1:1
5:2
- : -

Technology Florbal MB Black - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:7
5. Zdeněk Vyhnánek, 13. Jan Zoufalý, 29. Jiří Zmatlík, 31. Jiří Zmatlík, 34. Jan Zoufalý, 43. Marek Korych, 45. Zdeněk Vyhnánek, 45. Jan Zoufalý - 2. Matěj Čermák, 7. Adam Kuchynka, 10. Matěj Čermák, 13. Lukáš Dubský, 26. Adam Šimek, 38. Matěj Čermák, 40. Michael Řehák; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík ? - Pavel Zeman ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 5:2;
45:00
44:58
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Filip Hložek (8:7).
44:16
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Zdeněk Vyhnánek z trestného střílení (7:7).
42:31
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Marek Korych, asistoval Zdeněk Vyhnánek (6:7).
41:17
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
39:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Dubský (5:7).
37:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Martin Zeman (5:6).
35:44
Vyloučen hráč Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
33:01
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Zdeněk Vyhnánek (5:5).
31:56
Vyloučen hráč Jan Josef Brychta družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
30:28
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:5).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jiří Zmatlík bez asistence (3:5).
25:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Adam Kocián (2:5).
19:11
15:00
15:00
14:39
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Technology Florbal MB Black na 2 minuty za bránění ve hře.
12:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (2:4).
12:21
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Ondřej Pužman (2:3).
09:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák z trestného střílení (1:3).
06:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka z trestného střílení (1:2).
04:10
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Vít Souček (1:1).
01:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matěj Eisenkolb (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Jakub Vajsejtl, Michal Fišera, Jan Zoufalý, Ondřej Pužman, Radovan Kohút