3:1
1:1
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 5:2
15. Filip Samuel Dušek, 18. Matěj Martinovský, 23. Martin Jeníček, 25. Petr Švehla, 33. Tomáš Zelinka - 23. Oliver Brodský, 36. Ondřej Kopič; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 24 - David Fanderlik 19; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:1;
45:00
44:01
Vyloučen hráč Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
35:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (5:2).
33:40
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
33:40
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
32:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Adam Martin (5:1).
30:00
30:00
na střely 8:11
30:00
28:00
Vyloučen hráč Jakub Kněžour družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
26:06
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
24:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Daniel Kellermann (4:1).
22:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský bez asistence (3:1).
22:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Lukáš Kopecký (3:0).
19:14
Vyloučen hráč Petr Mazal družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Martin Jeníček (2:0).
15:00
15:00
na střely: 8:8
15:00
14:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Filip Samuel Dušek bez asistence (1:0).
04:24
Vyloučen hráč Michal Marek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: David Fanderlik; hráči v poli: Jan Petříček, Štěpán Falta, Albert Kouba, Oliver Brodský, Zdeněk Petrák
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Martin Jeníček, Adam Martin, Matěj Martinovský, Daniel Kellermann, Filip Samuel Dušek