3:2
3:2
2:5
- : -
branky (asistence): 01:39 Kryštof Maňour (Jakub Kýr), 08:10 Martin Kadlec, 09:23 Patrik Studenovský, 16:28 Kryštof Maňour (Šimon Denkstein), 20:07 Kryštof Maňour (Adam Kopal), 28:28 Šimon Denkstein (Martin Kadlec), 31:13 Jakub Kýr (Oliver Mraček), 34:08 Kryštof Maňour (Patrik Studenovský)
branky (asistence): 04:02 Michal Derevlanyj (Jiří Calda), 11:32 Matouš Burian (Jan Muller), 24:22 Karel Urban (Matouš Burian), 29:02 Michal Derevlanyj (Matyáš Metoděj Krahulec), 38:11 Matouš Burian (Tobiáš Hejda), 38:38 Václav Veverka, 39:51 Jiří Calda (Karel Urban), 41:23 Michal Derevlanyj, 44:30 Michal Derevlanyj (Matouš Burian)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - BLACK ANGELS 8:9
2. Kryštof Maňour, 9. Martin Kadlec, 10. Patrik Studenovský, 17. Kryštof Maňour, 21. Kryštof Maňour, 29. Šimon Denkstein, 32. Jakub Kýr, 35. Kryštof Maňour - 5. Michal Derevlanyj, 12. Matouš Burian, 25. Karel Urban, 30. Michal Derevlanyj, 39. Matouš Burian, 39. Václav Veverka, 40. Jiří Calda, 42. Michal Derevlanyj, 45. Michal Derevlanyj; rozhodčí: Jiří Pochop - Jan Krupička; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Samuel Stündl ? - Tomáš Ernée ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:5;
45:00
Komentář trenéra hostí: "Našim nedůrazem a špatném řešení situací se utkání vyvíjelo tak jak se vyvíjelo... Děkuji hráčům za posledních 10 minut kdy otočili zápas ve svůj prospěch."
45:00
Komentář trenéra domácích: "Zápas se, především ke konci nevyvíjel podle našich představ. Konec 3, třetiny nám ukázal jak je snadné ztratit zápas v samotném konci."
45:00
44:30
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
44:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Matouš Burian (8:9).
41:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj bez asistence (8:8).
39:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jiří Calda, asistoval Karel Urban (8:7).
38:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Václav Veverka bez asistence (8:6).
38:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tobiáš Hejda (8:5).
34:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Patrik Studenovský (8:4).
31:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Kýr, asistoval Oliver Mraček (7:4).
30:00
30:00
29:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Matyáš Metoděj Krahulec (6:4).
28:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šimon Denkstein, asistoval Martin Kadlec (6:3).
24:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Karel Urban, asistoval Matouš Burian (5:3).
22:41
Vyloučen hráč Patrik Studenovský družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
20:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Adam Kopal (5:2).
18:54
Vyloučen hráč Jakub Doňar družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
16:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Šimon Denkstein (4:2).
15:00
15:00
11:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jan Muller (3:2).
09:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Studenovský bez asistence (3:1).
08:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Kadlec bez asistence (2:1).
04:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Michal Derevlanyj, asistoval Jiří Calda (1:1).
01:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kryštof Maňour, asistoval Jakub Kýr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Pochop a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Matouš Burian, Jakub Doňar, Jan Muller, Štěpán Kostrhún