0:7
1:5
- : -

Florbal Teplice - Florbal Ústí 2:16
5. Jan Karafiát, 36. Jan Karafiát - 2. Vít Friedl, 12. Jan Dobosz, 14. Martin Schneider, 15. Jan Dolejší, 17. Jan Dolejší, 18. Ondřej Brabec, 20. Adam Závěrka, 23. Šimon Secký, 23. Šimon Secký, 27. Šimon Secký, 28. Martin Schneider, 33. Jan Dolejší, 37. Martin Schneider, 38. Martin Schneider, 42. Jan Dolejší, 44. Jan Dolejší; rozhodčí: Karel Švec - Erich Kellermann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Hoffmann 25 - Bruno Vagel 15; po třetinách: 1:4, 0:7, 1:5;
45:00
Komentář trenéra Florbal Ústí: Po ospalém začátku, jsme v 5. minutě jsme začali hrát více v pohybu, kombinovat a tlačit se do zakončení a převzali kontrolu nad utkáním. Děkuji soupeři, divákům, pořadatelům a rozhodčím za utkání.
45:00
Komentář trenéra Florbal Teplice, Martina Severy: Hráli jsme vyrovnanou partii jen prvních deset minut. Potom se postupně začala projevovat kvalita Ústí a nakonec z toho byla exibice. Děkujeme soupeři za zápas
45:00
43:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Martin Schneider (2:16).
41:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší bez asistence (2:15).
37:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Adam Závěrka (2:14).
36:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider, asistoval Vít Friedl (2:13).
35:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Martin Hoffmann (2:12).
32:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Vojtěch Kunc (1:12).
30:00
30:00
na střely 5:13
30:00
27:07
26:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký bez asistence (1:10).
22:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Vít Friedl (1:9).
22:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Vít Friedl (1:8).
20:45
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vražení zády.
19:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Jan Dobosz (1:7).
17:28
Vlastní branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec (1:6).
16:54
15:00
15:00
na střely 6:14
15:00
14:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší, asistoval Vít Friedl (1:4).
13:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Schneider bez asistence (1:3).
11:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Vít Friedl (1:2).
04:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Karafiát, asistoval Jan Koštoval (1:1).
01:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Friedl, asistoval Jan Dobosz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Vít Friedl, Jan Peška, Jiří Dolejší, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Ondřej Brabec, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval