0:3
0:2
- : -

FBC Došwich Milevsko - Florbal Primátor Náchod 2:7
2. Dan Hrůza, 11. Martin Dolejš - 12. Martin Smola, 15. Martin Smola, 23. Michael Havran, 23. David Cejnar, 29. Martin Smola, 38. David Cejnar, 39. David Cejnar; rozhodčí: Jan Koten - Libor Štěcha; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 15 - Dominik Hanuš 16; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:2;
45:00
41:55
Vyloučen hráč Jan Keyzlar družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
38:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Marek Svoboda (2:7).
37:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Brejtr (2:6).
30:00
30:00
29:16
Vyloučen hráč Jiří Lípa družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
28:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (2:5).
25:56
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
22:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Martin Smola (2:4).
22:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michael Havran bez asistence (2:3).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Smola, asistoval David Cejnar (2:2).
11:14
10:52
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš bez asistence (2:0).
06:13
Vyloučen hráč Petr Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
01:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Dan Hrůza bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Richard Benjamín Chaloupka, Jan Vršek, Martin Brejtr, Martin Smola
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Marek Čáp, Jan Keyzlar, Petr Dolejš, Martin Dolejš, Lukáš Trojáček