0:1
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 19:11 Filip Konstant (Jan Procházka), 33:24 Jiří Suchomel (Filip Konstant), 34:37 Milan Jedlička (Martin Karpíšek), 44:49 Jiří Suchomel (Jan Procházka)
branky (asistence): 11:09 Matěj Doubravský (Jan Mádr), 27:15 Tomáš Hanák (Tomáš Gronych), 30:58 Jakub Mynář (Tomáš Hanák), 39:53 Rostislav Pavlíček

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBS Olomouc A 4:4
20. Filip Konstant, 34. Jiří Suchomel, 35. Milan Jedlička, 45. Jiří Suchomel - 12. Matěj Doubravský, 28. Tomáš Hanák, 31. Jakub Mynář, 40. Rostislav Pavlíček; rozhodčí: Petr Szilvási - Pavel Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alena Večeřová ? - Adam Derich ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2;
45:00
44:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Jan Procházka (4:4).
39:53
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Rostislav Pavlíček bez asistence (3:4).
34:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička, asistoval Martin Karpíšek (3:3).
33:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Filip Konstant (2:3).
30:58
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Jakub Mynář, asistoval Tomáš Hanák (1:3).
30:00
30:00
27:15
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Tomáš Gronych (1:2).
26:39
Vyloučen hráč Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
24:31
Vyloučen hráč Dušan Soušek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
24:00
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za hrubost.
19:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Konstant, asistoval Jan Procházka (1:1).
15:00
15:00
11:50
Vyloučen hráč Filip Konstant družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
11:09
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Jan Mádr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Szilvási a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc A: brankář: Adam Derich; hráči v poli: Tomáš Gronych, Jindřich Bernard, Matěj Doubravský, Tomáš Hanák, Jan Kopecký
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Alex Dokládal, Filip Konstant, Jiří Suchomel, Jan Procházka, Tomáš Zoubek