
10:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (1:1).
09:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Antonín Staněk (1:0).
01:24
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Michal Hejzlar, Martin Brejtr, Martin Smola, David Cejnar