0:0
0:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 1:4
11. Robert Socha - 2. Lukáš Antonín, 5. David Ležatka, 36. Erik Kouřil, 36. Martin Brauner; rozhodčí: Lukáš Vaněk - David Zotyka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:2;
45:00
37:08
Vyloučen hráč Dominik Novotný družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
35:25
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval David Ležatka (1:4).
35:21
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Erik Kouřil, asistoval Martin Ležatka (1:3).
30:00
30:00
15:00
15:00
10:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Tomáš Janek (1:2).
04:01
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka z trestného střílení (0:2).
01:14
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Lukáš Antonín, asistoval David Ležatka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Filip Horák, Erik Kouřil, Kryštof Mikeska, Marek Souček, Martin Ležatka