2:0
3:0
3:1
- : -
branky (asistence): 00:41 Michal Hejzlar (David Cejnar), 02:30 Marek Svoboda (Jan Vršek), 20:40 Jáchym Cejnar (Lukáš Rázl), 21:36 Martin Smola (Marek Svoboda), 29:02 Jan Vršek (Martin Brejtr), 33:49 Jan Vršek, 36:01 Jan Vršek (Michal Hejzlar), 41:31 Jan Vršek (Richard Benjamín Chaloupka)
branky (asistence): 33:55 Šimon Shon (Filip Čáp)

Florbal Primátor Náchod - FBK Kobra Tatran Hostinné 8:1
1. Michal Hejzlar, 3. Marek Svoboda, 21. Jáchym Cejnar, 22. Martin Smola, 30. Jan Vršek, 34. Jan Vršek, 37. Jan Vršek, 42. Jan Vršek - 34. Šimon Shon; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Pavel Houserek; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Dominik Hanuš ? - Petr Dorotík ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:1;
45:00
41:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (8:1).
39:33
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Michal Hejzlar (7:1).
35:36
Timeout Florbal Primátor Náchod
34:56
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Filip Čáp (6:1).
33:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek bez asistence (6:0).
30:00
30:00
29:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Martin Brejtr (5:0).
21:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Marek Svoboda (4:0).
20:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jáchym Cejnar, asistoval Lukáš Rázl (3:0).
18:00
Přesilovka hostů zatím střelu nepřinesla. Náchod kontroluje míček v naprostém poklidu.
17:05
Vyloučen hráč Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:00
Hra v této chvíli postrádá tempo. Nuda, nuda, šeď, šeď ..
09:15
První velká šance hostů - ze středu hřiště střílel Matěj Hnízdil, branku však netrefil
06:22
Vsuvka ze Švédska: naši junioři dnes podlehli výběru Suomi 5:8.
04:22
Náchod zatím jednoznačně dominuje - jak na hřišti, tak v ochozech místní Jablotron arény v Pardubicích.
02:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jan Vršek (2:0).
02:30
Obránce Svoboda se ocitl až před brankou soupeře a chladnokrevně proměnil
00:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval David Cejnar (1:0).
00:41
Hejzlar využívá zmatků před brankou a posílá Primátory do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Zbyněk Rek, Matouš Podroužek, Matěj Hnízdil, Filip Čáp, Marek Filcsák
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Richard Benjamín Chaloupka, Jan Vršek, Martin Brejtr, Martin Smola
00:00
Hráči obou týmů už se pomaličku připravují na začátek zápasu. Doufejme, že uvidíme větší brankovou úrodu, než v zápase minulém. Hradec totiž remizoval s Předměřicemi 1:1.