1:0
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 09:04 Stefano Petric (Ondřej Ryšavý), 22:05 Jan Stuchlík (Ondřej Ryšavý), 23:28 Michal Smola (Lukáš Kučera), 39:32 Matyáš Sodomek (Patrik Bartoš), 43:45 Stefano Petric (Ondřej Ryšavý)
branky (asistence): 28:48 Jan Vršek (Marek Svoboda), 35:38 Jan Vršek (Marek Svoboda), 38:16 David Cejnar (Jan Vršek)

Sokol Pardubice - Florbal Primátor Náchod 5:3
10. Stefano Petric, 23. Jan Stuchlík, 24. Michal Smola, 40. Matyáš Sodomek, 44. Stefano Petric - 29. Jan Vršek, 36. Jan Vršek, 39. David Cejnar; rozhodčí: Filip Ryant - Pavel Houserek; vyloučení: 5 + Lukáš Kučera OS:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Denemark ? - Dominik Hanuš ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:2;
45:00
44:59
Na závěr tlak Náchodu k ničemu nevedl a domácí vitězí.
44:27
Vyloučen hráč Jakub Prášek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:45
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Ondřej Ryšavý (5:3).
43:45
Nestíhám psát, co vše se ted na hřišti děje, takže vám řeknu, je to velké
41:24
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
41:24
Vyloučen hráč Michal Hejzlar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
41:24
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice - osobní trest.
39:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Patrik Bartoš (4:3).
39:32
Nádherný backhand pod víko Sodomka a domácí znovu ve vedení.
38:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Jan Vršek (3:3).
38:16
A máme srovnáno! Budeme rozhodně sledovat ještě napínavé utkání!
37:48
Pozorujeme obrovské tempo a nasazení.
35:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Vršek, asistoval Marek Svoboda (3:2).
35:38
Nyní přesně zafungovalo pravidlo nedáš - dostaneš.
35:30
Sákra znovu sám na golmana, znovu neúspěšný.
34:14
Vyloučen hráč Stefano Petric družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:20
Pardubice začínají třetinu aktivně na balonu.
30:00
30:00
Druhá třetina v neporovnatelném tempu oproti první.
30:00
28:48
28:48
Hosté snižují a navíc jim pokračuje přesilovka.
28:31
4 na 4 v dobrém tempu.
27:48
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:45
Domácí v tlaku
26:50
Vyloučen hráč Michal Hejzlar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:34
Sákra nyní šel sám na brankáře, ale klička mu nevyšla.
26:15
Obrovské šance hostů!
25:48
Hosté se snaží o snížení.
25:16
Nebezpečné nahození na teč v podání hostů.
24:23
V této třetině mají optickou převahu spíše hosté, ale opak je pravdou, domácí vedou 3:0!
23:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Lukáš Kučera (3:0).
23:28
Lakš to nyní udělal perfektně a předložil Smolovi do prázdné brány.
22:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Stuchlík, asistoval Ondřej Ryšavý (2:0).
22:05
Ryšavému to dnes nahrává! Nyní předložil Stuchlíkovi do prázdné brány.
21:01
Sákra těsně před golmanem neproměnil.
20:55
Nyní spíše hosté na balonu.
19:01
Nyní jsme svědky skvělého florbalu se skvělým tempem.
16:12
Vyloučen hráč Richard Rak družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vražení zády.
15:01
Diváci už jsou nažhaveni na další porci frnbalu.
15:00
15:00
Byli jsme svědky poměrně nezáživné první části.
15:00
13:50
Obrovskou hrubku hostů nedokázal domácí útočník tváří v tvář golmanovi potrestat.
11:35
Hostující Vršek si nyní udělal kuželky z domácí obrany, akci však nezakončil.
11:01
Domácí Stuchlík ubráněn pozornou hostující obranou.
10:44
Nyní spíše na balonu hosté.
10:05
Sice jsou domácí Pardubic, jsou slyšet spíše fanoušci Náchoda.
09:04
09:04
Krásný Petricův gol po ještě lepší přihrávce Ryšavého.
08:17
Hosté skvěle brání rozehrávku domácích.
07:18
Ondobís fauly na obou stranách.
06:30
05:40
Domácí Kučera nyní skvěle vybojoval balon na polovině.
04:43
Domácí nyní dostali balonek do brány, ale gol není uznán kvůli sekáni.
04:10
Zatím se hraje bez větších šancí.
00:12
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Ryant a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Richard Benjamín Chaloupka, Jan Vršek, Martin Brejtr, Martin Smola
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Matouš Sákra, Marek Macek, Lukáš Kučera, Patrik Bartoš, Michal Smola
00:00
Vítáme všechny fanoušky kvalitního frnbalu, v 10:00 začne zápas mezi domácím Sokolem Pardubice a hostujícím Florbalem Náchod.