0:0
0:3
3:0
- : -
branky (asistence): 35:08 Ondřej Murín (Šimon Soukup), 43:02 Adam Gábor (Šimon Soukup), 43:15 Adam Gábor (Šimon Soukup)
branky (asistence): 16:56 Jakub Jurkulák (Jakub Černohous), 25:16 Lukáš Macháček (Tomáš Jedlička), 26:21 Martin Sedláček (Filip Antel)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Bulldogs Brno 3:3
36. Ondřej Murín, 44. Adam Gábor, 44. Adam Gábor - 17. Jakub Jurkulák, 26. Lukáš Macháček, 27. Martin Sedláček; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 2 + Daniel Chatrný OS + Adam Mikoláš 5:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ivo Sikora ? - Jakub Černohous ?; po třetinách: 0:0, 0:3, 3:0;
45:00
43:30
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
43:15
Timeout Bulldogs Brno
43:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Gábor, asistoval Šimon Soukup (3:3).
43:02
41:57
Vyloučen hráč Tomáš Jedlička družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry.
41:26
Vyloučen hráč Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
41:08
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
39:39
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
39:39
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - osobní trest.
35:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Murín, asistoval Šimon Soukup (1:3).
30:00
30:00
26:21
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Filip Antel (0:3).
25:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Tomáš Jedlička (0:2).
16:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Jakub Černohous (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Martin Kašík, Dalibor Baláš, Lukáš Pobořil, Michal Šubert, Adam Gábor