0:0
4:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 7:2
3. Tomáš Prus, 9. Tomáš Prus, 13. Štěpán Graf, 33. Tomáš Prus, 34. Tomáš Prus, 36. Martin Kutáček, 37. Tomáš Prus - 34. Tomáš Janek, 39. Robert Socha; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 7:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Pěgřimek ? - Filip Grill ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 4:2;
45:00
44:50
V samém závěru ještě zakončovali Graf a Kopáček
43:05
Probíhají poslední dvě minuty utkání.
42:37
Vyloučen hráč Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
39:48
Prus se nestihl vrátit a opět fauloval.
39:47
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
39:04
Efektní otočka hostujího hráče s následnou střelou končí jen na hrudi domácího Pěgřimka.
38:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Tomáš Janek (7:2).
38:16
S góly se nám teď roztrh pytel, branku přihazují i hosté.
37:43
Na Grafovu střelu vytáhl hostující gólman semafor.
36:48
Prus je dnes při chuti, 7:1!
36:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Radim Pecháček (7:1).
35:58
Kutáček propasíroval balónek pod gólmanem a navyšuje náskok domácích.
35:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Tomáš Bečka (6:1).
35:11
Hosté si teď vypracovali spoustu nebezpečných zakončení, pozorný Pěgřimek však všechny likviduje. Domácí jsou v plném počtu. Na jak dlouho?
33:25
Hosté využívají přesilovku a korigují skóre utkání.
33:24
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Ondřej Holaň (5:1).
33:15
Prus uniká obraně domácích a opět se nemýlí!!
33:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (5:0).
33:03
Nebezpečná situace u stolku časoměřičů končí dalším vyloučením domácích, kteří jdou znovu do tří.
33:02
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:41
Pecháček v úniku těsně míjí, zpoza brány se k míčku dostává Prus, který o gólmana završuje hattrick.
32:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Martin Juščík (4:0).
32:05
Další vyloučení domácích a další šance hostů vrátit se do zápasu.
32:04
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:40
Juščík střílí, gólman hostí zasahuje.
30:54
Posledních dvacet vteřin přesilovky hostí.
30:00
30:00
Hra se nám ve druhé třetině dosti vyrovnala, domácí dávají svou nedisciplinovaností hostům šanci vrátit se do zápasu, jejich hokejky však zatím mlčí.
30:00
29:50
Domácí jsou z nejhoršího venku.
29:18
Domácí jdou do tří, čeká je hodně nepříjemných 30 vteřin.
29:17
Vyloučen hráč Vít Kryška družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
28:15
Martynek ani nadvakrát nepřekonal gólmana hostí.
27:49
Menší vzplanutí emocí po faulu domácích zůstalo bez dalších trestů.
27:48
Vyloučen hráč Tomáš Prus družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
26:59
Prus po nádherné kombinaci netrefuje balón a odmítá hattrick.
25:48
Vysoká koncentrace hráčů v brankovišti hostů končí jen balónkem v rohu.
24:49
Kryška střílí z dálky, hostující gólman chytá.
24:19
Hra se nám i díky dvou přesilovým hrám hostů postupně vyrovnává.
23:40
Další šance hostů, v klíčové šanci však netrefují míček.
22:39
Hosté z Kopřivnice dopravili míček do sítě, jejich branka však není z důvodu přestupku uznána.
21:40
Hosté si zahrají další přeilovku.
21:39
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
21:14
Bečka chytře nahazoval, Graf se snažil dorážet.
19:42
Kostka je velmi aktivní a opět nebezpečně střílí.
18:58
Čtvrté utkání tohoto dne si vybírá svou daň, slečna zapisovatelka pouští depresivní písně.
17:45
Kostka ve velké šanci, hostující gólman však výborně zakročil.
17:32
Domácí hrají v plném počtu.
16:35
Moudrý zablokoval střelu, domácí znovu na míčku.
16:04
Domácí zatím hrají své oslabení aktivně a jsou na polovině soupeře.
15:48
Martynek v oslabení nebezpečně zakončoval.
15:31
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:22
Hosté mají výhodu a zahrají si přesilovku.
15:00
15:00
Po první třetině vede domácí Torpedo o tři góly a je třeba říci, že jejich vedení je zasloužené. Hosté se zatím k výraznější příležitosti nedostali a pokud budou chtít s výsledkem něco udělat, musí výrazně přidat.
15:00
14:59
Pecháček střílí s klaksonem jen do brankáře.
14:45
Poslední útok domácích...
13:31
Hosté jsou zatím ve svých protiútocích bezzubí.
12:17
Graf doráží střelu chytrou střelu Moudrého a domácí navyšují svůj náskok.
12:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Boleslav Moudrý (3:0).
11:54
Nepříjemná teč před Pěgřimkem.
10:48
Domácí s přesilovou hru naložili prachbídně, za zmínku stála jen střela Lisztwana z rohu, který skulinku v gólmanově výstroji nenašel.
09:31
Torpedo je ve své kombinace nepřesné a ztrácí míček.
08:48
Hostující hráč sekal a domácí si zahrají přesilovou hru.
08:47
Vyloučen hráč Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
08:16
Kombinace tic-tac-toe na jejímž konci zvyšuje Prus skóre.
08:15
07:18
Další šance Kutáčka končí na vestě hostujícího gólmana.
06:21
Kutáček nachází Lisztwana, ten však míjí branku.
05:53
Graf se krásně proháčkoval až před brankáře, který jeho pokus zneškodnil.
05:29
Hosté jsou v kombinaci nepřesní a na míčku opět žlutočerní.
04:51
Domácí rozehrávají další postupný útok...
04:13
Domácí bránka posunutu, následuje rozehrávka z rohu.
02:16
Povedená kombinace domácích, Prus otevírá skóre.
02:15
01:57
Letecké dny za domácí bránou, útočník hostí se však rychle vynořuje zpoza mantinelu a vrací se do hry.
01:26
Trestný úder pro domácí, střela končí vedle brány.
00:01
Hosté z Kopřivnice vyhrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jan Pěgřimek; hráči v poli: Petr Martynek, Tomáš Bečka, Tomáš Prus, Radim Pecháček, Jan Kostka