1:1
1:4
- : -

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 4:6
13. Patrik Volný, 14. Pavel Pešír, 28. Petr Mazal, 40. Petr Mazal - 2. Matěj Švácha, 26. Filip Blažek, 33. Jakub Mikolášek, 36. Hynek Mošna, 40. Jakub Mikolášek, 41. Jan Huleš; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: David Fanderlik 32 - Daniel Dolák 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:4;
45:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Kubince: V zápase jsme byli lepší, vytvořili jsme si nespočet gólových příležitostí, ale jejich proměňování byl problém. K tomu soupeř skvěle bránil. Cenná výhra.
45:00
40:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš bez asistence (4:6).
39:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Matouš Bešta (4:5).
39:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Oliver Brodský (4:4).
35:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (3:4).
32:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (3:3).
30:00
30:00
na střely po 2.třetině 4:15 pro Plzeň
30:00
27:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Mazal, asistoval Ondřej Kopič (3:2).
25:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Matouš Bešta (2:2).
15:00
15:00
na střely po 1.třetině 5:8 pro Slavii Plzeň
15:00
13:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Pavel Pešír, asistoval Antonín Stárek (2:1).
12:22
Vyloučen hráč Albert Schneedörfler družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
12:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Pavel Pešír (1:1).
01:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Martin Benda (0:1).
00:58
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Dominik Dolejš.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Matouš Bešta, Filip Blažek, Ondřej Ježek, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Jakub Kněžour; hráči v poli: Jan Petříček, Štěpán Falta, Albert Kouba, Oliver Brodský, Zdeněk Petrák