2:1
5:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Technology Florbal MB Black 8:3
9. Matěj Pěnička, 23. Vít Járka, 27. Matěj Pěnička, 31. Vojtěch Bílek, 31. Matěj Pěnička, 35. Jan Malič, 39. Štěpán Straka, 42. Matěj Pěnička - 2. Jan Zoufalý, 12. Jakub Vajsejtl, 25. Martin Sobotka; rozhodčí: Daniel Přibil - Daniel Fišer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Řezníček ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:0;
45:00
41:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (8:3).
38:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Matěj Pěnička (7:3).
35:57
Timeout Technology Florbal MB Black
34:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Folauf (6:3).
30:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (5:3).
30:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (4:3).
30:00
30:00
26:57
24:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Martin Sobotka, asistoval Filip Hložek (2:3).
22:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vít Járka, asistoval Jan Malič (2:2).
15:00
15:00
12:50
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
11:57
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jakub Vajsejtl, asistoval Jan Zoufalý (1:2).
08:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Nachtmann (1:1).
01:06
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Jakub Vajsejtl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Radovan Kohút, Jakub Vajsejtl, Michal Fišera, Jan Zoufalý, Ondřej Pužman