1:1
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 06:09 Martin Dolejš (Lukáš Trojáček), 24:33 Martin Dolejš, 29:24 Jakub Štván (Dan Hrůza), 36:22 Lukáš Trojáček (Martin Dolejš)
branky (asistence): 14:47 Pavel Rous (Lukáš Hudeček), 16:44 Pavel Rous (Lukáš Hudeček), 43:59 Karolína Judová (Tomáš Hrubý)

FBC Došwich Milevsko - Hippos Žďár n/S. 4:3
7. Martin Dolejš, 25. Martin Dolejš, 30. Jakub Štván, 37. Lukáš Trojáček - 15. Pavel Rous, 17. Pavel Rous, 44. Karolína Judová; rozhodčí: Jiří Kučera - Ondřej Pech; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Tvrdík ? - Daniel Pelikán ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:00
43:59
Timeout FBC Došwich Milevsko
43:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Tomáš Hrubý (4:3).
38:54
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra rukou.
36:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Martin Dolejš (4:2).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Dan Hrůza (3:2).
24:33
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (2:2).
17:24
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
16:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Lukáš Hudeček (1:2).
15:00
15:00
14:47
06:09
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Daniel Pelikán; hráči v poli: Lukáš Krčál, Ondřej Hromádka, Tomáš Hrubý, Karolína Judová, Jan Lukeš
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Jan Keyzlar, Marek Čáp, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček