2:1
1:0
1:3
- : -
branky (asistence): 04:35 Matěj Sokol (Vojtěch Rajnošek), 10:05 Matěj Sokol, 20:46 Matěj Sokol, 36:29 Vojtěch Rajnošek (Daniel Kružel)
branky (asistence): 04:44 Miroslav Čermák (Mathias Schwesig), 36:57 Jiří Suchomel (Tomáš Zoubek), 37:07 Mathias Schwesig (Miroslav Čermák), 41:35 Jiří Suchomel (Filip Konstant)

1. MVIL Ostrava - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:4
5. Matěj Sokol, 11. Matěj Sokol, 21. Matěj Sokol, 37. Vojtěch Rajnošek - 5. Miroslav Čermák, 37. Jiří Suchomel, 38. Mathias Schwesig, 42. Jiří Suchomel; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:3;
45:00
42:34
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
41:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Filip Konstant (4:4).
37:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Miroslav Čermák (4:3).
36:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Tomáš Zoubek (4:2).
36:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Vojtěch Rajnošek, asistoval Daniel Kružel (4:1).
33:34
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
20:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (3:1).
15:00
15:00
11:15
Vyloučen hráč Jan Kafna družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
10:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol bez asistence (2:1).
04:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Čermák, asistoval Mathias Schwesig (1:1).
04:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil Matěj Sokol, asistoval Vojtěch Rajnošek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Filip Plíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Adam Lysák; hráči v poli: Alex Dokládal, Filip Konstant, Jiří Suchomel, Jan Procházka, Tomáš Zoubek
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava: brankář: Jakub Mikunda; hráči v poli: Daniel Kružel, Matyáš Vašňovský, Jan Kafna, Vojtěch Rajnošek, Jan Hinčica