1:3
0:0
- : -
branky (asistence): 22:41 Tomáš Prus
branky (asistence): 08:01 Dalimil Krčma (Marek Koudela), 18:36 Josef Štourač (Filip Petřík), 28:30 Filip Petřík (Jan Hrtús), 29:52 Filip Petřík (Josef Štourač)

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 1:4
23. Tomáš Prus - 9. Dalimil Krčma, 19. Josef Štourač, 29. Filip Petřík, 30. Filip Petřík; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Tomáš Mráček ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:0;
45:00
44:02
Timeout Florbal Exelsior Havířov
42:08
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Petřík, asistoval Josef Štourač (1:4).
28:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Petřík, asistoval Jan Hrtús (1:3).
27:17
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
22:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (1:2).
18:36
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Filip Petřík (0:2).
15:00
15:00
08:28
Vyloučen hráč Marek Koudela družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Dalimil Krčma, asistoval Marek Koudela (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Klečka a Filip Plíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Tomáš Mráček; hráči v poli: Petr Pšenčík, Josef Štourač, Filip Petřík, Jan Hrtús, David Švancer
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Vít Kryška, Boleslav Moudrý, Tomáš Prus, Radim Pecháček, Tobiáš Kopáček