2:2
2:2
- : -

Sokol Pardubice - FBC Došwich Milevsko 5:4
12. Matyáš Sodomek, 20. Matyáš Sodomek, 23. Stefano Petric, 32. Matyáš Sodomek, 42. Ondřej Ryšavý - 19. Martin Dolejš, 24. Martin Dolejš, 40. Petr Dolejš, 41. Jakub Kotrba; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Sudek 19 - Karel Tvrdík 16; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:2;
45:00
43:38
Timeout FBC Došwich Milevsko
41:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ondřej Ryšavý, asistoval Stefano Petric (5:4).
40:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba bez asistence (4:4).
39:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Petr Dolejš, asistoval Marek Čáp (4:3).
31:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Jan Kubec (4:2).
30:00
30:00
23:02
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Trojáček (3:2).
22:23
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Stefano Petric, asistoval Ondřej Ryšavý (3:1).
19:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matyáš Sodomek, asistoval Ondřej Ryšavý (2:1).
18:54
15:00
15:00
11:40
01:58
Vyloučen hráč Martin Matiáš družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko:
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Vít Sudek; hráči v poli: Richard Rak, Matyáš Mík, Ondřej Ryšavý, Stefano Petric, Jan Stuchlík