2:4
1:4
- : -

DDM Dynamo Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 5:12
4. Jakub Zeleník, 11. Jakub Zeleník, 22. Richard Strejcovský, 27. Jiří Moravec, 36. Matěj Vejvar - 2. Patrick Lenke, 5. Kryštof Bandas, 6. Patrick Lenke, 15. Patrick Lenke, 20. Mikuláš Kulík, 22. Patrick Lenke, 27. Patrick Lenke, 28. Roman Šatánek, 33. Martin Šulaj, 35. Martin Šulaj, 36. Petr Strnad, 41. Jiří Němec; rozhodčí: Daniel Urik - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Zarnecký 20 - Filip Staněk 12; po třetinách: 2:4, 2:4, 1:4;
45:00
44:31
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil Martin Šulaj.
40:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Patrick Lenke (5:12).
35:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Vejvar, asistoval Richard Strejcovský (5:11).
35:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Jakub Pučelík (4:11).
34:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj bez asistence (4:10).
32:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Patrick Lenke (4:9).
30:00
30:00
27:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Roman Šatánek, asistoval Marcel Kalfiřt (4:8).
26:50
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Moravec, asistoval Lukáš Krippner (4:7).
26:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (3:7).
21:38
21:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Milan Hrbek (3:5).
20:53
Vyloučen hráč Jakub Pučelík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vražení zády.
19:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (2:5).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jaroslav Michálek (2:4).
10:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Marek Nekuda (2:3).
06:16
Vyloučen hráč Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vražení zády.
05:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Jakub Steklý (1:3).
04:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Mikuláš Kulík (1:2).
03:02
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (1:1).
01:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Jakub Steklý, Patrick Lenke, Mikuláš Kulík, Kryštof Bandas
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Zarnecký; hráči v poli: Matěj Vejvar, Jakub Zeleník, Milan Hrbek, Marek Nekuda, Richard Strejcovský